Klawiatura strefowa INT-SK-GR, marki SATEL. Prosta klawiatura przeznaczona do obsługi wyłącznie jednej strefy. Systemy Integra mogą mieć choćby 32 strefy, które można podzielić między 8 partycji (czyli niezależne systemy alarmowe, oparte o jedną centralę alarmową).

Klawiatura strefowa ogranicza zatem dostęp użytkownika do bardzo wąskiego obszaru. Klawiatura znajduje wykorzystanie tam, gdzie w ramach chronionego obszaru zaprojektowano dużo stref i każda z nich ma dużą liczba użytkowników, a administratorowi zależy by każda z nich była autonomiczna. Klawiaturą można uruchomić alarmy typu NAPAD, POMOC, a także POŻAR. Oczywiście jak w przypadku innych manipulatorów, wybrane zdarzenia sygnalizowane są odpowiednim sygnałem dźwiękowym, a stan systemu zobrazowany jest świecącą diodą LED znajdującą się na obudowie klawiatury.

ponadto klawiatura zaimplementowany przekaźnik zezwalający na sterowanie elektrozaczepem, blokadą elektromagnetyczną, czy ryglem oraz wejściem pozwalającym uruchomienie kontroli stanu drzwi. Urządzenie przeznaczone jest do współpracy z centralami INTEGRA oraz INTEGRA Plus i do konstrukcji wewnętrzach budynkowych. Oznaczenie GR w kodzie produktu oznacza, iż klawiatura podświetlona jest na zielono.

SATEL to polski urządzeń elektronicznych. Gama towarów firmy SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje zwykle centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu i zasilacze buforowe.
dane detalowe producenta znaleźć można TUTAJ

Klawiatura strefowa INT-SK-GR SATEL (2011607278059)

od PLN