Klawiatura z czytnikiem kart zbliżeniowych INT-SCR-BL, firmy SATEL. Jest to prosta, wielofunkcyjna klawiatura, która umożliwia odblokowywanie pojedynczych stref w ramach całego systemu alarmowego. Pozwala to na właściwe zarządzanie dostępem użytkowników do uprawnionych stref, bez konieczności wyłączania całego ekosystemu alarmowego.
Dostęp do strefy można uzyskać przy pomocy wprowadzonego kodu cyfrowego bądź dzięki karcie zbliżeniowej, ponieważ klawiatura zaopatrzona jest w ich czytnik. Klawiatura jest hermetyczna, więc może być użytkowana w przestrzeni otwartej, tj. Poza budynkami. Urządzenie pozwala dodatkowo na zaprogramowania maksymalnego czasu otwarcia drzwi, wymuszając od użytkownika szybkie ich zamknięcie.

Aby rozszerzyć funkcjonalność, producent zadbał o to, by przyciski były podświetlane, a na korpusie znalazły się diody oznajmiające o stanie zabezpieczenia obsługiwanej strefy. Na klawiaturze znaleźć można także osobny, przeznaczony przycisk do dzwonka. Przekaźnik znajdujący się w środku klawiatury obsługiwać może elektrozaczep, blokadę elektromagnetyczną, czy rygiel. Urządzenie posiada system przeciwsabotażowy alarmujący fakt otwarcia obudowy lub oderwania od ściany. Klawiatura spełnia kryteria normy GRADE3.

SATEL to polski urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje z reguły centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje pilnujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu i zasilacze buforowe.
dane detalowe producenta znaleźć można TUTAJ

Klawiatura z czytnikiem kart zbliżeniowych INT-SCR-BL SATEL (5905033331266)

od PLN