Manipulator INT-KLCDL-BL, firmy SATEL. Manipulator LCD asygnowany jest do zarządzania systemami INTEGRA. Poza wygodną, podświetlaną klawiaturą z gumowymi przyciskami na przedniej części urządzenia znaleźć można ekran, dzięki któremu obsługa systemu jest wybitnie ułatwiona. Na ekranie odczytać można bowiem stan systemu alarmowego, wszelkie komunikaty generowane przez centralkę alarmową,również czytelne menu pozwalające na szybką i łatwą obsługę. Na dodatek do wskazywania stanu systemu alarmowego asygnowane są diody LED, które uzupełnia sygnalizacja dźwiękowa. Bezpośrednio z klawiatury można wywołać alarmy NAPAD, POŻAR, POMOC.

Kolor podświetlenia ekranu i przycisków – niebieski. Rozmiar obudowy: 215 x 150 x 45 mm (obudowa odróżnia poniższy manipulator od wersji KLCDS)

Urządzenie cały czas pilnuje jakość i fakt połączenia z centralą i w razie jego przerwania zawiadamia ten fakt. Na wyposażeniu odnajdziemy w dodatku port RS-232 do współpracy z programem GUARDX. Samo urządzenie atest GRADE2.

SATEL to polski maszyn elektronicznych. Gama artykułów producenta SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje najczęściej centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje pilnujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu i zasilacze buforowe.
dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Satel Manipulator int-klcdl-bl (5905033330818)

od PLN