Manipulator LCD INT-KLCDS-GR, producenta SATEL. Nowoczesny manipulator LCD dedykowany jest do zarządzania systemami INTEGRA. Poza wygodną, podświetlaną klawiaturą z gumowymi przyciskami na przedniej części urządzenia znaleźć można wyświetlacz, dzięki któremu obsługa systemu jest wybitnie ułatwiona. Na ekranie odczytać można bowiem stan systemu alarmowego, wszelkie komunikaty generowane poprzez centralkę alarmową,również czytelne menu zezwalające na szybką i łatwą obsługę. Na dodatek do wskazywania stanu systemu alarmowego dedykowane są diody LED, które uzupełnia sygnalizacja dźwiękowa. Bezpośrednio z klawiatury można wywołać alarmy NAPAD, POŻAR, POMOC.
Kolor podświetlenia ekranu i przycisków – zielony. Rozmiar obudowy: 190 x 130 x 40 mm (obudowa odróżnia poniższy manipulator od wersji KLCDL). Urządzenie cały czas monitoruje jakość i fakt połączenia z centralą i w razie jego przerwania zawiadamia ten fakt. Na wyposażeniu wynajdziemy ponadto port RS-232 do współpracy z programem GUARDX. Samo urządzenie dokument GRADE2.

SATEL to polski urządzeń elektronicznych. Gama towarów producenta SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje w głównej mierze centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje obserwujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.
dane szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Manipulator lcd int-klcds-gr (typ s - zielone) marki Satel

od PLN