Manipulator LCD sensoryczny INT-KSG-BSB, marki SATEL. Manipulator sensoryczny Satel INT-KSG-BSB wyróżnia się w ofercie firmy Satel nowoczesnym wyglądem, ale co ważniejsze rewelacyjnie upraszcza zarządzanie nowoczesnymi systemami alarmowymi i systemami inteligentnego domu, proponując przestępny sposób dostępu do najmocniej zaawansowanych funkcji central INTEGRA.

Manipulator ma funkcję MAKRO, która zezwala na użytkowniku nagranie sekwencji na ogół powtarzanych komend, a następnie udostępnić nagrane komendy tak, żeby można było je uruchomić jednym przyciskiem. Czyli ułatwiając, funkcja MARKO pozwala na zaprogramowanie skrótów klawiszowych. Dla przykładu, po nagraniu właściwej sekwencji, jednym przyciskiem można uruchomić rozbudowane sceny świetlne – powiedzmy przygotowujące wnętrze do oglądania filmów.

Pracę na manipulatorze upraszcza wielki wyświetlacz LCD, na którym pojawiać się mogą detalowe dane o stanie systemu, a które można zaprogramować tak aby wyświetlały się tylko te informacje które interesują użytkownika; podświetlana klawiatura; indywidualny profil powiadamiania użytkownika o działaniu klawiszy kolorem diody i dźwiękiem.

Standardowo manipulator zezwala na prędkie uruchomienie alarmów NAPAD, POŻAR, czy POMOC. Manipulator czuwa również nad poprawnym połączeniem z centralą, informują użytkownika gdy połączenie to jest zerwane. Urządzenie spełnia normy GRADE2.

SATEL to polski sprzętów elektronicznych. Gama artykułów marki SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje typowo centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje kontrolujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.
informacje detalowe producenta znaleźć można TUTAJ

Satel Manipulator lcd sensoryczny int-ksg-bsb (5905033331341)

od PLN