Sterownik radiowy RX-2K, firmy SATEL. Sterownik SATEL RX-2K pozwala na sterowanie urządzeniami elektrycznymi dzięki pilotom radiowym w paśmie 433MHz i w maksymalnej odległości 200m. 2 kanały oznaczają, iż sterownik posiada dwa przekaźniki umożliwiający podłączenie maksymalnie 2 urządzeń. Natomiast do jednego sterownika można podłączyć aż 340 pilotów. Co ważne, urządzenie obsługuje wyłącznie piloty produkowane poprzez firmę Satel.

Dzięki sterownikowi RX-2K można zarządzać systemem alarmowym. Adekwatne zaprogramowanie sterownika pozwala nie tylko włączać i wyłączać alarm, ale zdalnie uruchamiać jego rozmaite tryby – na przykład alarm PANIC.

w sytuacji użycia sterownika do zarządzania urządzeniami w ramach inteligentnego domu, osiągalne jest zaprogramowanie trzech trybów pracy przekaźników, co pozwala na podłączanie maszyn o różnej specyfice działania, czy uruchamianie.

warianty trybów pracy przekaźników:

- tryb bistabilny - iż każde naciśnięcie pilota przełącza przekaźnik na stan przeciwny,

- tryb to monstabilny - naciśnięcie przycisku pilota powoduje uruchomienie przekaźnika na zaprogramowany czas,

- tryb impulsowy – przekaźnik działa do czasu, aż długo przyciśnięty jest przycisk pilota.

Sterownik radiowy można zaprogramować podłączając komputer poprzez port RS-232 i z użyciem programu DLOAD10. Włączenie i załączenie sterownika pilotem potwierdzane jest sygnałem dźwiękowym.

SATEL to polski maszyn elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL w naszej hurtowni elektrycznej obejmuje z reguły centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje kontrolujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.
informacje szczegółowe producenta znaleźć można TUTAJ

Satel Sterownik radiowy rx-2k (5905033334014)

od PLN