Wielorazowe soczewki kontaktowe gwarantują wygodę i oszczędność pieniędzy, jednak należy dbać o ich właściwą pielęgnację. Płyn z formułą dezynfekującą do soczewek OPTI-FREE RepleniSH to wielofunkcyjny preparat nieprzeciętny do dbania o świeżość, higienę soczewek miękkich, także silikonowo-hydrożelowych.

Jest niezastąpiony, jeśli chodzi o bezpieczne przechowywanie soczewek. Wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny, oparty na TEARGLYDE - zastrzeżonym systemie regenerującym, zezwalającym na regenerację, a także utrzymanie wilgotności powierzchni soczewki.

nieprzeciętnie eliminuje osady białkowe z soczewek, dzięki czemu zachowują one swoją świeżość oraz wygodę noszenia przez cały dzień. Wydajnie zabija bakterie (zarazki), mogące powodować zakażenie oka, jednocześnie nie zawierając w swym składzie środków drażniących.

System regenerujący TearGlyde - działanie płynu pielęgnacyjnego oparte jest m.in. Na progresywnym systemie regenerującym, dzięki któremu soczewki odzyskują prawidłową kondycję, są wytrzymałe na zarysowania i utratę sprężystości.

Nawilżenie przedłużone do 16 godzin - dodatek nawilżający, skryty w składzie preparatu odpowiada za intensywne nawilżenie soczewek i utrzymanie tego efektu nawet do 16 godzin. To dłużej niż przeciętny czas wilgotności gwarantowany przez producentów!

Kompleksowa dezynfekcja - pielęgnacyjne działanie płynu obejmuje na dodatek bakteriobójczość, w ramach której preparat likwiduje wszystkie groźne drobnoustroje, mogące powodować infekcje i zakażenia oczu.

staranne oczyszczenie - płyn pielęgnacyjny eliminuje wszystkiego typu zabrudzenia, zebrane na soczewkach przez cały dzień wykorzystywania. Dotyczy to zwykle kurzu i pyłu, osadów białkowych i lipidów.

w efekcie tego soczewki są stanowczo wygodne w stosowaniu, a widzenie wyraźne i przezroczyste. Bezpieczne przechowywanie - soczewki nieużywane przez kilka dni albo poprzez noc warto umieścić w pojemniczku wypełnionym płynem.

Tam są w pełni bezpieczne - odcięte od zabrudzeń z zewnątrz i odzyskują swoje cenne właściwości, np. Nawilżenie. Użyteczne i komfortowe opakowanie - płyn pielęgnacyjny skryto w 120-mililitrowej buteleczce, z komfortowym zamknięciem, dzięki temu preparat jest jeszcze bardziej wygodny w codziennym stosowaniu i może być używany ponadto w trakcie podróży.

Charakterystyka płynu OPTI-FREE RepleniSH: Jest to płyn oparty na zastrzeżonym systemie regenerującym TEARGLYDE, umożliwiającym regenerację i utrzymanie stosownej wilgotności powierzchni soczewki.

Płyn OPTI-FREE RepleniSH pozwala na utrzymanie nawilżenia miękkich soczewek kontaktowych poprzez długi czas, aż do 16 godzin, czyli dłużej niż przeciętny czas ich noszenia. Gwarantuje długookresowy efekt świeżości, dzięki czemu nawet wielogodzinne noszenie soczewek jest w pełni wygodne.

wyśmienicie oczyszcza, a przy tym jest łagodny dla oczu, choćby wrażliwych. To artykuł sugerowany poprzez optyków osobom, które wcześniej borykały się z podrażnieniem oczy w wyniku użytkowania innych płynów.

Płyn OPTI-FREE RepleniSH starannie likwiduje wszelkie skażenia, choćby porządne zabrudzenia. Usuwa krzywdzące bakterie oraz osady białkowe, chroni przed ponownym osadzaniem się lipidów. Skutecznie dezynfekuje, jednak nie przyczynia się do podrażnienia oczu.

Nie zawiera w swoim składzie środków drażniących. Zabija zarazki, które mogą powodować infekcje i zakażenie oka. W opakowaniu znajduje się pojemnik do przechowywania soczewek, przydatny do nocnej kąpieli soczewek.

Po każdym wyjęciu ich z pojemnika wyglądają jak świeże. Mechaniczne czyszczenie nie jest konieczne. Użytkowanie płynu OPTI-FREE RepleniSH nie wymaga pocierania, poprzez co codzienna pielęgnacja soczewek jest łatwa i nie zabiera czasu.

artykuł zadowala się dużą popularnością i bardzo pozytywnymi opiniami. Co więcej, według AC Nielson, to jeden z najszczególniej popularnych płynów dezynfekujących na świecie. Płyn OPTI-FREE RepleniSH udoskonala komfort noszenia soczewek, niweluje uczucie przesuszonych oczu, zapewnia najwyższy poziom higieny oraz wydłuża żywotność szkieł.

atuty płynu OPTI-FREE RepleniSH w opakowaniu 120 ml: Wielofunkcyjny płyn OPTI-FREE RepleniSH zamknięto w ergonomicznej butelce z wygodnym zamknięciem. Jest niezwykle produktywny, dlatego także opakowanie 120 ml jest najbardziej adekwatnym rozwiązaniem.

Płyn ten można wszędzie zabierać ze sobą, żeby móc skorzystać w razie potrzeby. Skład płynu OPTI-FREE RepleniSH: TEARGLYDE (zastrzeżony system regenerujący o podwójnym działaniu), POLYQUAD (polikwaternium-1) 0,001%, ALDOX (miristamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.

Płyn dostępny jest ponadto w pokaźniejszym opakowaniu: OPTI-FREE RepleniSH 300 ml

Opti-free replenish 120 ml marki Alcon

od 21.99 PLN