Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Towar nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją znanego do tej pory płynu Renu Multiplus, wyprodukowany z myślą o potrzebach osób o wrażliwych oczach.

Wielofunkcyjne działanie - stosując płyn pielęgnacyjny regularnie, nie musisz już martwić się o stan swoich soczewek. Masz bowiem pewność, iż są one precyzyjnie oczyszczone i nawilżone, a nawet kilkudniowe przechowywanie nie zmniejsza ich kondycji.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, dzięki dokładnie przypasowanym składnikom nawilżającym, przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i sprawia, iż są istotnie wygodne w stosowaniu - nie powodują suchości oczu.

Kompleksowa dezynfekcja - pierwsze zadanie realizowane poprzez płyn pielęgnacyjny to staranne oczyszczenie. W jego trakcie preparat usuwa z powierzchni soczewek groźne bakterie, osady białkowe i tłuszcze, w wyniku czego czego czyni je nieskazitelnie czystymi i gotowymi do ponownego założenia.

stosowne dla alergików - często zdarza Ci się odczuwać alergiczne podrażnienia, suchość i łzawienie oczu? Płyn pielęgnacyjny Renu MPS, dzięki hipoalergicznej formule, nie sprawia takich problemów i jest jak najszczególniej odpowiedni dla osób o wrażliwym narządzie wzroku.

optymalna pojemność - buteleczka o objętości 120 ml to znakomita opcja dla wszelkich osób, które chcą wypróbować dany rodzaj płynu albo poszukują preparatu do okazjonalnego zastosowania. Charakterystyka płynu ReNu MPS: ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego stosowania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszelkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Skład ReNu MPS 120 ml opracowano tak, by płyn spełniał kryteria osób o bardzo wrażliwych oczach. Osoby z różnymi alergiami, łzawiącymi i przesuszającymi się oczami, są bardziej podatne na niedogodności wynikające z użytkowania soczewek kontaktowych.

w sytuacji takich osób pojawia się szybciej odczucie zmęczonych oczu oraz problemów z oczami podczas przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Używając codziennie płyn ReNu MPS 120 ml mamy gwarancję wydłużonego odczucia komfortu wraz z uzyskaniem długofalowej sprężystości i nawilżenia naszych soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie zawiera składników takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn dostępny jest jeszcze w większym opakowaniu: ReNu MPS 360 ml

Bausch & lomb Renu mps 120 ml

od 19.59 PLN