W płynieReNu Multiplus zastowano niezwykłą kompozycję części, zapewniającą ułatwionąpielęgnację soczewek. Terazdezynfekcja, płukanie, przechowywanie, pozbywanie się osadów białkowych, czyszczenie i nawilżanie jest możliwa dziękipłynowiReNu Multiplus.

specyficzna kompozycja składników - teraz płyn pielęgnacyjny Renu Multiplus znamionuje się jeszcze bardziej rozbudowanym składem proponującym wielofunkcyjne działanie. To nadzwyczajna propozycja dla wszelkich właścicieli i użytkowników miękkich soczewek kontaktowych.

Trójstopniowe oczyszczanie - płyn pielęgnacyjny po zetknięciu z soczewką starannie ją dezynfekuje. W pierwszej kolejności eliminuje zdenaturyzowane białka, następnie tłuszcze, bakterie i skażenia środowiskowe, takie jak pył i kurz.

Przedłużone nawilżenie - substancje nawilżające skryte w płynie pielęgnacyjnym przywracają soczewkom ich początkową wilgotność i przyczyniają się do jej długookresowego utrzymania. Bezpieczne przechowywanie - jeśli chcesz zrezygnować ze użytkowania napoczętej już pary soczewek na kilka dni, możesz umieścić ją w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym i mieć pewność, że będą tam bezpieczne - nie stracą swych cechy i będą gotowe do ponownego zastosowania w każdym momencie.

Skoncentrowana formuła - już zaledwie trzy krople płynu pielęgnacyjnego wystarczą,dokładnie oczyścić soczewkę z wszelkiego typu zanieczyszczeń i przywrócić jej przydatność do zastosowania. Trafna pojemność - buteleczka zawiera 120 ml płynu pielęgnacyjnego.

To w sam raz na kilkudniową podróż, wypróbowanie danego typu preparatu lub jego używanie przy dość nieregularnym sięganiu po soczewki. PłynReNu Multiplus posiada następujące składniki wraz z ich cechami: Hydranate - likwidujący zdenaturyzowane białka w trakcie cyklicznej pielęgnacji soczewek, przeciwdziała gromadzeniu się osadów białkowych, Poloksamina - skuteczny środek czynny powierzchniowo, usuwa tłuszcze i zanieczyszczenia środowiskowe, utrzymuje zdolności nawilżające soczewek, Dymed - nietoksyczny dla tkanek oka, to sprawny środek dezynfekujący.

W celu zdezynfekowaniasoczewek należyzaaplikować 3 krople płynu dla każdej strony soczewki i pocierać około 20 sekund. Następnie należy szczodrze opłukać powierzchnię soczewki płynem. Żeby zapewnić całkowitądezynfekcjęsoczewek, to powinnybyć one przechowywane w roztworze w czasie nie krótszym niż20 sekund.

Płyn Renu Multiplus istotnie zaleca się w sytuacjisoczewek częstej zamiany. Skład płynu ReNu Multiplus: HYDRANATE (hydroksyalkilofosfanian) 0,03%, kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, poloksamina 1%, boran sodu i chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% jako środek konserwujący.

Butelka mieści 120 ml płynu ReNu Multiplus Płyn przystępny jest dodatkowo w większym opakowaniu: ReNu Multiplus 360 ml

Bausch & lomb Renu multiplus 120 ml

od 12.49 PLN