ReNu Multiplus 360 ml to wielofunkcyjny płyn do soczewek, umożliwiający ich codzienną pielęgnację. Służy zarówno do płukania, czyszczenia, dezynfekcji, przechowywania, nawilżania i usuwania osadów białkowych.

To wszystko zamknięte jest w znikomej, 360 mililitrowej buteleczce. Wejdź w zupełnie nowy wymiar codziennej pielęgnacji soczewek z płynem ReNu Multiplus 360 ml. Odporność na tworzenie się osadów - umieszczenie w składzie płynu pielęgnacyjnego komponentu o nazwie Hydranate, usuwającego białka zdenaturyzowane w trakcie codziennego używania soczewek, powiększa ich wytrzymałość na gromadzenie osadów.

Wolność od skażeń - płyn pielęgnacyjny ReNu Multiplus został wzbogacony o poloksaminę - składnik o wysoko czynnym działaniu powierzchniowym, który skutecznie eliminuje tłuszcze, osady oraz skażenia środowiskowe i pozostawia soczewki perfekcyjnie czyste i gotowe do ponownego wykorzystania.

Ochrona przed bakteriami - płyn pielęgnacyjny zezwala na skrupulatne usunięcie groźnych dla oczu mikroorganizmów. To zasługa składu wzbogaconego o Dymed - w pełni bezpieczny dla oczu, lecz zabójczy dla bakterii składnik.

parametry nawilżające - dzięki substancjom nawilżającym płyn pielęgnacyjny przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i sprawia, iż mimo coraz dłuższego użytkowania są one tak samo wygodne w używaniu i zdrowe dla oczu.

Skoncentrowana formuła - już zaledwie trzy krople płynu pielęgnacyjnego wystarczą,starannie oczyścić soczewki ze wszelkich zabrudzeń. Ekonomiczna objętość - jeśli korzystasz z płynu do soczewek każdego dnia, bez dwóch zdań ucieszy Cię fakt, że preparat dostępny jest w pokaźniejszej, bo aż 360-mililitrowej butelce.

Charakterystyka płynu do soczewek ReNu Multiplus: Specjalistyczny płyn do soczewek stanowi podstawę w codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych dedykowanych do użytku dłuższego niżeli jeden dzień. Jeżeli soczewki nie są aktualnie stosowane muszą być przechowywane w płynie.

Pod żadnym pozorem nie wolno trzymać ich w suchym pudełeczku, ani w żadnym innym roztworze, gdyż może być to niebezpieczne dla zdrowia. Żeby właściwie zdezynfekować soczewkę starczy umieścić 3 krople płynu na każdą stronę i pocierać przez około 20 sekund, po czym obficie spłukać płynem całą jej powierzchnię.

Do dokładnej dezynfekcji, soczewki należy przechowywać w roztworze przez co najmniej 20 sekund. Płyn Renu Multiplus szczególnie sprawdzi się do pielęgnacji soczewek wymagających częstej zamiany. Mocne strony płynu pielęgnacyjnego ReNu Multiplus: Dzięki zawartości komponentu Hydranate jest niepodatny na tworzenie i gromadzenie się osadów, usuwając przy tym wszystkie białka powstałe w trakcie codziennego używania szkieł kontaktowych; Poloksamina zawarta w składzie płynu sprawnie likwiduje wszelkie tłuszcze, osady i skażenia środowiskowe takie jak pył, brud, kurz przygotowując tym samym soczewki do ponownego użycia; Dymed jako w pełni bezpieczny dla człowieka uniemożliwia groźnym dla oka mikroorganizmom przedostanie się do środka, zapewniając tym samym stu procentową ochronę przed zakażeniami; cechy nawilżające powodują, że oko nie jest podrażnione ani suche choćby w trakcie długookresowego użytkowania soczewek kontaktowych; Skoncentrowana formuła pozwala na całkowitą dezynfekcję soczewek przy użyciu zaledwie trzech kropli płynu, poprzez co staje się on dużo bardziej efektywny; 360-mililitrowa buteleczka sprawia,nawet przy powszednim korzystaniu z płynu starczy on na widocznie dłużej.

Skład płynu ReNu Multiplus: HYDRANATE (hydroksyalkilofosfanian) 0,03%, kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, poloksamina 1%, boran sodu i chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% jako środek konserwujący.

Butelka mieści 355 ml płynu ReNu Multiplus Płyn przystępny jest też w innych opakowaniach: ReNu Multiplus 120 ml ReNu Multiplus 500 ml

ReNu MultiPlus 360 ml

od 23 PLN