W przeciwieństwie do większości stworzonych obecnie płynów do soczewek, Boston Simplus asygnowany jest do szkieł twardych, a nie miękkich. Jednocześnie to, jak i fakt, że jest to preparat pielęgnacyjny i dezynfekujący jednocześnie, czyni z towaru marki Bausch Lomb artykuł specyficzny w branży soczewek kontaktowych.

towar cenionego producenta - płyn pielęgnacyjny został wykonany poprzez jedną z najistotniej uznanych i rozpoznawalnych firm na świecie, jeśli chodzi o produkty optyczne - BauschLomb. Lepszy skład - zawartość płynu pielęgnacyjnego została poszerzona o kilka komponentów oczyszczających i nawilżających.

dzięki czemu preparat cechuje się szerokim spektrum działania i jest jeszcze skuteczniejszy w dbałości o soczewki. Uzupełniające nawilżenie - płyn pielęgnacyjny potęguje komfort używania soczewek, dzięki uzupełniającej funkcji nawilżającej.

Soczewki odzyskują swoją początkową wilgotność i utrzymują ją do nawet kilkunastu godzin od momentu aplikacji. Kompleksowa dezynfekcja - soczewki zanurzone w pojemniczku z płynem Bostom Simplus są skrupulatnie dezynfekowane i oczyszczane.

Z ich powierzchni znikają skażenia środowiskowe - kurz, pył, naturalne - tłuszcze i osady białkowe i groźne bakterie i grzyby. Soczewki są bezbłędnie czyste i gotowe do bezpiecznego i komfortowego użytkowania.

Czyszczenie bez pocierania -polikwidować wszelkiego rodzaju zabrudzenia z powierzchni soczewek, nie musisz ich długo i solidnie pocierać o siebie. Starczy, iż umieścisz je w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym.

Zdatny do wykorzystania poprzez nawet 6 miesięcy - płyn pielęgnacyjny Boston Simplus od momentu otwarcia może być użytkowany nawet poprzez pół roku. To broni przed zmarnowaniem nawet kilku mililitrów. Charakterystyka płynu Boston Simplus: W składzie Boston Simplus znajduje się środek nawilżający i środek czyszczący.

Warto podkreślić, że z preparatem od Bausch Lomb nie musimy pocierać soczewek,pousuwać z nich skażenia. Jedyne, co należy zrobić to zanurzyć szkła w pojemniczku z płynem. W dalszej kolejności Boston Simplus działa już sam - likwiduje zanieczyszczenia środowiskowe (pył, kurz), organiczne (tłuszcze i osady białkowe) oraz groźne bakterie i grzyby.

Codzienne płukanie soczewek w preparacie zapewnia im perfekcyjną czystość. Boston Simplus działa także nawilżająco i konserwująco, co czyni go istotnie lepszym od innych preparatów (jednoskładnikowych i dwuskładnikowych).

Po otwarciu płyn ten zdatny jest do zużycia przez 6 miesięcy. Dla kogo płyn Boston Simplus? Boston Simplus jest płynem asygnowanym do dezynfekcji i pielęgnacji soczewek twardych - jednym z niewielu tego typu na rynku.

atuty płynu Boston Simplus: dodatkowe nawilżenie - po zanurzeniu w płynie Boston Simplus soczewki odzyskują swoją początkową wilgotność i utrzymują ją nawet do kilkunastu godzin od momentu aplikacji; istotnie prosty sposób czyszczenia, który nie wymaga pocierania -usunąć wszystkiego rodzaju zanieczyszczenia z powierzchni soczewek musisz je jedynie umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym - pamiętaj, żeby soczewki nie wystawały ponad poziom płynu; bogaty skład - sprawia, że preparat ten genialnie czyści i pielęgnuje soczewki; skrupulatna dezynfekcja i dokładne czyszczenie - z powierzchni soczewek znikają skażenia środowiskowe i naturalne, a także groźne bakterie i grzyby; długi okres ważności, który wynosi aż 6 miesięcy - płyn pielęgnacyjny Boston Simplus od momentu otwarcia może być używany nawet poprzez pół roku.

Biorą pod uwagę zalety płynu Boston Simplus od renomowanej producenta Bausch & Lomb, to jego jakość nie budzi wątpliwości.

BOSTON SIMPLUS 120ml

od 26.97 PLN