Płyn do soczewek to niezastąpiony produkt użytkownika soczewek kontaktowych. Adekwatnie dopasowany towar nie tylko zadba o oczyszczenie, dezynfekcję i konserwację soczewek, lecz też powiększy Twój komfort podczas ich noszenia.

Do codziennego użytkowania - płyn pielęgnacyjny asygnowany jest do codziennego użytkowania. To właśnie w takim trybie spełnia on najlepiej swoje zadanie i skrupulatnie dba o soczewki, gwarantując ich bezpieczeństwo dla oczu, a także wygodę używania.

Wysokiej jakości cechy oczyszczające - podstawowym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny jest precyzyjna dezynfekcja soczewek. Obejmuje ona usunięcie niewielkich zabrudzeń - kurzu i pyłu i widocznie bardziej zgubnych skażeń, takich jak osady białkowe i bakterie.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny pozwala radować się najwyższym komfortem używania soczewek przez przywrócenie ich optymalnego poziomu nawilżenia i utrzymanie go przez pokaźnie dłuższy czas.

niepowtarzalny system regenerujący - regularne stosowanie płynu pielęgnacyjnego broni oczy przed groźnymi infekcjami i podrażnieniami - nie tylko dzięki oczyszczaniu,także przez wspomaganie naturalnego procesu regeneracyjnego oczu.

ulepszona receptura - płyn pielęgnacyjny składa się wyłącznie ze dokładnie dobranych, bezpiecznych komponentów, dzięki czemu może być stosowany poprzez alergików i osoby o bardzo wrażliwych oczach. Ekonomiczna pojemność - płyn pielęgnacyjny Opti-Free Replenish zawiera się w 300-mililitowej buteleczce.

Jego zakup to ekonomiczne rozwiązanie, zezwalające zaoszczędzić czas i pieniądze. Charakterystyka płynu OPTI-FREE RepleniSH: Soczewki kontaktowe to znakomite rozwiązanie dla aktywnych osób, które cenią wygodę i chcą korygować swój wzrok w progresywny sposób.

Warto jednak uświadomić sobie,wybór soczewek nie zapewni nam komfortu, jeśli właściwie o nie nie zadbamy. Płyn OPTI-FREE RepleniSH powstał z myślą o twoim rutynowym dobrym samopoczuciu. Towar nada twoim soczewkom rozciągliwości, nawilży je i sprawi, iż będą w korzystnej kondycji przez dłuższy czas.

mocne strony płynu OPTI-FREE RepleniSH: OPTI-FREE RepleniSH to wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny, oparty na TEARGLYDE - zastrzeżonym systemie regenerującym, pozwalającym na regenerację, a także utrzymanie wilgotności powierzchni soczewki.

Nawilżenie soczewki to bardzo ważna kwestia, bowiem to ona zwykle decyduje o komforcie w trakcie noszenia soczewki. O odpowiednią wilgotność powinny zadbać zwłaszcza te osoby, które borykają się z problemem prędko wysuszających się oczu.

choćby jeśli nie należymy do tego grona, możemy doświadczyć dyskomfort - oczy robią się suche w trakcie wielogodzinnej pracy przez ekranem komputera, bowiem mrugamy wtedy rzadziej. Wysuszenie powodować może ponadto przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach.

OPTI-FREE RepleniSH to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko nawilży soczewkę. Skład tego produktu został opracowany w taki sposób, aby płyn posiadał również wysokie parametry oczyszczające i dezynfekujące.

genialnie eliminuje osady białkowe z soczewek, dzięki temu zachowują one swoją świeżość i wygodę noszenia poprzez cały dzień. Wydajnie zabija bakterie (zarazki), mogące wywoływać zakażenie oka, równocześnie nie zawierając w swym składzie środków drażniących.

Płyn bez problemu rozprawia się z skażeniami, które zagrażają soczewce,równocześnie jest delikatny dla oka. Do stworzenia produktu użyto tylko sprawdzonych części, poddanych skrupulatnym badaniom.

dzięki czemu, sięgając po OPTI-FREE RepleniSH, możesz czuć się bezpiecznie każdego dnia i zapewnić swym soczewkom higienę na najwyższym poziomie. Dla kogo płyn OPTI-FREE RepleniSH? marka zjednała sobie serca klientów, niezależnie od szerokości geograficznej miejsca, w którym mieszkają - płyn OPTI-FREE RepleniSH to jeden z najbardziej modnych płynów dezynfekujących na świecie wg.

AC Nielson. Używając go, możemy liczyć na skuteczne rozwiązanie, w przystępnej cenie i na codzienną pomoc w walce o swój komfort i ostre widzenie. Skład płynu OPTI-FREE RepleniSH: TEARGLYDE (opatentowany system regenerujący o podwójnym działaniu), POLYQUAD (polikwaternium-1) 0,001%, ALDOX (miristamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.

Płyn dostępny jest także w mniejszym opakowaniu: OPTI-FREE RepleniSH 120 ml

Opti Free Replenish 300 ml (0300650356947)

od PLN