Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus rekomendowanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach. Produkt nowej generacji - wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest nowszą generacją znanego do tej pory płynu Renu Multiplus, produkowany z myślą o potrzebach osób o wrażliwych oczach.

Wielofunkcyjne działanie - stosując płyn pielęgnacyjny regularnie, nie musisz już martwić się o stan swoich soczewek. Masz bowiem pewność, iż są one skrupulatnie oczyszczone i nawilżone, a nawet kilkudniowe przechowywanie nie zmniejsza ich kondycji.

Intensywne nawilżenie - płyn pielęgnacyjny, dzięki starannie dobranym składnikom nawilżającym, przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i powoduje, iż są bardzo komfortowe w używaniu - nie powodują suchości oczu.

Kompleksowa dezynfekcja - pierwsze zadanie wykonywane przez płyn pielęgnacyjny to skrupulatne oczyszczenie. W jego trakcie preparat likwiduje z powierzchni soczewek groźne bakterie, osady białkowe i tłuszcze, w efekcie czego czyni je bezbłędnie czystymi i gotowymi do ponownego założenia.

odpowiednie dla alergików - nieraz zdarza Ci się odczuwać alergiczne podrażnienia, suchość i łzawienie oczu? Płyn pielęgnacyjny Renu MPS, dzięki hipoalergicznej formule, nie sprawia takich problemów i jest jak najszczególniej trafny dla osób o wrażliwym narządzie wzroku.

trafna objętość - buteleczka o pojemności 120 ml to świetna opcja dla wszystkich osób, które chcą wypróbować dany typ płynu albo poszukują preparatu do okazjonalnego użycia. Charakterystyka płynu ReNu MPS: ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego wykorzystywania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Skład ReNu MPS 120 ml opracowano tak, żeby płyn spełniał oczekiwania osób o niezwykle wrażliwych oczach. Osoby z zróżnicowanymi alergiami, łzawiącymi i przesuszającymi się oczami, są bardziej podatne na niedogodności wynikające z używania soczewek kontaktowych.

w sytuacji takich osób pojawia się szybciej odczucie zmęczonych oczu i problemów z oczami w trakcie przebywania w pomieszczeniach klimatyzowanych. Używając codziennie płyn ReNu MPS 120 ml mamy gwarancję wydłużonego odczucia komfortu wraz z uzyskaniem długotrwałej elastyczności i nawilżenia naszych soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie mieści komponentów takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn przystępny jest dodatkowo w większym opakowaniu: ReNu MPS 360 ml

Bausch & lomb Renu mps 120 ml

od 12.99 PLN