Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus rekomendowanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach.ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego korzystania, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Płyn do soczewek ReNu MPS Multi-Purpose Solution 360 ml to sprawdzony preparat, który wydajnie zadba o twoje soczewki kontaktowe. Mniejsze 120 ml buteleczki to genialnie rozwiązanie podczas podróży. Jeśli jednak szukasz artykułu, który na co dzień będzie pomagał ci w czyszczeniu i dezynfekcji soczewek, warto zaopatrzyć się w pokaźniejszą butelkę - jest bardziej opłacalna oraz pozwoli ci na dłużej cieszyć się wysokiej jakości preparatem.

skrupulatne oczyszczenie - głównym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest całkowite usunięcie wszelkiego typu zanieczyszczeń, osadów i niebezpiecznych drobnoustrojów. Przedłużone nawilżenie - codzienne, kilkugodzinne zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym umożliwia powiększenie poziomu ich nawilżenia i przedłużenie tego efektu.

W ten sposób oczy są jeszcze bardziej oporne na wysychanie. Bezpieczne przechowywanie - jeśli sięgnąłeś już po kolejną parę soczewek, ale z jakiegoś powodu nie zamierzasz korzystać z nich w ciągu najbliższych dni, zamiast wyrzucać umieść je w pojemniczku z płynem.

W ten sposób zachowają one wszystkie swoje cechy. Ochrona przed zużyciem - regularna pielęgnacja soczewek przy użyciu specjalistycznego płynu umożliwia utrzymanie ich w perfekcyjnej kondycji poprzez jeszcze dłuższy czas i tym samym obszerniejszą oszczędność finansową.

artykuł optymalny dla alergików - z płynu pielęgnacyjnego ReNu MPS mogą korzystać alergicy, a także osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach, bo jest on w pełni antyseptyczny i buforowany, a więc nie powoduje podrażnień ani zaczerwienienia.

Opłacalna pojemność - płyn pielęgnacyjny ReNu MPS został umieszczony w buteleczce o objętości 360 ml. To świetna liczba, by korzystać w preparatu codziennie i cieszyć się dopełniającą finansową oszczędnością.

Charakterystyka płynu ReNu MPS: Skład ReNu MPS 360 ml został opracowany w taki sposób, iż płyn spełni kryteria osób ze niezwykle wrażliwymi oczami. Osoby cierpiące na różnorodne alergie, łzawienie czy przesuszenie oka, bardziej narażone są na niedogodności związane z noszeniem soczewek kontaktowych.

Tacy konsumenci szybciej odczuwają zmęczenie oka i gorzej znoszą np. Przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Codzienne wykorzystywanie płynu ReNu MPS 360 ml pozwoli im na wydłużone poczucie komfortu, a także sprawi, że soczewka poprzez dłuższy czas będzie sprężysta i nawilżona.

Komfort widzenia to nie tylko wybór właściwej mocy soczewek i innych jej parametrów; to ponadto odpowiednia ich pielęgnacja, dezynfekcja i przechowywanie. Wybierając sprawdzony artykuł, pozwolimy soczewkom dłużej zachować nieprzeciętną kondycję, co oczywiście przełoży się na naszą wygodę.

Właściwe oczyszczenie soczewki i przechowywanie jej w przebadanym, cieszącym się poważaniem klientów, preparacie to coś, co powinno być traktowane priorytetowo. Tylko wtedy zyskujemy pewność, że nasze oczy traktujemy z należytą troską i dbamy o każdy etap związany z noszeniem soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie mieści części takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn przystępny jest dodatkowo w mniejszym opakowaniu: ReNu MPS 120 ml

Bausch & lomb Renu mps - 360ml (7391899846743)

od 22.99 PLN