Płyn wielofunkcyjny BauschLomb ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest nowszą generacją płynu Renu Multiplus polecanym zwłaszcza dla osób o wrażliwych oczach.ReNu MPS Multi-Purpose Solution jest aseptycznym, buforowanym, izotonicznym płynem do codziennego użytku, dezynfekcji, nawilżania, płukania i przechowywania wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.

Płyn do soczewek ReNu MPS Multi-Purpose Solution 360 ml to sprawdzony preparat, który wydajnie zadba o twoje soczewki kontaktowe. Mniejsze 120 ml buteleczki to znakomicie rozwiązanie w trakcie podróży. Jeśli jednak szukasz artykułu, który na co dzień będzie pomagał ci w czyszczeniu i dezynfekcji soczewek, warto zaopatrzyć się w pokaźniejszą butelkę - jest bardziej opłacalna, a także pozwoli ci na dłużej cieszyć się wysokiej jakości preparatem.

precyzyjne oczyszczenie - głównym zadaniem, jakie spełnia płyn pielęgnacyjny ReNu MPS jest całkowite usunięcie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, osadów i niebezpiecznych drobnoustrojów. Przedłużone nawilżenie - codzienne, kilkugodzinne zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym zezwala na rozszerzenie poziomu ich nawilżenia oraz przedłużenie tego efektu.

W ten sposób oczy są jeszcze bardziej niepodatne na wysychanie. Bezpieczne przechowywanie - jeśli sięgnąłeś już po kolejną parę soczewek, lecz z jakiegoś powodu nie zamierzasz korzystać z nich w ciągu najbliższych dni, zamiast wyrzucać umieść je w pojemniczku z płynem.

W ten sposób zachowają one wszystkie swoje cechy. Ochrona przed zużyciem - regularna pielęgnacja soczewek przy użyciu specjalistycznego płynu zezwala na utrzymanie ich w wspaniałej kondycji poprzez jeszcze dłuższy czas i tym samym większą oszczędność finansową.

artykuł stosowny dla alergików - z płynu pielęgnacyjnego ReNu MPS mogą korzystać alergicy, a także osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach, bo jest on w pełni antyseptyczny i buforowany, a więc nie powoduje podrażnień ani zaczerwienienia.

Opłacalna objętość - płyn pielęgnacyjny ReNu MPS został umieszczony w buteleczce o pojemności 360 ml. To nieprzeciętna ilość, by korzystać w preparatu codziennie i radować się uzupełniającą finansową oszczędnością.

Charakterystyka płynu ReNu MPS: Skład ReNu MPS 360 ml został opracowany w taki sposób, że płyn spełni oczekiwania osób ze bardzo wrażliwymi oczami. Osoby cierpiące na różne alergie, łzawienie czy przesuszenie oka, bardziej narażone są na niedogodności związane z noszeniem soczewek kontaktowych.

Tacy kupujący szybciej odczuwają zmęczenie oka i gorzej znoszą np. Przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. Codzienne użytkowanie płynu ReNu MPS 360 ml pozwoli im na wydłużone poczucie komfortu oraz sprawi, iż soczewka poprzez dłuższy czas będzie sprężysta i nawilżona.

Komfort widzenia to nie tylko dobór właściwej mocy soczewek i innych jej parametrów; to dodatkowo odpowiednia ich pielęgnacja, dezynfekcja i przechowywanie. Wybierając sprawdzony produkt, pozwolimy soczewkom dłużej zachować rewelacyjną kondycję, co oczywiście przełoży się na naszą wygodę.

Właściwe oczyszczenie soczewki i przechowywanie jej w przebadanym, cieszącym się poważaniem klientów, preparacie to coś, co powinno być traktowane priorytetowo. Tylko wtedy zyskujemy pewność, iż nasze oczy traktujemy z należytą troską i dbamy o każdy etap związany z noszeniem soczewek kontaktowych.

Skład płynu ReNu MPS: kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,00005%, poloksamina 1%. Nie gromadzi składników takich jak chlorheksydyna czy thimerosal.

Płyn przystępny jest dodatkowo w mniejszym opakowaniu: ReNu MPS 120 ml

Bausch & lomb Renu mps - 360ml (7391899846743)

od 27.98 PLN