ReNu Multiplus 360 ml to wielofunkcyjny płyn do soczewek, umożliwiający ich codzienną pielęgnację. Służy zarówno do płukania, czyszczenia, dezynfekcji, przechowywania, nawilżania i usuwania osadów białkowych.

To wszystko zamknięte jest w małej, 360 mililitrowej buteleczce. Wejdź w zupełnie nowy rozmiar codziennej pielęgnacji soczewek z płynem ReNu Multiplus 360 ml. Niepodatność na tworzenie się osadów - umieszczenie w składzie płynu pielęgnacyjnego komponentu o nazwie Hydranate, usuwającego białka zdenaturyzowane w trakcie codziennego stosowania soczewek, zwiększa ich oporność na gromadzenie osadów.

Wolność od zanieczyszczeń - płyn pielęgnacyjny ReNu Multiplus został wzbogacony o poloksaminę - element o wysoko czynnym działaniu powierzchniowym, który sprawnie eliminuje tłuszcze, osady, a także zanieczyszczenia środowiskowe i pozostawia soczewki perfekcyjnie czyste i gotowe do ponownego użycia.

Ochrona przed bakteriami - płyn pielęgnacyjny umożliwia skrupulatne usunięcie groźnych dla oczu mikroorganizmów. To zasługa składu wzbogaconego o Dymed - w pełni bezpieczny dla oczu, ale zabójczy dla bakterii składnik.

parametry nawilżające - dzięki substancjom nawilżającym płyn pielęgnacyjny przywraca soczewkom ich początkową wilgotność i powoduje, że mimo coraz dłuższego używania są one równie komfortowe w stosowaniu i zdrowe dla oczu.

Skoncentrowana formuła - już zaledwie trzy krople płynu pielęgnacyjnego wystarczą,starannie oczyścić soczewki ze wszelkich zabrudzeń. Ekonomiczna objętość - jeśli korzystasz z płynu do soczewek każdego dnia, bez wątpienia ucieszy Cię fakt, że preparat przystępny jest w pokaźniejszej, bo aż 350-mililitrowej butelce.

Charakterystyka płynu do soczewek ReNu Multiplus: Specjalistyczny płyn do soczewek stanowi podstawę w codziennej pielęgnacji szkieł kontaktowych asygnowanych do stosowania dłuższego niż jeden dzień. Jeżeli soczewki nie są obecnie wykorzystywane muszą być przechowywane w płynie.

Pod żadnym pozorem nie wolno trzymać ich w suchym pudełeczku, ani w żadnym innym roztworze, gdyż może być to niebezpieczne dla zdrowia. By właściwie zdezynfekować soczewkę wystarczy umieścić 3 krople płynu na każdą stronę i pocierać poprzez około 20 sekund, po czym obficie spłukać płynem całą jej powierzchnię.

Do precyzyjnej dezynfekcji, soczewki należy przechowywać w roztworze przez co najmniej 20 sekund. Płyn Renu Multiplus szczególnie stanie na wysokości zadania do pielęgnacji soczewek wymagających częstej zamiany. Mocne strony płynu pielęgnacyjnego ReNu Multiplus: Dzięki zawartości komponentu Hydranate jest odporny na tworzenie i gromadzenie się osadów, usuwając przy tym wszystkie białka powstałe podczas codziennego stosowania szkieł kontaktowych; Poloksamina zawarta w składzie płynu sprawnie likwiduje wszelkie tłuszcze, osady i skażenia środowiskowe takie jak pył, brud, kurz przygotowując tym samym soczewki do ponownego użycia; Dymed jako w pełni bezpieczny dla człowieka uniemożliwia groźnym dla oka mikroorganizmom przedostanie się do środka, zapewniając tym samym stu procentową ochronę przed zakażeniami; parametry nawilżające sprawiają, że oko nie jest podrażnione ani suche choćby w trakcie długookresowego wykorzystywania soczewek kontaktowych; Skoncentrowana formuła umożliwia całkowitą dezynfekcję soczewek przy użyciu zaledwie trzech kropli płynu, poprzez co staje się on dużo bardziej efektywny; 360-mililitrowa buteleczka powoduje,choćby przy codziennym korzystaniu z płynu wystarczy on na znacznie dłużej.

Skład płynu ReNu Multiplus: HYDRANATE (hydroksyalkilofosfanian) 0,03%, kwas borowy, sól dwusodowa kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, poloksamina 1%, boran sodu i chlorek sodu, DYMED (biguanid poliaminopropylu) 0,0001% jako środek konserwujący.

Butelka posiada 355 ml płynu ReNu Multiplus Płyn przystępny jest dodatkowo w mniejszym opakowaniu: ReNu Multiplus 120 ml

ReNu MultiPlus 360 ml

od 23 PLN