ulepszony skład - płyn pielęgnacyjny mieści szereg niezwykle wartościowych komponentów, takich jak Hypromelloza i D-sorbitol. Dzięki temu jest jeszcze skuteczniejszy. Do soczewek każdego rodzaju - z płynu pielęgnacyjnego Zero-Seven Refreshing możesz korzystać niezależnie od tego, jakich soczewek używasz - korekcyjnych czy kosmetycznych, silikonowych czy silikonowo-hydrożelowych i niezależnie od trybu użytkowania.

skrupulatna dezynfekcja - płyn pielęgnacyjny pozwala na oczyszczenie soczewek na dodatek z najistotniej groźnego skażenia - bakterii. W efekcie dba o narząd wzroku, broniąc go przed przeróżnego rodzaju infekcjami.

Kompleksowe oczyszczenie - soczewki zanurzone w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym są poddawane starannemu oczyszczeniu, w konsekwencji którego z ich powierzchni znikają osady białkowe i zanieczyszczenia pochodzenia środowiskowego.

uzupełniające nawilżenie - soczewki planowej podmiany już po pierwszym dniu stosowania mogą utracić prawidłowy stopień wilgotności. Regularne korzystanie z płynu pielęgnacyjnego pozwala go utrzymać, chroniąc oczy przed wysychaniem.

Bezpieczne przechowywanie - soczewki zanurzone w płynie pielęgnacyjnym są w pełni bezpieczne - nie posiadają kontaktu z bakteriami i nie tracą swoich cennych cechy. Mogą znajdować się w nim choćby przez kilka dni.

Charakterystyka płynu Zero-Seven Refreshing: Płyn pielęgnacyjny Zero-Seven Refreshingdo pielęgnacji wielorakich soczewek kontaktowych, czyszczą jednocześnie soczewki korekcyjne, jak i kosmetyczne. Mają na celu: oczyszczaniesoczewek - także z osadów białkowych, dezynfekcję i przepłukiwanie, nawadnianie, przechowywanie.

Płyn do soczewekZero-Seven Refreshing to wielofunkcyjny produkt posiadający w składzieHypromellozę (HPMC) i D-sorbitol. HPMC jest materiałem nawilżającym, roztaczającym otoczkę wilgoci pośród soczewkami a oczami.

HPMC jest częściowo uwalniany, tak by dopełnić i zabezpieczyćfilmłzowy. D-sorbitol zabezpiecza przed utratąoptymalnego poziomu nawilżenia poprzez soczewkę. Zastosowanie tego typu części w płynieZero-Seven Refreshing zabezpiecza przed niekomfortowym uczuciem suchych oczu.

RegułaNO RUBto gwarancja usunięciazanieczyszczeń, dezynfekcja i usunięcie złogów białkowych bez wymogu mechanicznej pielęgnacji soczewek. Skład płynu Zero-Seven Refreshing: Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB), Edetate disodium 0,05% (EDTA), Hypromellose, D-sorbitol, Poloxamer, Boric acid, Sodium chloride, Borax.

Każde opakowanie płynu Zero Seven Refreshing gromadzi pojemnik na soczewki kontaktowe. Płyn dostępny jest także w innych opakowaniach: Zero-Seven Refreshing 120 ml Zero-Seven Refreshing 500 ml

Zero seven refreshing 360ml marki Polytouch chem.

od 34.99 PLN