Viageon jest mieszanką ziół i naturalnych aktywnych komponentów, których nie doświadczysz w innych preparatach na potencję. Dzięki najnowszym odkryciom nauki połączonym z medycyną naturalną udało się uzyskać ziołowy koktajl, który mieści to co w naturze najlepsze.

Współżycie seksualne pełni wyjątkowo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Seks jest tym, co powoduje,choćby po ciężkim dniu pełnym stresu jesteś w stanie poczuć się lepiej. Sprawia, iż możesz odreagować, zrelaksować się, spędzić długie chwile przyjemności ze swoją partnerką. Seks jest sposobem na okazanie czułości ukochanej osobie. Udany stosunek polepsza samopoczucie, dodaje pewności siebie i wzmacnia więź pomiędzy wami.

Twój problem może wynikać z zaburzeń na poziomie potencji. To ona odpowiada za Twoją zdolność do szybkiej reakcji seksualnej. Nie raz za problemy z potencją odpowiada zły tryb życia. By jej zapobiec możesz mniej pracować, zrezygnować z palenia i picia. Jednak niejednokrotnie to nie wystarczy, a ty sam nie masz wpływu na stan twojej erekcji.

Problem z potencją dotyczy naprawdę wielkiej ilości panów. Niezależnie od wieku i od trybu życia może to spotkać każdego w najmniej spodziewanym momencie życia, choćby jeżeli wcześniej nie miał takich problemów. Dysfunkcja erekcji (ED erectile dysfunction) dotyka w zróżnicowanym stopniu 35% mężczyzn po 30-tce i ponad 80% panów po 40-tce!

Prawdopodobieństwo, iż spotka ona dodatkowo Ciebie jest ogromne. Nie musisz się na to godzić. Możesz zapobiec kompromitacji i przez długie lata cieszyć się udanym życiem seksualnym.

Viageon przeszedł szereg testów posiadających na celu dopasowanie go do męskich potrzeb. Wyniki były zdumiewające!

Rezultaty jakie osiągnęła grupa panów, którzy poddali się kuracji Viageon:

 • silniejszy pociąg seksualny
 • silniejszy i aktywniejszy orgazm
 • pokaźniejsze i silniejsze erekcje
 • powiększenie ukrwienia naczyń krwionośnych w tkankach organów płciowych
 • istotnie dłuższy czas trwania stosunku

Opis niektórych części zawartych w preparacie:

 • Muira Puama
  zwana także ekstraktem z kory Drzewa Potencji. Jest to środek pobudzający i wzmacniający. Dodaje energii do codziennych czynności, jak i do zdobywania łóżkowych szczytów. Sugerowany dla osób, które cierpią na osłabienie energiczności seksualnej. Od wieków kora i korzenie Muiry Puamy wykorzystywane są wśród ludów Ameryki Południowej i Łacińskiej jako silny środek pobudzający, oddziałujący na centralny system nerwowy i libido.

 • Imbir
  imbir potrafi zaskoczyć. Kojarzy nam się z wypiekami i z kuchnią, jednak jego działanie jest nad wyraz pozytywne dla naszego organizmu. Imbir jest jedną z najstarszych roślin uprawianych w dodatku w celach lekarskich. W Chinach już 3000 lat p.n.e. Imbir należał do najwartościowszych ascetycznców medycyny naturalnej. Stosowany na dolegliwości układu pokarmowego, miał też swoje użycie jako afrodyzjak. Współczesne badania potwierdziły lecznicze działanie tej orientalnej rośliny. Udoskonala ona krążenie, a co za tym idzie powiększa dynamiczność doznań seksualnych i nasila erekcję.

 • Wapń
  zajmuje pierwsze miejsce na liście elementów odżywczych, które zapewniają nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, aby zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni. Dodatkowo niedobór wapnia może powodować stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a na dodatek ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, nawet na przyjemności.

 • Witamina b3
  Witamina b3 poprawia twoje samopoczucie. Przeciwdziała bezsenności, ogólnemu osłabieniu, powoduje, że czujesz się rozluźniony i zrelaksowany. Łagodzi uczucie niepokoju i stresu realne efekty uboczne: przedawkowanie może spowodować zaczerwienienia skóry, swędzenie i mrowienie, podrażnienie żolądka, bóle i zawroty głowy, zgagę, nudności, wymioty, niewyraźne widzenie, uszkodzenia wątroby.

 • Tribulus Terrestris
  jest to roślina, która od wieków używana była w Europie jako lek na impotencję zwiększający popęd seksualny. Odpowiada za wzrost naturalnego testosteronu. Do tego, zwiększa on siłe i witalność, by w pełni móc korzystać z każdej chwili spędzonej we dwoje.

 • L-Arginina
  jest aminokwasem odpowiedzialnym za naszą produktywność fizyczną. Pomaga nam w produkcji energii w mięśniach oraz pełni wyraźną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co z tego wynika zapewnia wydajny metabolizm mięśni. Dodatkowo L-Arginina wspomaga krążenie. Naukowo udowodniono jej skuteczność w walce z niepłodnością u mężczyzn. Jest ona konieczna do produkcji nasienia. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić erekcje prącia i może być wykorzystaneczna w przypadku zaburzeń wzwodu.

POCZUJ PRAWDZIWĄ SIŁĘ TWOJEGO WZWODU. PARTNERKA BĘDZIE ZACHWYCONA

Sposób zastosowania:

1 tabletka na 30 minut przed zbliżeniem płciowym

Środki Ostrożności:

Preparat asygnowany jest dla osób dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze komponentów preparatu.

Zapoznaj się skrupulatnie z listą części

Nie zaleca się spożywać więcej aniżeli 2 tabletki dziennie. Pamiętaj, że Viageon należy stosować doraźnie.

Zawartość opakowania: 4 tabletki

Shs Viageon, maksymalna erekcja jakiej nie miałeś

od PLN