3 OPAKOWANIA (2+1 Gratis)

Na tej aukcji kupujesz komplet 3 opakowań tabletek Penilarge, co zagwarantuje całkowitą kurację na trzy miesiące. Oszczędzasz aż 149 zł!

Penilarge - działanie potwierdzone w łóżku

Penilarge to kompilacja w pełni naturalnych części, które dzięki swym właściwością pozwolą CI przejść na wyższy poziom życia seksualnego. Wielotorowe działanie sprawia, iż wytwarzasz swoją męskość konsekwentnie i kompleksowo.

składniki znajdujące się w Penilarge znane są z działania na układ krwionośny penisa, który w trakcie pobudzenia działa niczym pompa powiększająca jego objętość. W jaki sposób? Regulują metabolizm tlenku azotu.

pokaźniejszy wymiar już na zawsze

Możesz przyzwyczaić się do nowego wymiaru, ponieważ Penilarge zwiększając ciśnienie krwi zmieni Twój rozmiar już na stałe. Twój penis zyska na długości i obwodzie. Tak naprawdę nie Ci trzeba, żadnego wysiłku, mozolnych ćwiczeń ani kosztownych operacji. Jedyne co będzie należało do Twoich zadań, to codziennie wziąć 1-2 kapsułki i popić wodą. Widzisz jakie to proste, jak niewiele potrzeba, by zmienić swoje życie. Starczy regularnie stosować kapsułki Penilarge poprzez około 2-3 miesiące. U większości mężczyzn po takim okresie, widać już pełne efekty. Pierwsze pojawiają się już po pierwszych dniach suplementacji. Objawiają się w postaci grubszego członka, a jak deklarują pacjenci u większości z Nich zwiększa się ponadto długość. Warto jest wesprzeć działanie suplementu kremem, który zapobiega rozstępom i wzmacnia działanie suplementu. Kontynuuj kurację, a prędko zauważysz jak Twój penis rośnie. Regularnie zażywany Penilarge przyspiesza pompowanie krwi do ciał jamistych Twojego członka, które wraz z czasem powiększają się i rozszerzają swój wymiar.

Penilarge zapewnia Ci najlepszy efekt powiększania dzisiaj najistotniej sprawny suplement na rynku jest w zasięgu Twojej ręki (i portfela).

Specjalnie dla naszych klientów sprawdziliśmy relację efektywność/wartość najpopularniejszych suplementów do rozszerzania penisa.

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki. Penilarge dzięki niesamowicie przypasowanym składnikom ma wpływ nie tylko na rozszerzenie członka, ale jego kompleksowość powoduje,ulepsza funkcjonowanie całego organizmu.

Czytaj więcej o zwiększaniu penisa

Naukowo udowodniono, że rozmiar penisa może ulec zmianie na stałe. Nie jest to żadną tajemnicą, od lat znane są metody powiększania penisa. Powiększając penisa pozytywnie wpływasz na jakość swego życia. Jednego musisz być pewny. wymiar ma znaczenie. znaczny zdrowy penis to nie tylko pokaźniejsza pewność siebie lecz i szczęśliwe, udane związki. Jeśli myślisz, iż kobieta przyzna się, że jej nie zadowalasz to jesteś w błędzie. Na szczęście żyjemy w błyskotliwych czasach. Penisa możesz rozszerzyć na stałe za pomocą farmaceutyków. Im wcześniej rozpoczniesz kurację tym szybsze i trwalsze efekty uzyskasz.

teraz pomyśl, jak zareagowała by Twoja kobieta gdyby dowiedziała się, że za 3 msc-e w pełni ją zadowolisz? Że Twój członek będzie pokaźniejszy niżeli kiedykolwiek? A to oznacza, że będziesz w stanie wznieść się na seksualne wyżyny. W końcu zyskasz pewność siebie na takim poziomie na jaki zasługujesz! Poznasz nowy "wymiar" rozkoszy seksualnej, a Twoja partnerka będzie zadowolona jak nigdy dotąd!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TLENKU AZOTU

Za badania nad tlenkiem azotu w 1998 roku trzech amerykańskich naukowców Robert Furchgott, Louis Ignarro i Ferid Murad otrzymało Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii i medycyny. Odkryli oni, iż komórki wyścielające naczynia krwionośne pod wpływem bodźców stwarzają cząsteczki tlenku azotu (NO), które następnie wnikają do mięśni gładkich w ścianie naczynia krwionośnego. Sprawia to rozkurczenie się tych mięśni i prowadzi do rozszerzenia naczynia oraz zwiększenia przepływu krwi. To jeszcze nie wszystko, elementy zawarte w Penilarge wykazują działanie antyandrogenne. Wywołują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu i hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu.

w dodatku naturalnie stymulują organizm do produkcji testosteronu. Jest to główny hormon regulujący męską seksualność, odpowiada za poziom libido, ukrwienie i dobre funkcjonowanie narządów płciowyc h. Kształtuje sferę emocjonalną poprzez formowanie takich cech jak bezapelacyjnie, śmiałość, pewność, odwaga, niezależność.

Eleuterozydy zawarte w żeń szeniu pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. udoskonalają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, powiększają tolerancję na stres. Na dodatek taka kombinacja komponentów ma działanie antyutleniające, broni przed wolnymi rodnikami, wzmacnia cały organizm.

Penilarge - klucz do rozwiązania męskich problemów

Dzięki rozwojowi wiedzy o funkcjonowaniu naszego organizmu i wieloletnim badaniom naukowym rozwiązanie wielu męskich problemów jest na wyciągnięcie ręki. Penilarge dzięki niesamowicie dostosowanym składnikom ma wpływ nie tylko na zwiększenie członka, ale jego kompleksowość powoduje,poprawia funkcjonowanie całego organizmu.

Penilarge to rewolucyjny suplement diety oparty na naturalnych ziołowych składnikach, który pomoże Ci powiększyć członka do rozmiaru, na który zasługujesz.

Związki czynne zawarte w Penilarge:
 • pomagają regulować gospodarkę hormonalną
 • polepszają erekcję
 • wpływa pozytywnie na długość stosunku
 • wspomagają układ krwionośny
 • rozszerzają dopływ krwi do członka
 • działają normalizująco na ośrodkowy układ nerwowy
oryginalna formuła Penilarge

Sekretem Penilarge jest dopracowana w najmniejszych szczegółach receptura. Jego części, to naturalne komponenty o właściwościach wspierających organizm.

Preparat ten jest suplementem diety, który wzbogaca Twoją codzienną dietę o składniki, które posiadają pozytywny wpływ na udoskonalenie życia seksualnego. Zobacz Skład, żeby zapoznać się z pełna listą komponentów.

składniki zawarte w Penilarge:
 • L-ARGININA

to aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii orgazmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem), agmatyna. To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ ulepsza funkcje śródbłonka i rozszerza przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka. Uwaga: należy pamiętać, iż Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, rozszerza kwasowość w żołądku oraz poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

 • BUZDYGANEK ZIEMNY (Tribulus terrestris L.)

jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Tribulus wspomaga zwiększać produkcję testosteonu u panów poprzez stymulację przysadki mózgowej do skuteczniejszej produkcji hormonu letenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje powiększenie popędu seksualnego, powiększenie wielkości i objętości ciał jamistych. Uwaga: przedawkowanie może powodować kłopoty ze snem.INFORMUJEMY, iż ZE WZGLĘDU NA OPINIĘ GŁOWNEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO ZE SKŁADU ZOSTAŁ USUNIĘTY składnik EPIMEDIUM.

 • Lepidium meyenii (Korzeń maca)

Maca jest rośliną która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To że jest najwyżej uprawianą rośliną dedykowaną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest uznany od tysięcy lat ze względu na swoje właściwości, powiększające energie, wytrzymałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał efektywne życie na nad wyraz dużych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności. Jego nadzwyczajny wpływ na ludzi organizm sprawia, że Maca stosowana regularnie powiększa

 • PALMA SABALOWA (Sabal minor Jacq.)

wykazują działanie antyandrogenne. Wywołują unieczynnienie 5-alfa reduktazy katalizującej przemianę testosteronu do dihydrotestosteronu oraz hamowanie aktywności aromatazy, biorącej udział w przemianie testosteronu do estrogenu. Preparat ma także parametry przeciwwysiękowe i przeciwzapalne. Zniża napięcie mięśni gładkich dróg moczowych, zmniejszając obrzęki, przekrwienie szyi pęcherza moczowego, ulepszając rozciągliwość tkanki gruczołu krokowego i drożność pęcherza. Palma Sabalowa działa moczopędnie, wykrztuśnie. Ma właściwości odmładzające. Skutki uboczne nie są znane.

 • Żeń-szeń koreański (Panax Ginseng)

inaczej zwany żeńszeniem koreańskim. Jego cenne komponenty aktywne, tzw. Ginsenozydy w organizmie przetwarzane są w zależności od potrzeby, w sytuacjach stresowych wspomagają działanie uspokajające, a kiedy potrzeba powiększyć wydajność organizmu wzmagają działanie stymulujące.

Żeń-szeń wspiera układ opornościowy, funkcje poznawcze, przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, a także wzmacnia skuteczność fizyczną i umysłową. Niejednokrotnie stosuję się go na problemy z przedwczesnym wytryskiem.

Regularne przyjmowanie żeń-szenia może być pożyteczne dla każdego, kto przechodzi trudny okres, pełen napięcia umysłowego lub wzmożonego wysiłku fizycznego. Żeń-szeń przyczynia się także do zachowania korzystnego metabolizmu glukozy i insuliny,pomaga zachować zdrowe życie seksualne oraz wykazuje działanie antyoksydacyjne.

 • ŻEŃSZEŃ SYBERYJSKI (Eleutherococcus senticosus Maxim.)

ten znany już w medycynie chińskiej gatunek eleuterokoka zawiera eleuterozydy pobudzające ośrodkowy układ nerwowy, rozszerzają zdolności adaptacyjne organizmu, podnoszą wydolność psychiczną i fizyczną. Poprawiają ogólne samopoczucie, wywierają wpływ immunostymulujący, powiększają tolerancję na stres. Eleuterozydy nasilają i aktywują procesy detoksykacji (odtruwania) i wydalania destrukcyjnych metabolitów. Reguluje zaburzenia hormonalne, działa pobudzająco. Na dodatek pomaga w stanach powiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego. Pomocniczo w zaburzeniach krążenia i przy osłabieniu popędu płciowego. Przeciwwskazania: Żeń-szenia syberyjskiego nie powinny stosować osoby: z nadciśnieniem tętniczym, kołataniem serca, nerwowe, cierpiące na bezsenność oraz kobiety w ciąży. Nie zaleca się przy używaniu preparatów hormonalnych.

Pełna kuracja Penilarge (Kapsłuki + krem)

Polecamy jednoczesne wykorzystywanie 2 metod: suplementu i kremu. Dzięki połączeniu kapsułek naturalnie wpływających na wzrost penisa od , a także kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty odczujesz niespodzianie szybko.

Efekty pojawią już po pierwszych tygodniach od rozpoczęcia kuracji! A na co możesz liczyć później? Do lepiej ukrwionego penisa mocniej docierają wszelkie bodźce seksualne. Erekcja jest twardsza i obszerniejsza, a wraz z nią zwiększy się powierzchnia z jaką twoj członek będzie nacierał na ściany pochwy partnerki.

interesujący zestaw Penilarge kapsułki + Krem dostępny jest na naszych aukcjach oraz w pakietach promocyjnych. Istnieje także zakup samego kremu.

skutkiem działania Penilarge będzie zwiększona stymulacja, obszerniejsza satysfakcja i kosmiczne orgazmy.

Jeśli erekcja utrzymuje się, wydzielane są inne mediatory zwiększające naczynia, a także następuje skurcz mięśni krocza. Ciśnienie w ciałach jamistych przekracza zwykle 150 mm Hg, co umożliwia odbycie stosunku. Wraz ze wzrostem erekcji wzrośnie także jej sztywność i gotowość to działania. Zobacz jak to jest!

Zapewnij przyjemność i udoskonaloną penetrację swej partnerce.

Mówi się, iż żyjemy w wieku kryzysu męskości. Kobiety coraz części narzekają na brak męskości u partnerów. Okazuje się,wymiar członka ma znaczenie nie tylko dla mężczyzn.

 • obszerniejszy i grubszy penis w trakcie stymulacji pochwy sprawia kobiecie obszerniejszą przyjemność.
 • Satysfakcja seksualna, scala związki, zezwala na szczęśliwsze życie w ogóle
 • obszerny członek rozszerza pewność siebie, pozwala się skupić na zniewalającym i uczuciowym aspekcie aktu seksualnego

Stereotypy kulturowe nie biorą się znikąd, tak po prostu jest. Nie dziwi zatem męska obsesja wymiaru.

Dzięki Penilarge będziesz mógł ze swoją partnerką wykonywać więcej pozycji seksualnych, które wcześniej ze względów fizycznych nie były osiągalne.

Penilarge w trosce o Twoją seksualność:

Z najnowszych badań naukowych wynika, że długość prącia nie jest wyłącznie dziedziczona, lecz jest dodatkowo modyfikowana poprzez czynniki środowiskowe. Czynniki, które mogą w szerokim stopniu zaburzać gospodarkę hormonalną:

 • dieta
 • uwarunkowania kulturowe
 • skażenia środowiska
 • ekspozycja na związki chemiczne
 • stres

Niedobór testosteronu i towarzyszące temu zaburzenia potencji dotykają coraz większą grupę panów. Kliniczne objawy obserwowane w takich wypadkach skutkują deformacjami narządów płciowych, w tym problemów ze wzwodem i wielkością członka.

Do niedawna kosztowne terapie, czy zabiegi chirurgiczne były dostępne tylko dla najzamożniejszych. Mężczyźni, którzy nie byli zadowoleni z wielkości swych narządów, musieli się borykać z kompleksami, brakiem satysfakcji seksualnej i depresją. Niepełna męskość była źródłem głębokiego nieszczęścia. A przecież rozwiązanie może okazać się proste, w pełni naturalne i przynoszące efekty w niedługim czasie.

Na funkcjonowanie członka ma wpływ dużo powiązanych składników. Dlatego najkorzystniejsze skutki daje kompleksowa kuracja.

Wzwód zaczyna się po aktywacji ośrodka erekcji w rdzeniu kręgowym, który wysyła impuls do narządów płciowych. Penis jest zbudowany z pary równoległych ciał jamistych, ciała gąbczastego wytwarzającego żołądź prącia i opuszki. Impuls z rdzenia powoduje wydzielanie tlenku azotu przez komórki śródbłonka i przez zakończenia nerwowe w ciałach jamistych prącia. Tętnice zwiększają się. Ciśnienie w ciałach jamistych rośnie pod wpływem pompowanej do nich krwi, w spoczynku jamki są puste.

równocześnie w miarę wzrostu ciśnienia krwi w ciałach jamistych następuje stopniowe zaciskanie naczyń żylnych, co skutkuje zmniejszeniem odpływu krwi. Wynikiem tych zmian jest rozszerzenie i sztywność prącia.

obszerniejsza satysfakcja i pewność siebie!

Jeśli jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swego członka, to uczucie podkopuje twoją samoocenę.

Pewność siebie to kluczowa cecha ludzi sukcesu, nie tylko w sypialni. Ile razy zastanawiałeś się, czyna pewno sprawiłeś jej przyjemność? Czy przypadkiem nie udaje?

Czy jesteś mężczyzną niezadowolonym z wielkości swego członka a uczucie to podkopuje twoją samoocenę?

A przecież niedużo trzeba, by móc poczuć się pewnym swojej siły i naturalnej mocy!

Dlaczego Penilarge zyskał miano Lidera?

Penilarge to artykuł wysokiej jakości, który w przeciwieństwie do wielu innych przystępnych na polskim rynku środków jest w pełni naturalny. Komponenty ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych ekologicznie. optymalna uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP i Holenderskim systemem gwarancyjnym dla suplementów diety NZVT daje Ci pewność, iż to produkt najwyższej jakości. Zasłużył sobie na miano lidera bo wiemy, że jest to towar, któremu można ufać.

Penilarge jest bezpieczny, a w jego skład wchodzą wyłącznie komponenty naturalnego pochodzenia. Zobacz sam jak to jest być dumnym ze swojej męskości razem z nową formułę Penilarge.

Penilarge dzięki swej niesamowitej wydajności został doceniony poprzez klientów ogromnym wyróżnieniem, za swoją efektywnosć otrzymał nagrodę: LAUR KONSUMENTA za odkrycie roku!

Co to jest Penilarge? Jak działa?

To suplement diety oparty na ziołach i substancjach naturalnych, który może wpłynąć na powiększenie członka w stosunku do wcześniejszego wymiaru, przy jednoczesnym wykorzystywaniu ćwiczeń rozszerzających penisa oraz aktywności seksualnej. Dzięki swoim właściwościom wpływa także na silniejszy popęd seksualny.

Penilarge wspomaga napływ krwi do członka, trwale rozszerzając ciała jamiste (naczynia krwionośne), z których penis jest zbudowany. Stosując go w dłuższym okresie czasu, ćwicząc jednocześnie penisa, możesz liczyć na wydłużenie i pogrubienie członka jak dodatkowo na silniejszą erekcję.

Jak często stosować Penilarge?

Należy zażywać 2 kapsułki dziennie najlepiej rano, popijając wodą. Można dodatkowo stosować go na około 30 minut przed stosunkiem, żeby móc polepszyć erekcję. Jedno opakowanie Penilarge wystarcza na 1 miesiąc.

Na co wpływa Penilarge?

Dzięki zawartym w recepturze składnikom Penilarge przywraca siły witalne pana. Poza większym wymiarem, Penilarge zwiększa doznania seksualne, wzmacnia i wydłuża erekcję a także popęd seksualny.

Co wchodzi w skład?

W skład preparatu wchodzą same naturalne substancje pochodzenia roślinnego. Pełny skład mieści się w opisie aukcji.

Jak długo należy zażywać Penilarge?

Ze względu na ziołowy skład Penilarge, jego efekty w sporej mierze zależą od organizmu i przestrzegania zbilansowanej diety. Nie zalecamy spożywania alkoholu i palenia papierosów, gdyż mogą zmniejszyć efektywność elementów. Udoskonalone efekty osiągniesz stosując Penilarge regularnie, w połączeniu z aktywnością seksualną. Zwykle po pierwszym miesiącu użytkowania erekcja jest wyraźnie umocniona i dłuższa. Po 2 miesiącach powinny pojawić się pierwsze efekty rozszerzania, dlatego zalecamy użycie co najmniej 2-3 opakowań. W celu wzmocnienia działania można wspomagać się kremem Penilarge, a także pompką.

Czy wykorzystywanie Penilarge przedłuża stosunek?

wykorzystywanie Penilarge może zapobiegać przedwczesnemu wytryskowi dzięki naturalnym składnikom w nim zawartym a tym samym może wydłużać stosunek i polepszać jego jakość. Nie jest to jednak jego głównym zadaniem, natomiast w pewnym sensie pozytywnie wpływa także na ten aspekt.

Czy rezultaty są trwałe?

Po zakończeniu przyjmowania Penilagre rezultaty są trwałe. Jednak warto powtarzać kurację dla wzmocnienia aktualnego efektu.

Czy stosując Penilarge można pić alkohol?

Penilarge nie wchodzi w interakcje z alkoholem, zalecamy jednak umiar w jego piciu.

Czy Penilarge powoduje efekty uboczne?

Penilarge jest naturalnym produktem, którego zakup nie wymaga recepty. Penilarge należy jednak stosować zgodnie z zalecaną dawką dzienną.

Nie należy stosować suplementu diety Penilarge w sytuacji nadwrażliwości na którykolwiek ze komponentów, u osób poniżej 18 roku życia i pań w ciąży i karmiących piersią, w przypadku cukrzycy i chorób wątroby.

Receptura Penilarge wpływa na układ krążenia, dlatego nie jest zalecana osobom z nadciśnieniem. Przekroczenie zalecanej dawki dziennej może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększenie kwasowości w żołądku a także glukozy we krwi, dlatego Penilarge nie jest zalecany w przypadku cukrzycy. Przedawkowanie Penilarge może także wywoływać senność lub bezsenność. Przekroczenie dawki dziennej może także skutkować nadmiernemu pragnieniu, suchości w ustach, zawrotami głowy, a także wymiotami i nudnościami.

osiągalne działania niechciane przy przedawkowaniu:

 • występowanie dolegliwości ze strony układu pokarmowego (biegunka, nudności, wymioty)
 • bóle głowy
 • osiągalne podniesienie ciśnienia tętniczego krwi
 • bezsenność albo senność
stosowanie Penilarge

Stosuj 1 do maksymalnie 2 kapsułki dziennie popijając wodą. Nie przekraczaj zalecanej dawki dziennej. Zaleca się rozpoczęcie kuracji od jednej kapsułki przez kilka dni w celu sprawdzenia reakcji organizmu i następnie kontynuowanie 2 kapsułki dziennie.

Penilarge to towar ziołowy, suplement diety i nie może być wykorzystywany jako substytut zróżnicowanej diety. Penilarge nie jest zalecany dla osób chorych na wątrobę i cukrzyków (ze względu na zawartość L-Argininy) , przy wyraźnych zmianach miażdżycowych naczyń serca i mózgu i osób przejawiających stany lękowe (ze względu na zawartość żeń-szenia).

Osoby z nadciśnieniem, nieregularnym rytmem serca przed użyciem Penilarge powinny skonsultować się z lekarzem, ze względu na ogólne parametry tego suplementu.

Zawartość, a także data przydatności

Opakowanie Penilarge posiada 60 kapsułek. W komplecie znajdują się 3 opakowania. Kapsułki znajdują się w szczelnie zamkniętym, plastikowym słoiczku. Słoiczek umieszczony jest w kartonowym opakowaniu producenta. Data przydatności Penilarge wynosi co najmniej jeden rok. Jest to gwarantowany znikomy termin ważności. Z racji bieżących dostaw termin przydatności wynosi przede wszystkim około 2 lata.

 1. Forma suplementu: Kapsułki (następca tabletek)
 2. Zawartość: 3 opakowania po 60 kapsułek
 3. Łączna masa netto: 109g

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci

Sexual health series Penilarge tabletki na powiększenie penisa 180tab (2+1 gratis) (5907632923002)

od 134.1 PLN