pokaźny obraz z małej odległości, doskonały dla edukacji

BenQ MX808ST to interaktywny rzutnik edukacyjny XGA z niedługim rzutem projekcji o jasności 3000 ANSI Lumenów. Zagwarantuje łatwość instalacji, wspaniałą jakość obrazu oraz wzbogaca nauczanie o atrakcyjne interaktywne treści.

KLUCZOWE FUNKCJE
  • Długa żywotność dzięki konstrukcji niepodatnej na kurz
  • śladowe zużycie energii dzięki technice SmartEco
  • niewiele znacząca odległość projektora od ekranu
  • Zaprojektowany dla edukacji i tablic interaktywnych
  • Obsługa Blu-ray 3D Full HD
  • Możliwość instalacji systemu interaktywnego PointWrite
Zapewnienie jednostajnej Projekcji w Wymagającym Szkolnym Środowisku


Specjalny czujka broni Przed Kurzem

Dzięki nowoczesnej konstrukcji czujnika koła kolorów, projektor MX808ST jest bardziej oporny na kurz, który może gromadzić się na tradycyjnych czujnikach, blokując sygnał podczerwieni, powodując migotanie obrazu, nieprawidłowe barwy, a choćby całkowite unieruchomienie projektora.

pokaźniejsze możliwości z Projektorem z krótkim Współczynnikiem Rzutu Projekcji
Nieograniczona Możliwość Prowadzenia Lekcji bez Ograniczeń Przestrzeni

proponując duży wyświetlacz wyświetlanego obrazu z nieznacznej odległości przy współczynniku od 0,61 krótkiego rzutu, MX808ST likwiduje rozproszone cienie i oślepiające światło lampy dla uczniów i nauczycieli, tak aby wszyscy mogli angażować się i luźno współpracować ze swego biurka.

Tworzenie Kreatywnych Lekcji z Niezwykłą Jakością Obrazu

niespotykana Wysoka Jasność

MX808ST to projektor o wysokiej jasności 3000 ANSI lumenów, gwarantujący idealną produktywność projekcji, dzięki wyraźnym obrazom i ostrym tekstom, doskonale widocznym, nawet w jasnych pomieszczeniach wykładowych. Wysoka jasność zapewnia krystaliczną treść w jasnych warunkach oświetlenia danego otoczenia, umożliwiając włączenie świateł albo odsłonięcie okien w trakcie zajęć, co jest przydatne do robienia notatek i interaktywnej współpracy w trakcie lekcji.
pokaźniejsze Obrazy

Projektory BenQ przeznaczone dla edukacji oferują rozmaite rozwiązania i rozmiary obrazu, tak aby zaspokoić wszelkie edukacyjne potrzeby w danej klasie. Dzięki wspaniałej jakości obrazu z wymiarem wyświetlania do 120 cali, nasze projektory ultra-niedługiego rzutu obrazu, pokaźniejszą elastyczność w klasie przy niższych kosztach eksploatacyjnych.

wyśmienita jakość Obrazu Dzięki technologii DLP

długofalowa Jakość Obrazu

Dzięki szczelnemu projektowi pokrywy, który broni mikroukład DLP przed degradacją obrazu spowodowaną kurzem, projektory BenQ dla edukacji są w stanie utrzymać długookresową jakość obrazu eliminując powolny rozkład kolorów jaki możemy spotkać w projektorach, które nie są zbudowane na bazie technologii DLP.
technologia DLP to Wysoki Współczynnik Wypełnienia Piksela - dla doskonałego Oglądania Obrazu

Projektory BenQ w technologi DLP, znamionują się najwyższym współczynnikiem wypełnienia, co minimalizuje czarne obwoluty wokół każdego piksela, niejednokrotnie obserwowanego w projektorach innych aniżeli DLP. Projektory BenQ z przeznaczeniem dla edukacji, zapewniają lepszą definicję i przejrzystość w nieznacznych tekstach i wyświetlają minimalne detale obrazów zamiast grubej grafiki w pikselach.


skrupulatna Czytelność Tekstu Dzięki Wysokiemu Współczynnikowi Kontrastu

Projektory BenQ przeznaczone dla edukacji są nieprzeciętne do tekstu, liczb i tabel, szeroko używanych w każdych lekcjach albo zajęciach integracyjnych. Technika DLP uzyskuje głębsze, prawdziwe odwzorowania czerni, równocześnie generują wysoki współczynnik kontrastu natywnego w celu uzyskania widocznej czytelności i ostrej rozdzielczości na każdym sub-pikselu.

Interaktywna Nauka Interakcja na dowolnej powierzchni

technologia PointWrite ™ przekształca projektory edukacyjne BenQ w innowacyjne platformy interaktywnej nauki, zmieniając lekcję w interaktywną tablicę. Bezproblemowa integracja zestawu PointWrite ™ i oprogramowania QWrite z projektorami BenQ, to innowacyjna technologiczna koercja w której uczniowie i nauczyciele współpracują przy użyciu instynktownych szablonów wraz z narzędziami do adnotacji.

Wielokrotny Dotyk Ekranu

Dzięki zwiększonym możliwościom dotykowym programu PointWrite™ mogą być stosowane w połączeniu z interaktywną powierzchnią projekcyjną, tworząc świeże możliwości nauki w postępowych cyfrowych klasach. W trybie tablicy QWrite nauczyciele mogą na dodatek uruchamiać rozmaite aplikacje oraz wyświetlać i komentować lekcje na dwóch płaszczyznach.


instynktowna Konfiguracja

technologia PointWrite™ samoczynnie skalibruje i zapisuje ustawienia natychmiast po podłączeniu do portu USB. Nie ma zapotrzebowania konfiguracji ręcznej lub organizacji skomplikowanych szkoleń dla nauczycieli.
Możliwość Obsługi - intuicyjne Gesty

technologia PointWrite™ obsługuje instynktowne gesty, takie jak przybliżanie i oddalanie albo przewijanie w trakcie przeglądania stron internetowych, zdjęć lub Map Google. Wszystkie polecenia i gesty wielozadaniowe są obsługiwane w systemie Windows 8 albo nowszych jego wersjach

Łatwiejsze Współdziałanie z BYOD
Proste i komfortowe w Użyciu, Bezprzewodowe Dongle

Poza przewodową obsługą w technice MHL, edukacyjne projektory BenQ są gotowe do bezprzewodowej współpracy dzięki urządzeniu QCast, który zezwala na 4 osobom przesyłanie strumieniowych treści z przenośnych urządzeń lub komputerów na obszerny wyświetlacz, wyświetlając je na 4 współdzielonych ekranach.

Optymalizacja Edukacyjnych Inwestycji
Wydłużona Żywotność Lampy do 15 000 Godzin

nieszablonowa Innowacja technika BenQ SmartEcoTM technologia inteligentnie moduluje światło i polepsza możliwości oszczędzania energii przez DLP w celu zwiększenia trwałości lampy przy bezkompromisowej jasności i rewelacyjnej jakości obrazu. Zmniejszenie zużycia energii, SmartEcoTM wydłuża żywotność lampy do 15 000 godzin, 3X * więcej niżeli bez technice SmartEcoTM. Tryb Eco Blank w dodatku powiększa oszczędność energii dzięki samoczynnemu obniżaniu mocy lampy, ograniczając całkowitą moc o 70% przy procesie wygaszania projekcji.

* Żywotność lampy w trybie Lamp Save \ Oszczędzanie Lampy, jest trzykrotnie dłuższa niż w trybie normalnym.


widoczne detale w Ciemnych Scenach

ekskluzywna technika BenQ SmartEcoTM znakomicie dostosowuje jasność obrazu w oparciu o zawartość wyświetlanej treści, udoskonala kontrast, stwarzając bogatszą czerń i gwarantuje najkorzystniejszą możliwą jakość obrazu, nad wyraz ważną dla szczegółowych i aktywnych ciemnych scen, takich jak zajęcia z astronomii..

Uproszczenie Instalacji
Regulacja rozmiaru Ekranu

Projektory edukacyjne BenQ umożliwiają wygodne dopasowanie rozmiaru ekranu przez menu OSD, co znacznie pozwala zaoszczędzić czas instalacji, bez konieczności fizycznego dostosowywania instalacji projektora w przypadku, gdy wrażliwy obraz niedługiego rzutu nie jest starannie ustawiony w pozycji wyjściowej.

Skrót Klawiszowy na Pilocie Zdalnego Sterowania

Aby skonfigurować projektor, naciśnij na pilocie zdalnego sterowania niedługo przycisk "Szybka instalacja/Quick Install", To obszerna oszczędność czasu dla menedżerów wykonujących wstępne prace instalacyjne.

* Żywotność lampy zależy od warunków otoczenia i sposobu wykorzystywania. Atrybuty i specyfikacje artykułu mogą ulec zmianie bez powiadomienia.
** Przesunięcie jest obliczane na podstawie pełnej wysokości ekranu.

Benq MX808ST

od 3505.07 PLN