Rośliny do każdego ogrodu – to nowa poradnik firmowany przez Związek Szkółkarzy Polskich. Skierowany do amatorów i hobbystów, a istotnie do osób zaczynających przygodę z ogrodem. Wybór roślin i informacje o nich przygotowali polscy specjaliści i praktycy.

Zwięzłe i potężne opisy zilustrowane są atrakcyjnymi zdjęciami i graficznymi informacjami. W wyborze stosownych gatunków i odmian do ogrodowych kompozycji pomocne są przykłady oraz tabele.

Dodatkowym atutem są porady doświadczonych ogrodników dotyczące pielęgnacji. Rośliny do każdego ogrodu to 333 OGRODOWE PEWNIAKI – polecane poprzez Związek Szkółkarzy Polskich sprawdzone i dostępne w Polsce inne niebanalne zamienniki polskie nazwy i ich łacińskie odpowiedniki graficzne dane o wielkości i najmocniej ozdobnych cechach ergonomiczne rady dotyczące pielęgnacji pomoc w ochronie ogrodu przed chorobami i szkodnikami pomysły na użycie przykładowe kompozycje wyróznionia projektowe Autorzy: Marceli Ciesielski, Jan Grąbczewski, dr Szczepan Marczyński, dr Jacek Marcinkowski, dr Piotr Muras, Anna Skórkowska, dr Wiesław Szydło, Magdalena Tomżyńska Redaktor naczelna: Joanna Filipczak ilość stron: 202 zobacz także inne książki o roślinach [product id="23062832,23062833,23062858,23062906"]

Rośliny dla każdego ogrodu, praca zbiorowa

od 22.96 PLN