Radio samochodowe HT-869V2 wyposażone w ekran LCD, a także nawigacje Radioodtwarzacz HT-869V2 + iOS + Android Radioodtwarzacz zaopatrzony jest w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 pikseli, wejście miniUSB i microSD na nośniki danych, moduł GPS z zainstalowaną mapą Europy MapFactor Navigator.

Radio między innymi wejście na kamerę cofania. Żeby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który pozwala na prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy.

Moduł obsługuje pomiędzy innymi protokół A2DP, który pozwala na transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona. Przez połączenie smartfona z radiem przewodem USB, radio aktywuje funkcję MirrorLink która kopiuje ekran smartfona, na radioodtwarzacz.Urządzenie posiada moduł który pozwala podłączać telefony z systemem IOS które jest genialnym rozwiązaniem dla posiadaczy iPhone czy innych sprzętów Apple.

Obsługuje też Androida. Nawigacja - Mapa Europy W pakiecie karta z zainstalowaną nawigacją MapFactor Navigator. Jedna z najmocniej szczegółowych map Polski i Europy. Mapy opierają się na serwisie OpenStreetMap.

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości.

darmowa dożywotnia aktualizacja. Asystent pasa ruchu znacznie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, by nie ominąć skrętu. Bluetooth Radio zastosowany Bluetooth, co zezwala na prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem.

Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach, natomiastzewnętrzny mikrofon dołączony do zestawu pozwoli na prowadzenie rozmowy bez odrywania rąk od kierownicy. Urządzenie synchronizuje książkę telefoniczną z telefonem, zapamiętuje historię połączeń, i posiada funkcję automatycznego odbierania połączeń.

Po pierwszym sparowaniu smartfona, urządzenie samoczynnie łączy się z telefonem. Protokół A2DP umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z telefonu. Odtwarzacz muzyki Urządzenie posiada zintegrowany odtwarzacz audio umożliwiający odtwarzanie muzyki np.

z karty microSD oraz możliwość współpracowania z innymi urządzeniami poprzez połączenie Bluetooth. Urządzenie obsługuje m. In. MP3 / WMA / WAV / APE / AAC, a także FLAC, który jest kodekiem umożliwiającym bezstratną kompresję cyfrowego dźwięku.

W przeciwieństwie do innych kodeków, nie usuwa żadnych informacji ze strumienia audio, pozostawiając dźwięk wierny oryginałowi. 10-pasmowy korektor zezwala na przypasowanie brzmienia do własnych preferencji lub wybranie z predefiniowanych trybów Flat, Pop, Rock, Jazz, klasyczny.

MirroLink Dzięki tej funkcji na ekranie radia można zobaczyć zdublowany pulpit z telefonu a przy okazji podładować jego baterię! Model ten jest rozbudowany o moduł IOS który pozwala podłączyć dodatkowo telefony producenta Apple.

Możesz równocześnie słuchać komunikatów w nawigacji i muzyki! Ustaw poziom głośności muzyki i ustal jak głośny ma być głos lektora nawigacyjnego. Zminimalizuj okno, przełącz piosenkę i potem znowu powróć do programu nawigacyjnego.

Słuchaj wyłącznie komend nawigacyjnych nie mając na ekranie mapy jedynie np. Panel radia czy odtwarzacza. Wyszukaj osobę, do której chcesz zadzwonić z listy kontaktów - połącz przyjemne z pożytecznym! Kamera cofania CP-2IN1L Kamera Vordon CP-2in1 jest urządzeniem elektronicznym umożliwiającym kierującemu samochodem obserwację pola z tyłu pojazdu podczas wykonywania manewrów cofania lub parkowania.

Kamera zapewnia widoczność w dzień jak dodatkowo w nocy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki zaimplementowanemu czujnikowi parkowania Vordon CP-2in1 zdalnie mierzy odległość samochodu od przeszkody albo innego pojazdu i powiadamia nam niebezpieczeństwo kolizji.

Kamera Vordon CP-2IN1 dzięki zastosowaniu nowoczesnego obiektywu rejestruje nad wyraz obfite pole widzenia za pojazdem aż do 170° dzięki temu parkowanie staje się o dużo łatwiejsze i bardziej dokładne.

Jej czułość wynosi 0.1 lux, dzięki czemu obraz na monitorze jest widoczny i nie wytwarza tzw. Szumów zakłóceń. Specyfikacja technologiczna (Kamera cofania CP-2IN1) Matryca CMOS Rozdzielczość pozioma 400 lini System sygnału PAL / NTSC opcjonalnie Oświetlenie Min.

0,1 LUX Zasilanie 12V DC Kąt widzenia Do 170° Zakres temperatur pracy Od -20 do +70 °C odcień Czarny rozmiary 70 x 30 x 30 mm dodatkowe dane Wodoszczelność Pyłoszczelność załączone akcesoria kabel AV (6m) wraz z przewodem wzbudzającym Buzzer dźwiękowy kabel zasilający pakiet klinów montażowych Przylepiec 3M Wkręty montażowe Instrukcja obsługi Gwarancja 36 miesięcy (gwarancja producenta)

Vordon Radio samochodowe ht-869v2 - wewnętrzny (5901801521518)

od PLN