Jakość pochodzi, jak wiadomo, z umiejętności. Korzystnie posiadać uniwersalne urządzenie po swojej stronie. Kto kładzie nacisk na jakość w trakcie przygotowywania potraw, ten wie, jak ważne jest najlepsze, odpowiednie i genialne narzędzie.

Robot kuchenny Bella Argentea producenta Klarstein jest właśnie takim nieodzownym narzędziem. Jeszcze szybszy, jeszcze prostszy i jeszcze bardziej niezawodny i wspaniały, aby móc przetwarzać i przygotowywać artykuły spożywcze w taki sposób, jaki można żądać od mistrzowskiego urządzenia kuchennego.

„Większości klientów wyjątkowo dobrze smakuje wartość!" sporo bardzo prawidłowych recenzji na wszelkich platformach internetowych, wybitne wyniki testów i konsekwentnie pozytywne filmy klientów na temat Bella Argentea nie mogą się mylić.

Tutaj nie tylko ktoś dotrzymuje obietnicy, ale przekracza wymagania, ponieważ niesamowity stosunek ceny do jakości pozostawia wszystko daleko w tyle. „Świadomość posiadania prawdziwego profesjonalisty czyni gotowanie po prostu lepszym".

Niektórym wydaje się zbyt prawidłowy, ponieważ nie mogą po prostu uwierzyć w to, co czytają w wielu recenzjach. Lecz z tego powodu nie możemy podwyższyć ceny robota. Pozostajemy przy tym: korzystne jest coś, co ma także naprawdę prawidłową cenę.

„Prosty, szybki i trwały – model SUV wśród innych robotów kuchennych" Dzięki szybkomocującemu systemowi robot kuchenny zmienia w mgnieniu oka swoje przeznaczenie. Przed chwilą maszyna do zagniatania z hakiem do zagniatania ciasta na pizzę, a za chwilę mikser z mieszadłem do zupy pomidorowej.

A zaraz po tym można założyć trzepaczkę do przygotowania deseru. Można docenić nie tylko bogactwo użycia – urządzenie robi wrażenie na całej linii. „6 stopni mocy, które zawsze zapewniają właściwe obroty" Zagniatanie, miksowanie, ubijanie, mieszanie...fachowy kucharz wie, iż każdy cykl ma swoją własną prędkość i swoją określoną intensywność.

Poza tym dostępnych jest 6 stopni mocy, które sprostają każdemu procesowi obróbki. 6 rozmaitych szybkości robi precyzyjnie to, co ma robić. „objętość do 5 litrów, możliwość wyrabiania ciasta o pojemności 2 l".

Miska zawiera całe 5 l i jest produkowana z nierdzewnej stali szlachetnej. Oznacza to, że można wyrabiać ciasto o pojemności 2 l. Stylistyka i dostatek barw kierują się po pierwsze funkcjonalnością, lecz należy jeszcze zabrać przy tym pod uwagę, że urządzenie to powinno znaleźć swoje miejsce w nowoczesnych kuchniach, w których ludzie lubią gotować, jeść, świętować i tańczyć.

W prawidłowej kuchni zawsze coś się dzieje. Jest ona przecież miejscem, w którym głównie zaczyna się i kończy długi wieczór. A więc to rewelacyjny wybór dla ludzi, którzy nie chowają się w kuchni, lecz czynią z gotowania także centralny punkt życia.

„zasobność formy, koloru i funkcji dla wszystkich, dla których kuchnia nie służy tylko do gotowania, ale także jako miejsce do życia". Prosimy uwzględnić następujące informacje: Wszystkie nowo zakupione roboty kuchenne wymagają prawoobrotowej misy zamiennej (10006310).

Tylko starsze wersje potrzebują misy lewoobrotowej. Aby określić kierunek obrotu misy, należy zwrócić uwagę na strzałkę na przodzie urządzenia, która jest umieszczona zgodnie z ruchem wskazówek zegara (prawoobrotowa) lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara (lewoobrotowa).

Należy pamiętać,komponenty mieszające nie nadają się do mycia w zmywarce do naczyń – może to spowodować odbarwienie materiału. Przystępne kolory: Bella Argentea - srebrny Bella Nera - czarny (artykuł 10005315) Bella Rossa - czerwony (artykuł 10005316) Bella Morena - kremowy (artykuł 10008232) Bella Bianca - biały (artykuł 10008233) Bella Orangina - pomarańczowy (artykuł 10008234)

Klarstein Bella

od 399.99 PLN