Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje markę z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych poprzez Sally i jej męża chemika producent, od tamtego czasu stawia na progresywność i nowoczesność, produkując coraz to świeże preparaty.

Pierwszą wytworzoną odżywką o pionierskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu zadowala się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i zapobiega łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i niezwykle konkretne.

artykuł ten doskonale wpisuje się w filozofię marki: jest prosty w użyciu,dostępny i dostępny cenowo. Dzięki temu może być używany przez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie.

W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą powodować negatywny odbiór w oczach innych. Obecnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i kreacji paznokci, zapewniając najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure i lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp.

Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych trendów kolorystycznych i najkorzystniejszych lakierów. Można mieć więc pewność, że wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najlepszej kondycji i będą prezentować się świetnie.

marka Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i produktów do pielęgnacji dłoni. Wprowadziła ona także szczególnie bezprecedensowy artykuł – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na genialnie opalone nogi, bez względu na porę roku.

zagwarantuje on perfekcyjny wygląd nóg w wyjątkowo krótkim czasie. Nieskomplikowana aplikacja, proste zmycie i niska cena wywołują, że jest to kolejny z artykułów, który potrzebnie musi znaleźć się w damskiej kosmetyczce.

Sally Hansen wprowadziło mnóstwo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta znajdzie stosowny do swojej skóry.

Sally Hansen rajstopy w sprayu Airbrush Legs - Light Glow - 75ml, 3607344677737

od PLN