Sanki Zigi-Zet Control - Prosperplast Sanki Zigi-Zet Control – Prosperplast należą do nowej generacji sanek o lekkiej i sprężystej konstrukcji, a przy tym istotnie wytrzymałej budowie. Kolorowe sanki to propozycja dla najmłodszych uczestników przygód na śniegu, jak na dodatek sympatyków czterech kółek.

Stylizowane są na wyścigowe autka, poprzez co przypadną do gustu zwłaszcza chłopcom. Wytworzone są z tworzywa o niezwykle korzystnej jakości. Sanki Zigi-Zet są odporne na mróz, zarysowania, pęknięcia czy złamania.

Jest to towar polskiej firmy Prosperplast, która dba o komfort i bezpieczeństwo swoich odbiorców. Plastikowe sanki są wyposażone w metalowe płozy i dopełniającą w płozę sterowaną za pomocą kierownicy. Znajduje się ona pośrodku i zezwala na kierowanie pojazdem w trakcie zjeżdżania.

Takie rozwiązanie zezwala na pewną i szybką jazdę za każdym razem. Poza tym kolorowe sanki dla dzieci posiadają uchwyt z linką. Umożliwia on dziecku ciągnięcie sanek. Posiadają opływowy, wyścigowy zarys i świetne atrybuty jezdne.

Są stosunkowo lekkie, więc najmłodsi łatwo ponownie wejdą z sankami na pagórek. także maluchy unikną siniaków, które zdarzają się w trakcie używania innych ciężkich sanek. Plastikowe sanki dostarczą niemało możliwości do zjeżdżania na malutkich, lecz i większych wzniesieniach terenu.

charakterystyczne właściwości: bardzo dobra jakość plastiku płozy zabezpieczone metalem resorowana płoza sterująca osadzona na metalowej kolumnie kierownica usprawniająca sterowanie sankami uchwyt z linką umożliwiający ciągnięcie sanek wymiary: długość: 913 mm szerokość: 449 mm dokument CE przystępny kolor: czerwony produkt dla dzieci powyżej 3 lat Kolorowe sanki w oryginalny sposób skonsolidujeły fason, funkcjonalność i przyjemność jazdy.

To wyśmienita zabawka, z której każde dziecko będzie zadowolone. Plastikowe sanki to równocześnie postępowe wzornictwo i pełna satysfakcja z stosowania. To także gwarancja udanych dziecięcych zabaw w zimowej scenerii.

Sanki Zigi-Zet Control sprawią, iż zabawy na śniegu nabiorą nowego rozmiaru. Sanki Zigi-Zet Control Prosperplast dedykowane dla dzieci powyżej 3 lat.

Prosperplast Sanki zigi-zet control -

od PLN