progresywne nauszne słuchawki bezprzewodowe z wbudowanym odtwarzaczem MP3
przeznaczone dla osób dojeżdżających do pracy w mieście i fanów zdrowego trybu życia, bardzo lekkie i nowoczesne słuchawki Creative Outlier perfekcyjnie sprawdzą się podczas wypraw i wycieczek. Umożliwiają odtwarzanie muzyki z 4 źródeł: Bluetooth, karta microSD, złącze USB i wejście AUX. Możesz także odbierać połączenia w trybie zestawu głośnomówiącego, odczytywać wiadomości tekstowe i śledzić postęp w ćwiczeniach, mierząc czas okrążeń przy użyciu funkcji Lap Timer.

wspaniały kompan zdrowego stylu życia
asygnowane dla osób dojeżdżających do pracy w mieście i miłośników zdrowego trybu życia. Wszechstronność słuchawek Outlier usprawnia ich dostosowanie w życiu rutynowym, na przykład aktywności na świeżym powietrzu lub dojeżdżania do pracy dzięki możliwości odtwarzania muzyki z 4 źródeł: Bluetooth, poprzez połączenie bezprzewodowe, port USB, a także z karty microSD. Dzięki akumulatorowi gwarantującemu 10-godzinny czas pracy możesz przez cały dzień słuchać ulubionej muzyki.

microSD
Słuchawki Outlier z wbudowanym odtwarzaczem MP3 pozwalają na odtwarzanie ulubionej muzyki z karty microSD. Obsługa formatów MP3, WMA i WAV gwarantuje dostęp do nawet 10 000 utworów o wysokiej jakości w formacie MP31 zapisanych na karcie microSD.
1 Obsługa kart microSD albo microSDHC o obszerności do 32 GB sformatowanych w systemie FAT/FAT32. Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA i WAV (16-bitowy 48 kHz PCM). Obsługa formatów MP3 i WMA o szybkości transmisji do 320 kb/s. Brak obsługi formatu WMA Pro/bezstratnego. Do 10 000 utworów przy średniej wielkości pliku wynoszącej 3 MB.

Bluetooth
Urządzenie Bluetooth możesz złączyć ze słuchawkami Outlier bezprzewodowo. Dzięki zgodności z bezusterkową technologią Bluetooth 4.1 słuchawki Outlier obsługują połączenie bezprzewodowe oporne na zakłócenia z innych, znajdujących się w pobliżu, urządzeń bezprzewodowych wykorzystujących częstotliwość 2,4 GHz, aby muzyka była odtwarzana bez zakłóceń.

USB Audio
Słuchawki Outlier pozwalają na odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku z komputera poprzez port USB. Ustawienia dźwięku można dodatkowo dopasować, pobierając bezpłatne oprog

NFC
Jeżeli masz urządzenie zgodne z technologią NFC, sparowanie ze słuchawkami Outlier zajmie kilka sekund! wystarczy wybrać odpowiednią opcję i gotowe możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo za pośrednictwem funkcji Bluetooth.

Wejście AUX
Słuchawki Outlier są zaopatrzone w charakterystyczne wejście stereofoniczne 3,5 mm, co pozwala podłączyć je do urządzenia przy pomocy dostępnego w zestawie kabla audio stereo. Możesz więc nadal z przyjemnością słuchać, choćby po wyczerpaniu się akumulatora słuchawek!

Buddy: inteligentne powiadomienia głosowe
Użytkownicy systemu Android mogą pobrać gratisową aplikację do zmiany tekstu na mowę, Buddy, która umożliwia odczytywanie powiadomień lub wiadomości tekstowych SMS, WhatsApp, WeChat, LINE, Viber, Skype, Facebook Messenger i nie tylko. Wystarczy, iż założysz słuchawki Outlier i nigdy nie pominiesz ważnej wiadomości ani powiadomienia, będąc w podróży. Pobierz już dziś ze strony Google Play!

Wyraźne rozmowy
zastosowany mikrofon z mechanizmem ClearSpeech aktywnie tłumi zakłócenia zewnętrzne i cyfrowo poprawia przezroczystość mowy, by rozmowy brzmiały głośno i wyraźnie. Dodatkowo jest zgodny z technologią HD Voice2, więc rozmowy telefoniczne brzmią tak jak na żywo.

Długi czas zasilania z akumulatora
nawet 10 godzin2 odtwarzania muzyki albo 8 godzin2 rozmów po jednym naładowaniu. Wystarczy naładować słuchawki poprzez port USB, korzystając z dostępnego w komplecie kabla. To takie proste.
2Rzeczywisty czas pracy przy zasilaniu z akumulatora zależy od sposobu stosowania, ustawień i warunków otoczenia.

Łatwe zarządzanie muzyką
Słuchawki Outlier zezwalają na uzyskanie dostępu do informacji na karcie microSD i ich modyfikację bezpośrednio z komputera po włączeniu trybu pamięci masowej. Dzięki tej opcji nie musisz wyjmować karty pamięci i podłączać jej do komputera w celu zarządzania muzyką. Wszystko to wygodnie i bez problemów.

konstrukcja nauszna
konstrukcja nauszna zapewnia wygodę upraszczającą noszenie i słuchanie muzyki przez mnóstwo godzin dzięki mniejszym muszlom. Ponadto nie izoluje w pełni od dźwięków otoczenia, pozwalając na swobodne kontynuowanie wykonywanych czynności.

Lap Timer

wbudowana funkcja Lap Timer umożliwia przesyłanie komunikatów głosowych dotyczących czasów okrążeń i całkowitego czasu aktywności związanej ze słuchawkami Outlier.4
4Komunikaty aplikacji Lap Timer są dostępne tylko w języku angielskim.EAN: 4580181851043
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51EF0690AA008
Przeznaczenie: Muzyka
budowa: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: NFC
Złącza: AUX
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 24 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 93 g
Akcesoria w komplecie: - Para bezprzewodowych słuchawek Creative Outlier- kabel micro USB (1,5 m)- Stereofoniczny przewód audio (1,2 m)- 6 par pierścieni akustycznych
Pozostałe parametry: wymogi systemowe:- Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie dźwięku:- Zgodne urządzenia Bluetooth obsługujące profil stereofoniczny Bluetooth (A2DP)- Odtwarzanie z karty w gnieździe microSD:- Obsługa kart microSD lub microSDHC o pojemności do 32 GB sformatowanych w systemie FAT/FAT32.- modne formaty audio, np. Mp3, wma i wav o prędkości transmisji do 320 kb/s.- Parowanie za pomocą jednego dotknięcia:- Urządzenia obsługujące technikę NFC- Bezpośrednie połączenie z gniazdem wejścia liniowego:- Analogowe urządzenia audio z wyjściem 3,5 mm lub wyjściem RCA- Sound Blaster Control Panel:- komputery z systemem Windows 8.1/8/7/Vista, Mac OS X 10.6.8 lub nowszym

Creative Outlier

od 129.99 PLN