JBL E545 BT Przemierzaj świat, słuchając nadzwyczajnej muzyki, bezprzewodowo. JBL E45BT to bezprzewodowe słuchawki nauszne, półotwarte Bluetooth 4.0. Gwarantują do 16 godzin odtwarzania, a czas ładowania to tylko dwie godziny.

W zestawie znajduje siękabel do wykorzystywania pasywnego. Wysokiej klasy przetworniki 40 mm, lekka waga konstrukcji, niesłychana jakość wykonania, a także oryginalna jakość dźwięku JBL to właściwości typowe tego modelu.

Słuchawki E45 BT to jeden z najszczególniej uniwersalnych towarów, który cechuje się akumulatorem zapewniającym słuchanie muzyki do 16 godzin, gustownym pałąkiem doszlifowanym materiałem i użyteczną konstrukcją.

To oznacza, że rozrywka nigdy się nie kończy, a doskonała zabawa jest jeszcze bardziej aktywna bez względu na to co robisz – pracujesz, przemieszczasz się komunikacją miejską lub spacerujesz po mieście.

Słuchawki JBL E45 BT to nowy, stylowy design, który łączy w sobie wygodę oraz najnowsze trendy modowe. To spójna w każdym calu koncepcja, zupełnie jak gwarantowane poprzez JBL brzmienie. Możesz bezproblemowo przełączyć się pomiędzy urządzeniami na przykład z urządzenia mobilnego na telefon komórkowy, a dzięki temu nigdy nie pominiesz połączenia.

wyposażone zostały w dopasowujące się, komfortowe poduszki, dzięki którym słuchawki pozostaną na swoim miejscu choćby, gdy jesteś w ruchu. Rozpromienią Twój dzień i zapewnią korzystną zabawę. Stylowy wygląd i rozłączany kabel z pilotem i mikrofonem, to wszystko sprawi, iż nie będziesz chcieć rozstać się ze słuchawkami E45 BT.

JBL E45BT

od 246 PLN