JBL E65 BT NC to połączenie przykuwającego uwagę designu z najwyższej klasy materiałami, a także popularnym i rozpoznawalnym brzmieniem JBL. To wygoda rozwiązania bezprzewodowego, a także intensywnego tłumienia hałasów zewnętrznych (ANC) na nad wyraz wysokim poziomie.

Słuchawki JBL E65 BT NC zaopatrzono w bardzo wygodny materiałowy pałąk, który można złożyć. Nausznice dostosowują się do kształtu ucha, co zezwala na dłuższe i bardziej wciągające słuchanie muzyki. W połączeniu z energiczną redukcją hałasów z zewnątrz (jednocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym) stawia to model JBL E65 BT NC w szczególnie dobrym położeniu na tle konkurencji.

Warto ponadto wspomnieć, iż najnowszy model słuchawek kolekcji JBL E wyekwipowano w akumulator zapewniający do 24 godzin pracy w trybie bezprzewodowym (15 godzin pracy w trybie bezprzewodowym z włączoną aktywną redukcją hałasu), a jego pełne naładowanie zajmuje jedynie 2 godziny.

Do słuchawek JBL E65 BT NC podłączyć można dwa źródła dźwięku, które można płynnie zmieniać pomiędzy sobą. Dodatkowo ze słuchawek korzystać można w trybie pasywnym wykorzystując dołączony do zestawu nieplączący się materiałowy kabel z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem.

JBL E65 BT NC przystępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Można je także składać na płasko, co jest wyjątkowo komfortowym rozwiązaniem w czasie transportu. Wspomniana już aktywna redukcja hałasu zewnętrznego multiplikuje doznania audio i pozwala stworzyć prywatną strefę komfortu.

Bezprzewodowe brzmienie Bluetooth gwarantuje wygodę używania bez zbędnych przewodów oraz klarownie czyste brzmienie do 24 godzin (do 15 godzin z włączoną funkcją ANC)....

JBL E65BT

od 399 PLN