Smartwatch Garett z kategorii Casual

innowacyjne smartwatche są jednymi z najkorzystniejszych przykładów postępującej miniaturyzacji. Z pozoru zwykły zegarek na nadgarstku jest w rzeczywistości telefonem, krokomierzem, monitorem snu i wcale nie są to jeszcze wszystkie funkcje! Współczesny zegarek smartwatch to cenny pomocnik w pracy i niezawodny kompan w czasie wolnym. Potrafi zmotywować do aktywności fizycznej i do prowadzenia zdrowszego trybu życia. Smartwatch Garett technologia godna XXI wieku dla prawdziwie nowoczesnych ludzi!

Jeżeli smartwatch, to tylko wodoodporny!

Nie da się ukryć, iż zawartość koperty tego zegarka warta jest specjalnej ochrony. Dlatego również jego pokrywa atest IP54, świadczący o wodoodporności. Deszcz lub śnieg nie są w stanie wyrządzić mu szkody. Nie trzeba go także zdejmować do mycia rąk albo zmywania naczyń.

Aplikacja integrująca smartwatch ze smartfonem

Twój smartwatch może sygnalizować Cię o wszelkich połączeniach przychodzących, a także wyświetlać wiadomości SMS, a także maile. Starczy tylko pobrać w tym celu gratisową aplikację ze sklepu Google Play lub App Store. Smartwatch Garett współpracuje ze wszystkimi smartfonami posiadającymi system Android oraz iOS(kompatybilność ograniczona)

Dzwoń, wysyłaj SMS-y, zapisuj zdjęcia i filmy, przechowuj muzykę

Tak, to wszystko możliwe jest przy użyciu drobnego zegarka! wystarczy tylko umieścić w nim kartę SIM dowolnego operatora, żeby smartwatch stał się prawdziwym telefonem. Slot na pamięć MicroSD daje Ci możliwość zapisywania wytworzonych i filmów oraz zezwala na przechowywanie plików muzycznych.

Zmierz przebytą drogę, popraw jakość snu i zmotywuj się do działania!

Możesz to zrobić dzięki takim aplikacjom, jak: krokomierz, monitor snu i monitor braku aktywności. Dowiesz się, jak długa była pokonana przez Ciebie droga oraz ile udało Ci się spalić kalorii. Sprawdzisz, ile czasu faktycznie przesypiasz w nocy, a także dostaniesz sygnał, iż warto się trochę poruszać dla zdrowia.

Aparat stale przygotowany!

Zdarzyło Ci się nie zdążyć zrobić ciekawego fotografie? teraz zyskujesz od kilku do kilkunastu cennych sekund, bo aparat masz stale w pogotowiu. Smartwatch z aparatem fotograficznym to luksus, za który dawni detektywi oddaliby chyba wszystko:)

Smartwatch jako pilot do smartfona

ciekawe, prawda? stanowczo na wakacjach taka funkcja może okazać się nad wyraz poręcznym rozwiązaniem. Smartwatchem możesz regulować odtwarzanie muzyki w smartfonie, możesz zwalniać spust migawki, robiąc takie selfie, jakie tylko zapragniesz oraz możesz przywołać smartfon, jeśli się zawieruszy.

I oczywiście budzik, stoper, kalkulator i kalendarz!

Tych narzędzi także nie mogłoby zabraknąć. Wspominamy więc o nich tylko dla porządku, aby nikt przypadkiem nie pomyślał, iż wyposażając nasze smartwatche w ultranowoczesne funkcje, zapomnieliśmy o tych podstawowych:)

Bądź sobą, wybierz

model tarczy i typ paska! Bez względu na to, czy to ma być subtelny kobiecy smartwatch, czysolidny smartwatch męski, czy na podarek, czy dla siebie znajdziesz go w naszej ofercie. Smartwatch Garett to strzał w dziesiątkę pod każdym względem!


Funkcje
Dotykowy wyświetlacz Slot na kartę SIM Slot na kartę Pamięci Powiadomienia dźwiękowe Powiadomienia wibracyjne Powiadomienia o wiadomościach SMS (tylko Android) Powiadomienia o połączeniach Powiadomienia z aplikacji (tylko Android) Odbieranie, odrzucanie, wykonywanie połączeń Wysyłanie wiadomości SMS realizowanie fotografii telefonem (tylko Android) Sterowanie odtwarzaniem muzyki z telefonu Alarm zgubienia zastosowany aparat Krokomierz Monitor braku aktywności Monitor snu oglądarka fotografii Odtwarzacz muzyczny Dyktafon Stoper Budzik Kalendarz Kalkulator różnorodne tarcze do wyboru dedykowane aplikacje BTNotification / Woopartner, MediaTek SmartDevice
Pozostałe właściwości
Pamięć RAM 128 MB Pamięć ROM 32 MB Karta pamięci max 32GB (brak karty w pakiecie) Częstotliwość sieci GSM 850/900/1800/1900 MHz Wersja Bluetooth 3.0 Zakres częstotliwości 2,4 GHz Zasięg transmisji około 10 metrów Język menu Polski (częściowy), Angielski, Niemiecki, Francuski, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Rosyjski Czas ładowania około 30 minut Czas rozmowy około 3-4 godziny Zasilanie zaimplementowany akumulator 430mAh

Garett G26

od PLN