HUAWEI Watch GT 2 o rozmiarze koperty 42mm, z transparentnym ekranem AMOLED uwydatnia się ultrasmukłym designem i prakytcznymi rozwiązaniami. Kilka sekund starczy, żeby tarczę zegarka HUAWEI Watch GT 2 zmienić i dostosować do stroju, w którym idziesz do pracy, w którym spędzasz czas ze znajomymi lub w którym uprawiasz sport.

Ty wybierasz. Ty decydujesz.Korzyści:Ultrasmukłydesign - Huawei Watch GT 2 jest piękny, lekki i zgrabnyWiele tarcz na różnorodne okazje - służbowe i mniej formalne, tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekundNie tylko ale i produktywny - Watch GT 2 napędza postępowy procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearablesPartner do treningów - HUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in.

biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerzeBardziej dokładny pomiar pracy serca- zegarek został wyekwipowany w funkcję HUAWEI TruSeen™. Zaktualizowana do wersji 3.5 zagwarantuje skuteczniejszy i skrupulatniejszy pomiar tętna.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0, która monitoruje czas i fazy snuPowiadomienia- HUAWEI Watch GT 2 sygnalizuje o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS albo komunikatach z mediów społecznościowychOdtwarzaj muzykę z zegarka- biegaj albo jeździj na rowerze, słuchając równocześnie muzyki, bez konieczności zabierania ze sobą smartfonu.Trzy typyZegarek dostępny jest w trzech wariantach.

W tradycyjnym wariancie pasek HUAWEI Watch GT 2 został stworzony z materiału, który nadaje zegarkowi uniwersalny charakter. Wersja sportowa stanie na wysokości zadania podczas aktywności fizycznej. Wersja wykwintna została zaprojektowana z myślą o kobietach, które potrzebują zegarka bardziej wyszukanego i wyszukanego.Ultrasmukły designHUAWEI Watch GT 2 jest przepiękny, lekki i zgrabny.

Średnica tarczy wynosi 1.2 cali Po jednej krawędzi zegarka zainstalowano dwa przyciski, które służą do zmiany i uruchamiania wybranych funkcji. Wyświetlacz wykorzystuje technologię AMOLED. Dzięki kontrastujących ze sobą kolorów dane na tarczy zegarka są czytelne i znaczne.

Za sprawą rozwiązania ALS wyświetlacz samoczynnie dostosowuje swoją jasność do warunków pogodowych i pory dnia.niemało tarcz na rozmaite okazjeZegarek został wyposażony w przeróżne tarcze na różnorodne okazje – służbowe i mniej formalne.

Tarcze możesz zmieniać kilkoma ruchami w ciągu kilku sekund. Dzięki temu możesz traktować zegarek HUAWEI Watch GT 2 jak biżuterię, która będzie komponować się z dowolnym strojem, jaki wybierzesz dla siebie.

Nie tylko spektakularny, lecz też nad wyraz skutecznyHUAWEI Watch GT 2 napędza progresywny procesor Kirin A1, który jest pierwszym układem Huawei zaprojektowanym z myślą o urządzeniach wearables. Procesor gwarantuje niskie zużycie energii.

Zegarek na jednym ładowaniu baterii może pracować choćby siedem dni*, a z włączonym GPS - 15 godzin*. Tak długi czas pracy zegarka przekłada się na wyższy komfort.*Wyniki uzyskane w warunkach laboratoryjnych.

Rzeczywiste osiągi mogą się różnić.Partner do treningówHUAWEI Watch GT 2 obsługuje 15 dyscyplin sportowych m.in. Biegi, ćwiczenia fitness, spacery w terenie, jazdę na rowerze. Rejestruje takie informacje jak dystans, spalone kalorie, tętno i tempo.

podczas treningu dostarcza funkcjonalne wskazówki (np. Ostrzeżenia, gdy tętno początkuje zbyt błyskawicznie rosnąć). Pokazuje w dodatku efekty i obciążenia produkowanych ćwiczeń i informacje o czasie potrzebnym do pełnej regeneracji.

Po włączeniu trybu „pływanie” wodoszczelny zegarek Huawei zaczyna mierzyć m.in. Liczbę wytwarzanych ruchów i efektywność pływania (SWOLF). Rozpoznaje dodatkowo nieprawidłową postawę w trakcie aktywności. HUAWEI Watch GT 2 z wysokościomierzem, barometrem, kompasem i wydajną baterią powinien być niezastąpionym kompanem także w trakcie górskich wypraw.Bardziej staranny pomiar pracy sercaHUAWEI Watch GT 2 został wyposażony w funkcję HUAWEI TruSeen™.

Zaktualizowana do wersji 3.5 gwarantuje sprawniejszy i skrupulatniejszy pomiar tętna. Dzięki czemu osoby aktywne sportowo mogą na bieżąco obserwować cechy i reagować zmieniając intensywność wysiłku.Popraw jakość snu z funkcją TruSleep™ 2.0Funkcja TruSleep™ obserwuje czas i fazy snu.

Jeśli okaże się, że alarm jest ustawiony w momencie, gdy Twój organizm pozostaje jeszcze w fazie głębokiego snu, zegarek nie zacznie wybudzania dźwiękiem, ale delikatnymi wibracjami zniżającymi poczucie senności i dyskomfortu.

Funkcja zaktualizowana do najnowszej wersji 2.0 w dodatku może śledzić i diagnozować 6 powszechnych problemów ze snem i podawać sugestie dotyczące ulepszonego wypoczynku. W trakcie snu zegarek kontroluje tętno, analizuje oddech i przyznaje ocenę ogólnej jakości snu.Powiadomienia poprzez zegarekHUAWEI Watch GT 2 informuje o m.in.

przychodzących wiadomościach SMS lub komunikatach z mediów społecznościowych. Rodzaje danych, jakie mogą być sygnalizowane lub blokowane przez zegarek można ustawiać w aplikacji Huawei Watch lub Huawei Health.Odtwarzaj muzykę z zegarkaJeśli uwielbiasz biegać albo jeździć na rowerze, słuchając równocześnie muzyki, nie musisz już z

Huawei Watch GT 2

od 599 PLN