Pebble Smart Watch
Na Pebble Smart Watch łączy się z systemem iOS albo Android smartphone poprzez Bluetooth, dzięki czemu można dane, których potrzebujesz, a następnie uzyskać, gdy tego potrzebują. Zaprojektowane do sprawiają, iż Twoje życie stanie się prostsze, zasilając Pebble je z osobistym wiadomości i urządzenie, które utrzymują się nimi na bieżąco, gdy jesteś poza domem. Można też z tarcz i aplikacji tak, że można Twojego osobistego stylu i swoje zainteresowania odpowiada. Jest ona cechuje się jedna bateria trwałe i przyjazny dla użytkownika panel sterowania i poprzez powierzchnię obrazów, które można nawet w jasnym świetle dziennym i pod wodą przeczytać może. Pebble jest dostarczany z portem USB kabel do ładowania i skróconą instrukcją obsługi.
Umożliwiło inżynierii pracy i przenośny wzornictwo
Pebble wyekwipowany jest w praktyczne wzornictwo i można je wszystkie informacje, których Ci potrzeba, na pierwszy rzut oka stwierdzać. Ten papier e-ekran jest czytelny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym łatwe, dzięki czemu można używać równocześnie wewnątrz, jak w dodatku na zewnątrz za każdym razem zobaczyć, co odtwarza się: Lekka i przyjemna w noszeniu, nie zanieczyszcza Pebble nie należy ustawiać w, gdy jesteś poza domem. Swoje 5 ATM morza i świeżej wody ocenę oznacza, iż można zawsze można się jeszcze w chwili, gdy model się biegać podczas ulewy albo pływania, a jej odporne na zarysowania wyświetlacz wytrzymuje twardych przed wstrząsami i wciąż będzie dobrze wyglądać. Do baterii utrzymuje najwygodniej pięć lub przez siedem dni w przypadku ładowania.
Użytkownik może wybrać AU jego różnorodne aplikacje do fitness i muzyki
Pebble daje Ci dostęp do szerokiej gamy runterladbaren aplikacje do niekończące się kompozycji, które odpowiadają Twoim hobby, zainteresowania i Twojego stylu życia. Biegaczy i rowerzystów można realizować swoje produktywności dzięki popularnym App runkeeper fitness. W razie Golf grać w gry, można za pomocą freecaddie Gold-App na odległość do golfa miejsca na 25.000 pól golfowych wyglądają. A ponieważ Pebble jedna otwarte platform, to są nowe aplikacje za każdym razem w pracy dzięki naszemu rozwoju abte

Pebble Steel

od PLN