wyświetlacz Amazfit GTS wykorzystuje najwyższej klasy ekran o wysokiej rozdzielczości, którego gęstość pikseli wynosi aż 341 PPI i ma rozdzielczość 348x442px, co gwarantuje niesłychaną wyrazistość szczegółów.

Co więcej, spersonalizowany ekran AMOLED o przekątnej 1,65 cala przenosi subtelność kolorowego wyświetlacza na zupełnie nowy poziom. 100% spektrum odcieni NTSC i szczególnie wysokie nasycenie kolorów sprawiają,ekran jest wyjątkowo realistyczny, a jasna i przezroczysta szklana soczewka 2,5D sprawia, że każdy wyświetlacz jest tak oszałamiający, jakbyś widział go po raz pierwszy.

Wyświetlanie informacji Najważniejsze informacje są wyświetlane centralnie, koncentrując się na tym, co dla Ciebie najważniejsze. Z wyjątkiem czasu w lewym górnym rogu, istnieje pięć modułów treści wyświetlania (widżetów), które można przystosować.

W środkowym obszarze może być wyświetlana pogoda, tętno lub przypomnienie; w dolnych obszarach możesz przełączyć na stoper, budzik, wskaźnik baterii albo dowolną inną z 16 przystępnych opcji. Lekki i kompaktowy Płynne przejście od odkształconego szkła 2.5D do metalowego korpusu zegarka zniża jego grubość do 9,4mm, co czyni go smukłym i delikatnym.

Kompaktowość stopu aluminium klasy lotniczej pomaga dodatkowo kontrolować wagę korpusu zegarka, który waży jedynie 24,8g, ale jest także potężny i mocny. Wodoszczelność do 5 ATM i profesjonalne śledzenie pływania niepodatny na wodę do głębokości 50 metrów, Amazfit GTS obsługuje ponadto mnóstwo styli pływania.

Zegarek może samoczynnie rozpoznawać pozycję pływania i rejestrować dane, takie jak SWOLF, tempo albo zużycie kalorii, i pozwala na precyzyjną analizę danych zawsze, gdy pływasz. 12 głównych trybów ćwiczeń Amazfit GTS obsługuje 12 głównych trybów ćwiczeń, które precyzyjnie śledzą Twoje aktywności sportowe.

Istnieje też mnóstwo mistrzowskich czujników, które rejestrują dane fizyczne w całości i wykonują na nich analizy naukowe w celu powiększenia zdolności wysiłkowych. 14-dniowa solidność baterii Amazfit GTS łączy oprogramowanie i sprzęt, żeby głęboko zoptymalizować zużycie energii przez system i elementy, gwarantując czas działania do 14 dni przy jednoczesnym zachowaniu smukłej pokrywy zegarka, co pozwala uniknąć częstych ładowań akumulatora.

Zegarek może pracować bezustannie poprzez półtora miesiąca w podstawowym trybie zegarka, który wystarcza do przeprowadzenia maratonu albo wyścigu wytrzymałościowego. Monitor zdrowia Zegarek jest zintegrowany z biologicznym czujnikiem optycznym Huami™ BioGacker™ PPG, który może wykonywać stałe 24-godzinne, bardzo dokładne monitorowanie tętna, a także monitorowanie interwału częstości akcji serca w trakcie treningów i ostrzegać, jeśli wykryta wartość jest zbyt wysoka.

Obsługuje także silnik danych biologicznych oparty na sztucznej inteligencji RealBeats, który jest progresywną funkcją automatycznej identyfikacji arytmii (w tym migotani...

Xiaomi AmazFit GTS

od 442 PLN