Moc 0,00 przystępna jest tylko w krzywiźnie 8.4 ACUVUE OASYS to soczewki kontaktowe, wytwarzane na ratunek zmęczonym i suchym oczom poprzez Johnson Johnson. Produkt znanej i lubianej marki - wykonane poprzez renomowaną firmę Johnson Johnson.

To dowód na to, iż noszenie ich jest niezwykle komfortowe, a korekcja wzroku wydajna. Wzmocnione komponentyem nawilżającym - utrzymują oczy w przyjemnym dla nich stanie nawilżenia oraz świeżości. Bez podrażnień i zaczerwienienia.

Blokują ponad 98% szkodliwego promieniowania słonecznego - to zasługa nowoczesnych filtrów UVA/UVB zaimplementowanych w każdą z soczewek. Widocznik stron ułatwiający zakładanie - dzięki nim aplikacja szkieł jest nietrudna.

Nie wymaga doświadczenia ani mocnych umiejętności, więc choćby jeśli sięgasz po soczewki pierwszy raz w życiu, na pewno sobie poradzisz. Ciągły tryb noszenia - soczewki zostały stworzone w oparciu o innowacyjną technikę, dzięki której możesz nosić je bez przerwy, nie obawiając się podrażnień.

Nie wymagają zdejmowania przed snem i ponownego zakładania o poranku. Opakowanie posiada 6 sztuk soczewek - jako iż jedna para może być noszona przez nawet dwa tygodnie, opakowanie to wystarcza na naprawdę długi czas i pozwala zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

Charakterystyka soczewek ACUVUE OASYS: Soczewki ACUVUE OASYS produkowano w oparciu o nowoczesną technikę HYDRACLEAR, która gwarantuje całodobowe nawilżenie oraz uczucie świeżości, nawet w ciężkich dla oka warunkach.

Polega na wykorzystaniu specjalnego materiału Senofilcon A, który dzięki wysoko przepuszczalnej, hydrożelowo-silikonowej powłoce broni przed wyschnięciem, a także zagwarantuje najwyższą ochronę przed promieniami UVA i UVB.

Wszystkie te właściwości mają stanowczy wpływ na kondycję naszego wzroku. Wielogodzinna praca przed komputerem, suche, zadymione, czy klimatyzowane pomieszczenia duży dyskomfort osobom noszącym na co dzień soczewki kontaktowe.

Z ACUVUE OASYS to już nie problem. Przy trafnej pielęgnacji soczewek nadają się one do używania dwutygodniowego. Perfekcyjnie sprawdzą się też w noszeniu całodobowym (dzienno-nocnym) poprzez siedem dni.

Dzięki dopełniającemu wyposażeniu w pokaźniki strony 123 i jasnoniebieskiemu zabarwieniu soczewki są łatwe w obsłudze, ponadto dla osób które dopiero zaczynają swoją przygodę ze szkłami kontaktowymi. Atuty soczewek ACUVUE OASYS: Dzięki użyciu innowacyjnej technice możesz nosić soczewki non stop, bez konieczności ściągania ich przed snem i zakładania po przebudzeniu.

Nie musisz przy tym martwić się o podrażnienia, gdyż dają one gwarancję takiego samego stopnia komfortu i nawilżenia, co w momencie ściągania ich na noc. W trybie ciągłym soczewki ACUVUE OASYS można nosić poprzez 6 dni i nocy.

znacznik strony 123 i jasnoniebieskie zabarwienie ułatwiają cykl zakładania i dalszego użytkowania soczewek choćby poprzez osoby, które nigdy wcześniej tego nie robiły. Filtr UV klasy 1 zapewnia najwyższą ochronę oczu przed niebezpiecznym promieniowaniem UVA i UVB.

Senofilcon A użyty w soczewkach łączy w sobie korzyści tworzyw hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych. Jest jednym z najbardziej wygodnych tworzyw do użytkowania przy oczach wyjątkowo wrażliwych, podatnych na podrażnienia.

długofalowe uczucie nawilżenia i ukojenia, nawet w ciężkich dla oka warunkach takich jak niemało godzin spędzonych przed komputerem, w suchych, mocno ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach oraz zadymionych miejscach.

Opakowanie zawiera aż sześć sztuk soczewek, jedna para może być używana choćby poprzez dwa tygodnie. Pielęgnacja soczewek: Soczewki ACUVUE OASYS należy poddawać systematycznej i dokładnej pielęgnacji poprzez użycie trafnych płynów pielęgnacyjnych.

Mamy wtedy gwarancję pełnego komfortu noszenia i wyraźnego widzenia przez cały okres ich wykorzystywania. Do ich pielęgnacji polecamy płyny z rodziny Clean Active lub każdy inny przystępny na rynku płyn pielęgnacyjny.

cechy soczewek ACUVUE OASYS: Kategoria Soczewki dwutygodniowe producent Soczewki ACUVUE marka JOHNSON JOHNSON Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) +6,00 do +8,00 D (co 0,50 D) Krzywizna 8,4; 8,8 Średnica 14,0 Dk/t 147 x 10-9 Uwodnienie 38% Materiał Senofilcon A technologia HYDRACLEAR PLUS Filtry UV 99,9% UVB, 96,1% UVA Soczewki przystępne są także w innych opakowaniach: ACUVUE OASYS 12 szt.

ACUVUE OASYS 24 szt. WYPRZEDAŻ - ACUVUE OASYS 6 szt. W mocy -9,50, BC 8,8 przesyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.

Acuvue Oasys, 6 szt.

od 59.99 PLN