Miesięczne soczewki Air Optix Aqua są produktem jednego z najistotniej znanych producentów soczewek kontaktowych na świecie - Alcon Vision Care. Soczewki nowej generacji - wytworzone w oparciu o najwyższej jakości materiał silikonowo-hydrożelowy, o pięciokrotnie ulepszonych właściwościach oddychających w kontraście do innych soczewek tego typu obecnych na rynku.

Najwyższy komfort noszenia - dzięki oddychającemu i uwodnionemu materiałowi, który podtrzymuje adekwatny stan nawilżenia przez cały dzień. Dzięki temu nie podrażnia ani nie wysusza oczu. Daje długofalowe, przyjemne uczucie komfortu, a także świeżości.

wytrzymałość na gromadzenie się osadów - typowo białkowych, wynikających z naturalnego cyklu tworzenia się łez,ponadto pyłów i skażeń pochodzących z zewnątrz. Jasnoniebieska barwa - upraszcza manipulowanie soczewką: jej zakładanie, zdejmowanie oraz obrócenie w przypadku, kiedy chwyciło się za nieodpowiednią stronę.

Tryb dzienny albo ciągły - soczewki możesz zdejmować co wieczór i umieszczać je w specjalistycznym płynie pielęgnującym albo nosić je bezustannie - jednocześnie dniem, jak i nocą. Jedynym warunkiem jest nieprzekroczenie sześciu dób.

komfortowe i ekonomiczne opakowanie - z trzema soczewkami miesięcznymi, w sam raz na wypróbowanie lub połączenie z drugim opakowaniem o innej mocy. Charakterystyka soczewek Air Optix Aqua: Air Optix Aqua są soczewkami nowej generacji powstałymi w oparciu o oddychający materiał silikonowo-hydrożelowy - Lotrafilcon B.

Najważniejszą zaletą szkieł Air Optix Aqua jest dostarczanie do 5 razy więcej tlenu oczom w porównaniu do innych soczewek hydrożelowych. W związku z tym oczy nie są zaczerwienione, a w czasie ich używania użytkownicy odczuwają pełny komfort.

Soczewki Air Optix Aqua posiadają zaimplementowany system nawilżający AQUA, z gwarancją uzyskania najwyższego stopnia komfortu użytkowania, osiąganego na trzech stopniach: KOMFORT OD MOMENTU ZAŁOŻENIA SOCZEWKI- niepowtarzalność substancji nawilżającej osadzonejna powierzchni soczewki, powstaje jedwabista powłoka upraszczająca mruganie; KOMFORT przez CAŁY DZIEŃ - oddychający materiałsoczewki pozwala uzyskać i podtrzymać optymalny poziom nawilżenia, tempo odwodnienia jest zminimalizowane; KOMFORT KAŻDEGO DNIA - niezwykle gładka powierzchnia o nowoczesnym stopniu zwilżalności i wyśmienitej niepodatności na gromadzenie się osadów białkowych.

Soczewki Air Optix Aqua cechują się podwyższoną niepodatnościąna gromadzenie się na ich powierzchni osadów białkowych, co jest realne przez wykorzystanie w nich opatentowanej technologii modyfikacji powierzchni w plazmie.

Soczewki mają jasnoniebieską barwę, upraszczającą proces manipulowania soczewką. Soczewki przeznaczone są do noszeniaprzez okres miesiąca w trybie dziennym. Realne jest także ich noszeniew trybie ciągłym, pod warunkiem nieprzekroczenia 6 nocy.

Dla kogo soczewki Air Optix Aqua? Soczewki Air Optix Aqua polecane są istotnie użytkownikom soczewek, stosującym tą metodę korekcji wzroku powyżej 11 godzin dziennie, ale także tym, którzy czasami zasypiają w soczewkach.

Przypadkowe zaśnięcie w soczewkach Air Optix Aqua nie łączy się z powstawaniem podrażnień oczu, choćby w przypadku długotrwałej pracy przy komputerze. Soczewki Air Optix Aqua rekomendowane są osobom: wybierających do korekcji wady wzroku soczewki miesięczne, pracujących dużo godzin przykomputerze, przebywających w suchych, zadymionych i/albo klimatyzowanych pomieszczeniach, odczuwających dyskomfort podczasnoszenia obecnie wykorzystywanych soczewek, oczekujących najwyższego poziomu komfortu od soczewek kontaktowych.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Air Optix Aqua to soczewki miesięcznej zamiany, asygnowane do stosowania w dzień. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem.

Do pielęgnacji soczewek Air Optix Aqua polecamy płyny z rodziny Clean Active albo każdy inny płyn do soczewek przystępny w naszym sklepie. Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua występują także nieraz pod nazwą handlową iWear Air.

atrybuty soczewek Air Optix Aqua: Kategoria Soczewki miesięczne marka Soczewki Air Optix marka ALCON Moc sferyczna -10,00 do -8,00 D (co 0,50 D) -8,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 138 x 10-9 Uwodnienie 33% Materiał Lotrafilcon B technologia SmartShield Tryb noszenia Dzienny i przedłużony do 6 nocy Soczewki dostępne są jeszcze w innych opakowaniach: Air Optix Aqua 6 szt.

WYPRZEDAŻ - Air Optix Aqua 6 szt. W mocy +0,75

Air Optix Aqua, 3 szt., 81_22

od 56.49 PLN