W związku z przejęciem marki Ciba Vision przez firmę ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania jednocześnie z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to skrupulatnie ten sam oryginalny artykuł.

Air Optix Aqua Multifocal to miesięczne soczewki progresywne, obecne w ofercie jednego z najistotniej znanych producentów soczewek - Alcon Vision Care. Efektywna korekcja prezbiopii - wady wzroku znanej także jako starczowzroczność.

Regularne użytkowanie soczewek poprzez osoby starsze pozwala zahamować jej rozwój i radować się ostrym widzeniem z każdej odległości. 7-krotnie obszerniejsza przepuszczalność tlenu - uzyskana poprzez wykorzystanie postępowego materiału Lotrafilcon B.

rozszerza komfort odczuwany podczas używania soczewek i przyczynia się do poprawy kondycji oczu. Dodatkowy system nawilżający - powoduje, iż soczewki są stale wilgotne, a więc istotnie wygodne w używaniu.

Bez efektu suchego oka, nieestetycznego zaczerwienienia i groźnych podrażnień. Wyraźnik usprawniający aplikację - w formie jasnoniebieskiego zabarwienia po jednej ze stron soczewki. Powoduje, że zakładanie szkieł jest jeszcze prostsze i nie sprawia problemów choćby początkującym użytkownikom.

Najwyższa ostrość widzenia - dzięki udoskonaleniu struktury soczewek widziany obraz jest ostry i wyraźny bez cieni i refleksów. Pozwala dostrzegać obiekty z najróżniejszej odległości, dzięki temu nie musisz sięgać po osobne okulary do czytania, do oglądania telewizji i prowadzenia samochodu.

Jedna para na miesiąc - to cecha specyficzna miesięcznego trybu stosowania soczewek. Oznacza, iż z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni, jeśli tylko co wieczór umieścisz je w specjalistycznym płynie pielęgnującym.

Charakterystyka soczewek Air Optix Aqua Multifocal: Air Optix Aqua Multifocal są multifokalnymi soczewkami silikonowo-hydrożelowymi powstałymi w oparciu o materiałLotrafilcon B, które dedykowane są do korekcji prezbiopii (znanej także jako starczowzroczność).

Wyróżnikiem soczewek Air Optix Aqua Multifocal na tle konkurencyjnych hydrożelowych soczewek progresywnych jest posiadanie choćby do 7x większej przepuszczalności tlenu. Ma to zasadniczy wpływ na wzrost odczuwanego komfortu wykorzystywania soczewek do takiego stopnia, że nie pojawia się ryzyko niedotlenienia rogówki w sytuacji sporadycznego w nich zaśnięcia.

W soczewkach Air Optix Aqua Multifocal użyto postępowego rozwiązania konstrukcyjnego, gwarantującego uzyskanie najwyższej ostrości widzenia w dostrzeganiu obiektów zarówno w strefie bliskiej (np. Podczas czytania), pośredniej (np.

przy pracy komputerowej) jak i dalekiej (np. Podczas prowadzenia samochodu). Podobnie jak w innych soczewkach z rodziny Air Optix, także soczewki progresywne Air Optix Aqua Multifocal wyekwipowano w system nawilżający AQUA, posiadający wpływ na uzyskanie najwyższego poziomu komfortu podczas używania soczewek postępowych.

Air Optix Aqua Multifocal są soczewkami miesięcznymi dedykowanymi do noszenia w ciągu dnia albo do przedłużonego noszenia, podczas snu przez maksymalnie 6 nocy. Soczewki posiadają jasnoniebieską barwę, usprawniającą cykl zakładania i manewrowania soczewką.

Dla kogo soczewki Air Optix Aqua Multifocal? Air Optix Aqua Multifocal sugerowane sądla wszelkich osób z wadą prezbiopii, znane także jako starczowzroczność. Poleca się je osobom: rezygnującym z konieczności noszeniadwóch par okularów korekcyjnych, chcącym nosićsoczewki choćby po 50 roku życia, uskarżającym się na dyskomfort w trakcie noszenia innych soczewek kontaktowych, posiadających skłonnoścido zasypiania z założonymi soczewkami kontaktowymi, dbającymo higienę i zdrowie oczu, posiadającym dolegliwości suchegooka.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Air Optix Aqua Multifocal to multifokalne soczewki miesięczne, które należy pielęgnować. Pod koniec dnia należy je wyczyścić używając płynu do soczewek, a następnie pozostawić je w pojemniczku z płynem na minimum kilka godzin przed ponownym założeniem.

Do pielęgnacji soczewek Air Optix Aqua Multifocal polecamy płyny z rodziny Clean Active albo każdy inny płyn do soczewek przystępny w naszym sklepie. Przelicznik dodatku: Dodatek Oko dominujące Oko niedominujące do +1,0 LO LO +1,25, +1,5 MED MED +1,75, +2,0 MED HI +2,25 i 2,5 HI HI Soczewki przystępne są dodatkowo w mniejszym opakowaniu: Air Optix Aqua Multifocal 3 szt.

Air Optix Aqua Multifocal 6 szt. (7391899296685)

od 143.19 PLN