Soczewki Biotrue ONEday to jednodniowe soczewki kontaktowe wprowadzone na rynek przez jednego z najpopularniejszych producentów soczewek, producenta Bausch Lomb. Lubiane i cenione poprzez użytkowników - soczewki Biotrue ONEday cieszą się ogromną popularnością, co może być dowodem na to,wyprodukowane są w dbałością o najwyższy komfort używania, a także zdrowie.

Uczucie komfortu przez cały dzień - dzięki bardzo wysokiemu uwodnieniu soczewek, sięgającemu 78%. Przekłada się to na stały poziom nawilżenia i eliminację problemu zmęczonych oraz podrażnionych oczu. Tryb dzienny - soczewki stanowią genialny artykuł dla tych klientów, którzy cenią sobie komfort zakładania nowej i świeżej pary szkieł każdego dnia.

Jako że nie wymagają dopełniającej pielęgnacji, są idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą dynamiczny tryb życia. Materiał nowej generacji - soczewki zostały produkowane w oparciu o ultranowoczesny materiał o nazwie HyperGel, inspirowany biologicznym funkcjonowaniem oka.

W swym składzie przypomina on do złudzenia ludzką łzę, efektywnie uniemożliwia wysychaniu i podrażnieniom. Wysoka przepuszczalność tlenu - soczewki dostarczają rogówce taką ilość powietrza, jaką tylko potrzebuje do zdrowego funkcjonowania.

Stanowi to gwarancję zarówno komfortu noszenia, jak i najwyższej jakości widzenia. Wygodne opakowanie z 30 soczewkami - chcesz wypróbować soczewki na własnych oczach i przekonać się czy to właśnie to, czego Ci trzeba? W takim razie opakowanie z 30 sztukami jest świetne dla Ciebie.

wystarczy na kilkanaście dni regularnego wykorzystywania. Charakterystyka soczewek Biotrue ONEday: Biotrue ONEday 30 szt. To miękkie soczewki jednodniowe wytwarzane ze specjalistycznego materiału HyperGel, imitującego składem ludzkie łzy.

dzięki czemu soczewki są oporne na wysuszenie i wyjątkowo wygodne (nawet dla osób o bardzo wrażliwych oczach). Wysoki poziom uwodnienia soczewki (78%), utrzymuje się poprzez cały dzień, a choćby dłużej.

Soczewki kontaktowe Biotrue ONEday przepuszczają tlen w ilości odpowiadającej zapotrzebowaniu otwartego oka, dzięki czemu gwarantują najwyższą jakość widzenia i są całkowicie niewyczuwalne w trakcie stosowania.

Tryb noszenia i pielęgnacja soczewek Biotrue ONEday: Biotrue ONEday jako soczewki jednodniowe nie wymagają żadnej dopełniającej pielęgnacji. Przed użyciem należy wyciągnąć soczewki z jednorazowego opakowania (oczywiście czystymi, świeżo umytymi rękami), a po całym dniu i wyciągnięciu z oka należy je wyrzucić do kosza na śmieci.

Dla kogo soczewki Biotrue ONEday? Soczewki Biotrue ONEday producenta Bausch Lomb zostały tworzone z myślą o osobach, które w stosowaniu szkieł kontaktowych cenią sobie z reguły komfort zakładania codziennie nowej pary.

Jako soczewki jednodniowe Biutrue ONEday nie wymagają codziennej pielęgnacji i korzystania ze specjalistycznego płynu i pojemniczka do przechowywania. Biotrue ONEday najczęściej wybierane są poprzez osoby aktywne, które w trakcie uprawiania rozmaitego rodzaju sportów nie chcą być ograniczane poprzez okulary.

Wysoki poziom nawilżenia powoduje, że to nadzwyczajna opcja dla osób, które spędzają dużo godzin przed ekranem komputera lub samoistnie cierpią z powodu suchego oka. Soczewki Biotrue ONEday to też wybór wielu alergików zmagających się z sezonowymi objawami alergii.

zalety soczewek Biotrue ONEday: Tryb jednodniowy pozwala codziennie założyć nową parę maksymalnie nawilżonych soczewek; Uczucie komfortu przez cały dzień, dzięki wysokiemu uwodnieniu 78%; Ultranowoczesny materiał o nazwie HyperGel; komfortowe opakowanie zawierające 30 sztuk soczewek starczy na kilkanaście dni regularnego stosowania, bez konieczności ciągłego kupowania nowych opakowań; Wysoka przepuszczalność tlenu gwarantuje uczucie komfortu i najwyższej jakości widzenia bez uczucia posiadania czegoś w oku.

Soczewki Biotrue ONEday przystępne są na dodatek w pokaźniejszym opakowaniu: Biotrue ONEday 90 szt. Dzięki temu dłużej możesz cieszyć się komfortem, nie martwiąc się o to iż soczewki momentalnie się skończą. Właściwości soczewek Biotrue ONEday: Kategoria Soczewki jednodniowe marka Soczewki Biotrue marka BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -6,50 D (co 0,50 D) -6,50 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 42 x 10-9 Uwodnienie 78% Materiał HyperGel (Nesofilcon A) technika High Definition Optics Tryb noszenia Dzienny dostawa 24h dotyczy tylko mocy ujemnych.

Czas realizacji zamówienia na moce dodatnie może wynieść do 15 dni roboczych. Soczewki dostępne są także w większych opakowaniach: Biotrue ONEday 90 szt. Biotrue ONEday 180 szt.

Biotrue oneday, 30 szt. marki Bausch+lomb

od 52.79 PLN