W związku z przejęciem firmy Ciba Vision przez producenta ALCON w sprzedaży znajdują się opakowania jednocześnie z napisem: Ciba Vision jak i ALCON z nową szatą graficzną. Jest to skrupulatnie ten sam, oryginalny artykuł.

Komfort widzenia to coś, na co zasługuje każdy. DAILIES AquaComfort Plus to jednodniowe rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu wymagającemu użytkownikowi soczewek. Dzięki czemu, że po każdym użyciu wystarczy je wyrzucić, a kolejnego dnia rozpocząć nowe opakowanie, proponują maksymalną wygodę, ponadto w podróży.

Jednodniowe szkła kontaktowe wyprodukowane poprzez Alcon Vision Care, sprawiają że możesz cieszyć się wydłużonym komfortem i ostrym obrazem na co dzień, bez konieczności dodatkowej pielęgnacji soczewek. Najwyższy komfort noszenia - potrójny system nawilżenia powoduje, że soczewki są szczególnie komfortowe w codziennym stosowaniu.

zapobiegają efektowi suchego oka i nie powodują podrażnień. Produktywna korekcja wzroku - równocześnie u krótkowidzów, jak i dalekowidzów. Regularne noszenie szkieł pozwala zapomnieć o problemach z widzeniem i hamuje rozwój wady wzroku.

optymalne dla wrażliwych oczu - to właśnie dzięki intensywnym właściwościom nawilżającym oraz szybkiemu przypasowaniu do gałki ocznej soczewki są dedykowane także osobom o wyjątkowo wrażliwych oczach.

Błyskawiczne przypasowanie do kształtu oka - produkowane w oparciu o postępowy materiał Nelfilcon A szkła już w ciągu kilku pierwszych sekund perfekcyjnie dostosują się do kształtu oka, a także jego jednostkowych parametrów.

dzięki temu zapewniają najwyższą wygodę stosowania i aplikacji. Nowa para soczewek każdego dnia - soczewki są produktem jednodniowego użytkowania, dlatego nie musisz martwić się koniecznością ich codziennej pielęgnacji.

wystarczy, iż przed snem zdejmiesz szkła z oczu i wyrzucisz do kosza, a rano sięgniesz po nową i świeżą parę. Opakowanie z 90 sztukami postępowych soczewek - wystarcza na ponad miesiąc regularnego użytkowania.

Z tym opakowaniem nie tylko oszczędzasz pieniądze,jeszcze dajesz sobie możliwość zapomnienia o kolejnych zakupach. Charakterystyka soczewek DAILIES AquaComfort Plus: Specjaliści na całym świecie starają się opracować rozwiązania, które sprawią, iż soczewki będą jeszcze łatwiejsze w użyciu i pozwolą na jeszcze pokaźniejszą wygodę.

DAILIES AquaComfort Plus to wynik ich wzmożonej pracy. Uniwersalne soczewki idealnie sprawdzą się równocześnie u krótkowidzów, jak i u dalekowidzów. Dzięki nim osoby borykające się z tego typu wadami wzroku wreszcie będą mogły zapomnieć o problemach z widzeniem.

mocne strony soczewek DAILIES AquaComfort Plus: Do stworzenia innowacyjnych soczewek DAILIES AquaComfort Plus wykorzystano nowoczesny materiał Nelfilcon A. Zaprojektowany został on w taki sposób, by soczewka, już w chwilę po założeniu, nadzwyczajnie dopasowywała się do oka i nie wywoływała żadnego dyskomfortu.

w sytuacji tego modelu soczewek mamy do czynienia z nawodnieniem sięgającym aż 69%! dzięki czemu nawet osoby, których oczy są istotnie narażone na wysuszenia, mogą czerpać pełen komfort z użytkowania soczewek DAILIES AquaComfort Plus.

Aby ta wygoda trwała przez cały dzień, w soczewce zawarto aż trzy związki nawilżające, które współpracują ze sobą i nawzajem wzmacniają swoje działanie, nawilżając, zwilżając oraz odświeżając soczewki.

To wszystko z myślą o osobach, które chcą cieszyć się nieustannym komfortem nawet w trakcie kilkunastogodzinnego noszenia soczewek kontaktowych. Dla kogo soczewki DAILIES AquaComfort Plus? niemało osób rezygnuje z stosowania soczewek kontaktowych, bowiem nie spełniają one ich wymagań dotyczących wygody - oko zbyt ekspresowo się wysusza, a użytkownik inicjuje skarżyć się zna dyskomfort.

U niektórych pojawia się uczucie ciała obcego w oku, które nie pozwala zapomnieć o tym, że nosimy soczewki kontaktowe. DAILIES AquaComfort Plus udowadniają, iż na rynku istnieją rozwiązania, które pozwalają cieszyć się wygodą każdemu!

Rozwiązanie od Alcon Vision Care zaprojektowane zostało na dodatek z myślą o tych osobach, które mają wrażliwe oczy, przez co noszenie soczewek do tej pory było dla nich uciążliwe i było przyczyną pogorszenia samopoczucia.

DAILIES AquaComfort Plus to nadzwyczajny sposób na rozpoczęcie swej przygody z soczewkami kontaktowymi. Jednodniowe rozwiązania to najprostszy i najwygodniejszy sposób na to,radować się wyraźnym widzeniem.

Soczewki jednodniowe znacznie ułatwią życie każdej aktywnej osoby, dla której wygoda jest niezwykle ważna. Dodatkowo osoby, które prowadzą siedzący tryb życia i niemało godzin spędzają przed ekranem komputera, docenią komfort płynący z wykorzystywania wysoce nawilżonych soczewek DAILIES AquaComfort Plus.

choćby podczas długiej pracy, oko będzie wyglądało na świeże i wypoczęte. W pudełeczku znajduje się 90 sztuk progresywnych soczewek. Dzięki tak pojemnemu opakowaniu nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale też na dłuższy czas zapomnisz o zakupach.

Soczewki dostępne są w dwóch rodzajach opakowań: z napisem Ciba Vision i Alcon Vision Care. W obydwu przypadkach do czynienia mamy z tym samym produktem, a różnica w nazewnictwie wynika jedynie z faktu przejęcia firmy Ciba Vision poprzez markę Alcon Vision Care.

właściwości soczewek DAILIES AquaComfort Plus: Kategoria Soczewki jednodniowe producent Soczewki Dailies producent ALCON Moc sferyczna -15,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) +6,00 do +8,00 D (co 0,50 D) Krzywizna 8,7 Średnica 14,0 Dk/t 26 x 10-9 Uwodnienie 69% Materiał Nelfilcon A technologia Lightstream Technology pokaźnik strony Light Blue VISITINT Tryb wymiany Dzienny Soczewki są przystępne także w innych opakowaniach: DAILIES AquaComfort Plus 30 szt.

DAILIES AquaComfort Plus 180 szt.

DAILIES AquaComfort Plus 90szt., 96

od 155.79 PLN