nowoczesne soczewki jednodniowe Dailies Total 1 to progresywne rozwiązanie zaproponowane przez cenioną i cieszącą się ogromnym zasięgiem firmę Alcon Vision Care. Zastosowane technologie sprawią, że użytkownik soczewek zapomni, że je nosi!

Komfort przez cały dzień wreszcie jest w twoim zasięgu! innowacyjny gradient nawodnienia - przekłada się na wysoką zawartość wody w wewnętrznej części soczewki i tym samym najwyższy komfort noszenia. Bez nieprzyjemnego wysychania oka, a także zaczerwienienia.

Niewyczuwalność na oku - jeśli do tej pory borykałeś się z problemem ciągłego odczuwania występowaniu soczewki, teraz zaznasz całkowitego spokoju. Szkła prędko dopasowują się do oka i dzięki dodatkowym właściwościom nawilżającym są wręcz niewyczuwalne.

szeroka przepuszczalność tlenu - nowoczesny materiał, z jakiego zostały wykonane soczewki znamionuje się dużą przepuszczalnością tlenu. Dzięki temu oczy mają stały dostęp do dużej ilości powietrza. Są jeszcze zdrowsze i efektowniejsze.

genialne widzenie - znaczny dobór mocy soczewek powoduje, iż mogą korzystać z nich wszyscy, równocześnie osoby z niedługo-, jak i dalekowzrocznością. Szkła gwarantują ostre, a także wyraźnie widzenie, nawet po kilkunastu godzinach od momentu ich założenia.

Codziennie nowa para soczewek - jednodniowy tryb użytkowania szkieł kontaktowych zdejmuje z Ciebie ciężar pamiętania o ich pielęgnacji. Zasada korzystania z nich jest prosta wieczorem zdejmujesz i wyrzucasz, a rano sięgasz po kolejną parę.

wygodne opakowanie z 30 soczewkami - perfekcyjne na wypróbowanie danego rodzaju soczewek albo jako uzupełnienie do innego opakowania, o odmiennej mocy szkieł. Charakterystyka soczewek Dailies Total 1: To, co eksponuje te soczewki na tle innych, pozornie podobnych opcji, to obecność gradientu uwodnienia.

Przekłada się to na wysoką zawartość wody, która w części wewnętrznej soczewki sięga 33 procent. Z kolei zewnętrzna jej strony charakteryzuje się 80-procentowym nawodnieniem (w miejscu, w którym soczewka zbliża się do rogówki, nawodnienie może być równe choćby 100%).

Zaprojektowana w ten sposób soczewka spełnia coraz bardziej wygórowane wymagania klienta, dla którego priorytetem jest wygoda i komfort poprzez długi czas. Kolejną cechą soczewek, która decyduje o tym, że są one niemal niewyczuwalne na oku, jest to, w jakim stopniu przepuszczają tlen.

Zmierzyć można to przy pomocy specjalnego współczynnika Dk/t, który w sytuacji soczewek jednodniowych Dailies Total 1 o mocy -3,00D wynosi 156. Tak wysoka wartość parametru zapewni twoim oczom właściwy dopływ tlenu.

Dla dodatkowego rozszerzenia poczucia komfortu, soczewkę wyekwipowano w komponent zwany fosfatydylocholiną, który w warunkach naturalnych występuje w ludzkim ciele - w komórkach organizmu i we łzach. Atuty soczewek Dailies Total 1 Te przełomowe soczewki stanowić będą nawodnioną powłokę, gwarantującą nawilżenie i wydajnie zapobiegającą nieprzyjemnemu wrażeniu obcego ciała w oku.

dzięki temu w ciągu całego dnia będziesz mógł cieszyć się tak wysokim komfortem,kompletnie o nich zapomnisz. Oczy to wrażliwy narząd, który z łatwością uszkodzić. Czasem wystarczy kilka godzin pracy przy komputerze lub spędzenie czasu w miejscu, w którym działa klimatyzacja, abyśmy odczuwali zmęczenie, pieczenie i zauważyli zaczerwienienie oka.

Osoby noszące soczewki kontaktowe są na podobne doznania jeszcze bardziej narażone. To dlatego tak ważne jest wybranie takiej metody korygowania wzroku, która nie tylko zapewni nam wyraźne widzenie, ale pozwoli również czuć się poprawnie i komfortowo na co dzień.

Dla kogo soczewki Dailies Total 1? nowoczesne soczewki Dailies Total 1 polecane są każdej osobie, która ma dosyć uciążliwego pieczenia oka i przypominania sobie co chwilę, iż ma wadę wzroku. Niesłychany wcześniej komfort jest w zasięgu równocześnie osób dalekowzrocznych, jak i krótkowidzów.

Wysoki poziom nawodnienia i oddychająca powłoka przyniosą tak długo wyczekiwaną ulgę zwłaszcza tym osobom, które są bardzo narażone na uczucie suchości soczewki kontaktowej - alergikom i osobom z wrażliwymi oczami.

cechy soczewek Dailies Total 1: opakowanie, w którym znajduje się 30 sztuk soczewek, o parametrach BC/DIA (krzywizna oraz średnica): 8.5/14.1; nowoczesna metoda polegająca na wykorzystaniu gradientu uwodnienia, który pozwala na nawodnienie soczewki oscylujące w granicach 33-80 procent; zawartość fosfatydylocholiny, składnika naturalnie występującego w ludzkim organizmie; technologia VISITINT, która odpowiada na zabarwienie soczewki, upraszczające aplikację; Kategoria Soczewki jednodniowe firma Soczewki Dailies firma ALCON Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,5 Średnica 14,1 Dk/t 156 x 10-9 Uwodnienie gradientowe - 33% (we wnętrzu) do 80% (na powierzchniach zewnętrznych) Materiał Delefilcon A technologia Lightstream, SmarTears widocznik strony VISITINT Tryb wymiany Dzienny w przypadku zakupu mocy plusowych, czas realizacji zamówienia możewydłużyć się do 3 - 4 dni roboczych.

Soczewki przystępne są również w innych opakowaniach: Dailies Total 1 90 szt. WYPRZEDAŻ - Dailies Total 1 30 szt. W mocy -10,50

Dailies Total1 30 szt., 20960405_20150623103236

od PLN