Soczewki Proclear 1 Day to jednodniowe wygodne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie producenta Cooper Vision. Całodniowe nawilżenie - w produkowaniu soczewek wykorzystano materiał Omafilcon A, o nad wyraz wysokim uwodnieniu.

To daje gwarancję wielogodzinnego nawilżenia oczu. Choćby pod koniec dnia są one świeże i wypoczęte. Wysoka przepuszczalność tlenu - zastosowanie progresywnego, silikonowo-hydrożelowego materiału przełożyło się na jeszcze należyciejszą przepuszczalność tlenową.

To z kolei przekłada się na jeszcze zdrowsze oczy - bez podrażnień i infekcji. Wytrzymałość na powstawanie osadów - osady białkowe, tworzone w naturalnym procesie produkcji łez, mają skłonność do osadzania się na soczewkach.

Proclear 1 Day są na to niepodatne i przez cały czas używania pozostają czyste i niewyczuwalne na oku.. Widzenie w wysokiej rozdzielczości - ulepszona struktura soczewek w połączeniu z innowacyjnym materiałem dały efekt w postaci ostrego i wyraźnego widzenia w wysokiej rozdzielczości.

Bez względu na porę dnia oraz warunki oświetleniowe. Tryb dzienny - jedna para soczewek na jeden dzień. Taki tryb używania zdejmuje z Ciebie obowiązek cowieczornej pielęgnacji szkieł i pozwala prowadzić aktywny tryb życia przy zachowaniu skrupulatnej higieny.

użyteczne opakowanie - gromadzi 30 sztuk soczewek, które przy regularnym stosowaniu wystarczają na ponad dwa tygodnie. To w sam raz, aby wypróbować dany wariant szkieł kontaktowych albo złączyć je z innym opakowaniem soczewek o innej mocy, wytwarzając komplet genialny dla Ciebie.

Charakterystyka soczewek Proclear 1 Day: Proclear 1 Day to soczewki kontaktowe jednodniowe, dedykowane do codziennego wykorzystania. Do produkcji soczewek wykorzystano specjalny materiał o nazwie Omafilcon A, który w połączeniu z 59% uwodnieniem soczewki gwarantuje gwarancję wyjątkowo prawidłowego nawilżenia soczewek poprzez cały dzień - co z kolei przekłada się na odczuwanie najwyższego komfortu i rewelacyjnej jakości użytkowania towaru.

Do produkcji soczewek Proclear 1 Day zastosowano progresywną technikę o nazwie PC Technology, dzięki której w skład soczewki wchodzi niepowtarzalny materiał - cząsteczki fosforylocholiny, czyli substancji naturalnie występującej w komórkach ludzkich.

mają one zdolność otaczania się wodą, utrzymując soczewkę w stanie stałej wilgotności, co zagwarantuje rewelacyjny komfort wykorzystywania soczewki - nawet pod koniec dnia oraz zapewnia nad wyraz wysoka wytrzymałość na wysychanie.

Przy tworzeniu soczewek Proclear 1 Day dołożono sporo strań, by soczewki były jak najistotniej odporne na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowych - co rewelacyjnie się udało. Zadbano dodatkowo o wysoką przepuszczalność tlenu, która powoduje, że soczewka nie blokuje dostępu tlenu do rogówki, co ma pozytywny wpływ na tolerancję oka dla tych szkieł kontaktowych.

Soczewki Proclear 1 Day występują jeszcze pod nazwą handlową Ultraflex Comfort 1 Day, Eyeoxy Daily. Atuty soczewek Proclear 1 Day niezwykle wysoka przepuszczalność tlenu powodująca, iż soczewka nie blokuje dostępu tlenu do rogówki - co ma pozytywny wpływ na tolerancję oka dla tych szkieł kontaktowych.

Biała część oka pozostaje biała, a oczy wyraziste przez cały dzień. Wyjątkowo wysoka niepodatność soczewek kontaktowych na powstawanie na ich powierzchni osadów białkowo - lipidowych oraz osiadanie wszystkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym: kurzu, brudu, bakterii i grzybów.

Soczewki pozostają nawilżone poprzez cały dzień - choćby po 12 godzinach stałego ich wykorzystywania. Pomagają zaradzić, a także całkowicie usunąć zjawisko jakim jest problem suchych oczu - występujące dość niejednokrotnie w czasie noszenia soczewek kontaktowych.

idealną jakość i szczególnie wysokie uwodnienie materiału hydrożelowego dzięki zastosowaniu PC Technology. Nad wyraz wygodne i praktyczne opakowanie zawierające 30 sztuk towaru. Soczewki jednodniowe Proclear 1-Day mogą także kupić państwo w pokaźniejszym opakowaniu - zawierającym 90 sztuk towaru.

Dla kogo soczewki Proclear 1 Day? uskarżających się na nad wyraz uciążliwe uczucie piasku w oczach w trakcie noszenia szkieł kontaktowych, któremu nierzadko towarzyszą świąd, szczypanie oka i pieczenie; borykających się z problemem nadmiernej suchości oczu i właścicieli wrażliwych oczu; chcącym zapewnić sobie najwyższy poziom higieny podczas stosowania szkieł kontaktowych przez zakładanie każdego dnia świeżej, nowej pary soczewek; aktywnych, szanujących obfite dawki ruchu i uprawiających sport.

właściwości soczewek Proclear 1 Day: Kategoria Soczewki jednodniowe producent Proclear producent COOPER VISION Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) +6,00 do +8,00 D (co 0,50 D) Krzywizna 8,7 Średnica 14,2 Dk/t 28 x 10-9 Uwodnienie 60% Materiał Omafilcon A technologia PC Technology Soczewki dostępne są w dodatku w pokaźniejszym opakowaniu: Proclear 1 Day 90 szt.

Cooper vision Proclear 1-day 30 szt.

od 49.49 PLN