Uwaga! Chwilowo niedostępne moce: -1,75, -2,25, -2,75, -3,00 /BC 8.6 Data dostepności: Luty/ Marzec Pośpiech, stres, brak czasu i dużo godzin spędzonych podczas pracy przed komputerem - na to wszystko narażony jest współczesny człowiek.

Z tego powodu producenci soczewek kontaktowych prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach, które nawet w takich warunkach pozwolą użytkownikowi soczewek radować się komfortem. Soczewki PureVision to miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe wytwarzane przez jednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch Lomb.

Bausch Lomb to jeden z najszerzej znanych producentów soczewek kontaktowych. Firma produkowana w 1953 roku przez dwóch Niemców, Johna Jacoba Bauscha i Henryego Lomba, do dziś zadowala się szacunkiem klientów i renomą prestiżowego producenta nie tylko soczewek, ale też sprzętu medycznego.

Wysokiej jakości widzenie - soczewki są gwarancją widzenia w wysokiej rozdzielczości, bez refleksów i efektu halo. Obraz jest równie ostry równocześnie na chwilę po założeniu soczewek, jak i po całym dniu ich noszenia.

Równowaga wodna - soczewki powstały w oparciu o silikonowo-hydrożelowy materiał, który perfekcyjnie równoważy zawartość wody na ich powierzchni i tym samym gwarantuje stały poziom nawilżenia oczu. Bez nieprzyjemnego szczypania i nieestetycznego zaczerwienienia.

Pięciokrotnie obszerniejsza przepuszczalność tlenu - nowoczesna struktura, a także ulepszony skład soczewek przekłada się na aż pięciokrotnie większy dostęp rogówki do tlenu. Oczy są jeszcze zdrowsze, a widzenie wyraźniejsze.

wytrzymałość na powstawanie osadów - zastosowanie nowoczesnego materiału sprawiło, że soczewki znamionują się wysoką odpornością na powstawanie osadów białkowych. Znika więc ryzyko nieprzyjemnego uczucia obcego ciała w oku, a obraz jest jeszcze ostrzejszy.

komfortowa aplikacja - dzięki pokaźnemu nawodnieniu oraz stosunkowo cienkiej strukturze soczewki są nieskomplikowane w zakładaniu. Dopasowują się do kształtu oka. Nie wypadają ani nie podwijają się. Pokaźna swoboda stosowania - z soczewek PureVision możesz korzystać równocześnie w trybie dziennym, ciągłym (tutaj nie musisz stosować płynu pielęgnacyjnego), jak i przerywanym.

Jedna para wystarcza na całe 30 dni, a opakowanie związane jest z ciekawą ceną. Charakterystyka soczewek PureVision: Miesięczne sferyczne soczewki kontaktowe PureVision, wytwarzane przez Bausch Lomb, to nieprzeciętne połączenie stabilnych proporcji wody i tlenu.

wykonane zostały z silikonowo-hydrożelowego materiału BalaFilcon A, który, po raz pierwszy, wzbogacono dodając AerGel. To właśnie ten element odpowiada za właściwe nawodnienie i utlenienie soczewek, potrzebne dla komfortu i dobrego samopoczucia użytkownika.

Dobra jakość widzenia to coś, na co zasługuje każdy. Często jednak okulary korekcyjne utrudniają nam aktywny tryb życia, realizowanie pewnych sportów, czy, chociażby, noszenie popularnych okularów broniących przed promieniami słonecznymi.

Ten problem rozwiązują soczewki kontaktowe PureVision. Niestety, jeśli są źle dostosowane, mogą powodować dyskomfort i trudności w zapomnieniu o tym, iż się je nosi. Z takimi problemami borykają się zwłaszcza osoby, których praca obejmuje wielogodzinne wpatrywanie się w monitor komputera oraz osoby z ekspresowo przesuszającymi się oczami.

Miesięczne soczewki sferyczne PureVision gwarantują nie tylko wyraźne widzenie lecz też komfort noszenia. Połączenie tych dwóch czynników wpływa na to, że wielu klientów decyduje się na to rozwiązanie i z powodzeniem stosuje je przez długi czas.

W soczewkach PureVision do minimum ograniczono możliwość tworzenia się na powierzchni osadów białkowych. Ten niesamowity projekt zezwala na perfekcyjne utlenienie - soczewki te dostarczają aż 5 razy więcej tlenu klasyczne, a wyraża to współczynnik Dk/t, który w tym przypadku równy jest 112.

Dla kogo soczewki PureVision? Rozwiązanie przeznaczone jest dla osób, którym zależy na tym, aby używać soczewek miesięcznych, ale nie chcą one każdego dnia poświęcać swego czasu na ich zakładanie, zdejmowanie, a także pielęgnowanie.

Soczewki PureVision nosić można przez okres trzydziestu dni, i to w przeróżnych trybach: dziennym, ciągłym lub mieszanym. Wszystko zależy więc od indywidualnych predyspozycji i potrzeb. Soczewki polecane są osobom pomiędzy 20 a 30 rokiem życia, którym zależy na wybraniu wysokiej jakości rozwiązania w atrakcyjnej cenie.

Pielęgnacja soczewek: Jeśli decydujemy się na tryb ciągły noszenia soczewek, nie musimy poddawać ich żadnej pielęgnacji. To bez wątpienia idealna opcja dla każdej osoby, żyjącej w pośpiechu lub nieraz podróżującej - w podróży bowiem zmienianie soczewek, ich pielęgnacja, dbanie o pojemniczek i płyn może stać się uciążliwym, zabierającym czas obowiązkiem.

Z soczewkami PureVision możesz sobie tego oszczędzić! Jeśli nie potrzebujemy nosić soczewek w trybie ciągłym, po ich zdjęciu z oka, poleca się wyczyszczenie soczewek z pomocą specjalnego płynu, a następnie włożenie ich do pojemniczka wypełnionego płynem na przynajmniej kilka godzin.

Do pielęgnacji soczewek PureVision warto użyć płynu z kolekcji Clean Active, niemniej nasza oferta obejmuje pokaźny dobór rozmaitych płynów, które pomogą ci utrzymać soczewki w nieprzeciętnym stanie. Parametry soczewek PureVision: Kategoria Soczewki miesięczne Soczewki całodobowe firma Soczewki PureVision marka BAUSCH LOMB Moc sferyczna -12,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,0 Dk/t 112 x 10-9 Uwodnienie 36% Materiał Balafilcon A technika AerGel Tryb wymiany Dzienny i ciągły Soczewki PureVision przystępne są także w innych opakowaniach: PureVision 6 szt.

BC 8.3 WYPRZEDAŻ - PureVision 6 szt. BC 8.6 w mocy -11,50

PureVision 6 szt, B604-130D6

od 68.39 PLN