W związku z zakończeniem produkcji soczewek SofLens 38 w mocach dodatnich, posiadamy na magazynie ograniczoną liczba. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta wcelu sprawdzenia przystępności soczewek.

Soczewki SofLens 38 zostały stworzone przez markę Bausch Lomb. To dziś uznany na całym świecie marka soczewek kontaktowych, płynów do pielęgnacji szkieł czy kropli do oczu, a w jego ofercie widoczną pozycję odgrywają właśnie soczewki SofLens 38.

Wyprofilowany zarys soczewek - dzięki niemu soczewki ekspresowo oraz precyzyjnie dopasowują się oka. Zmniejszone zostaje ponadto tarcie między soczewką a powieką, dzięki czemu widocznie spada ryzyko podrażnień.

niepodatność na zabrudzenia - użycie szczególnie trwałego, progresywnego materiału Polymacon powoduje, iż soczewki są odporne na odkładanie się osadów białkowych, powstałych w trakcie naturalnej higieny oczu.

To daje gwarancję jeszcze wyraźniejszego widzenia. Wysoki poziom nawilżenia - uwodnienie soczewek na wysokim poziomie przekłada się na ich stosowne nawilżenie utrzymujące się choćby przez cały dzień.

To z kolei oznacza pokaźniejszy komfort używania i brak efektu suchego oka. Zabarwienie upraszczające aplikację - aplikacja soczewek nigdy jeszcze nie była tak nieskomplikowana. Dzięki delikatnemu zabarwieniu wiesz, którą stroną umieścić szkła na oku i nie popełnisz błędu, nawet jeśli sięgasz po soczewki pierwszy raz w życiu.

obfita przepuszczalność tlenowa - soczewki SofLens 38 zapewniają rogówce stały dostęp do tlenu, co decyduje nie tylko o wygodzie noszenia,w dodatku o kondycji i zdrowym wyglądzie oczu. Korzystny stosunek jakości do ceny - na komfortowe produktywnie w korekcji wzroku soczewki wcale nie musisz wydać fortuny.

SofLens 38 są tego wspaniałym przykładem. Charakterystyka soczewek SofLens 38: Soczewki SofLens 38 to miękkie, sferyczne, hydrożelowe soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku. Można je stosować poprzez miesiąc i dopiero po upływie tego okresu sięgnąć po nową parę szkieł.

Nadają się dla osób zmagających się jednocześnie z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością. Ich największą zaletą jest nad wyraz dobry stosunek jakości do ceny. W interesującej cenie otrzymuje się soczewki wygodne, trwałe i bezpieczne dla zdrowia oczu, które można luźno stosować aż do 30 dni bez obaw, iż spowodują infekcje, suchość oka czy inne dokuczliwe przypadłości.

SofLens 38 to nowoczesny artykuł dla osób szukających prawidłowego wyrobu w przystępnej cenie. Szkła kontaktowe wytworzono z nad wyraz trwałego, niejonowego materiału Polymacon. Dzięki jego zaimplementowaniu na soczewkach nie odkładają się osady białkowe.

Komfort ich noszenia zagwarantuje także obszerne uwodnienie na poziomie 38%. W dodatku soczewki SofLens 38 znamionują się wysoką tleno-przepuszczalnością, więc mogą konkurować ze szkłami o wyższym nawilżeniu. Soczewki SofLens 38 nieprzeciętnie układają się na oku i dostosowują do niego, dzięki czemu bardzo prawidłową ostrość widzenia.

By je wyprodukować, firma Bausch Lomb skorzystała nie tylko z technologii wytłaczania, lecz także Reverse Process III. Metoda ta to sprawne połączenie odlewu wirowego, a także obróbki skrawaniem. Soczewki SofLens 38 są tak skonstruowane, aby ułatwić ich codzienne zakładanie i ściąganie.

Wpływa na to m.in. Optymalnie wyprofilowany kształt soczewek czy ich delikatne zabarwienie. Dla kogo soczewki SofLens 38? Soczewki SofLens 38 to wyrób dla krótkowidzów albo dalekowidzów poszukujących ekonomicznego artykułu optycznego o korzystnych parametrach.

Mogą z nich skorzystać jednocześnie osoby już od lat stosujące soczewki, jak i nowi użytkownicy, którzy pierwszy raz sięgają po tego typu rozwiązanie. Soczewki SofLens 38 będą także świetnym wyborem dla zwolenników aktywności fizycznej, którym zależy na swobodnym uprawianiu sportów, bez obawy o przemieszczanie się szkieł czy ich wypadnięcie.

Pielęgnacja soczewek: Soczewki Soflens 38 to soczewki miesięczne, więc można je użytkować do 30 dni. By nie doprowadzić do suchości oczu, infekcji czy innych dolegliwości, należy szkła kontaktowe zdejmować codziennie na noc.

niezwykle ważne jest także to, by soczewki SofLens 38 przechowywać w specjalnym pojemniczku z płynem, np. Clean Active. Te sam roztwór powinien posłużyć do regularnego, codziennego czyszczenia soczewek. Atrybuty soczewek Soflens 38: Kategoria Soczewki miesięczne firma Soczewki Soflens firma BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -5,00 D (co 0,50 D) -5,00 do +0,25 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,4; 8,7; 9,0 Średnica 14,0 Dk/t 24 x 10-9 Uwodnienie 38% Materiał Polymacon technologia Reverse Process III Tryb wymiany Dzienny dostawa w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych w BC 8.7.

Soczewki w pozostałych parametrach wysyłane są w terminie około 15 dni roboczych.

Bausch Soflens 38 6 szt.

od 53.99 PLN