Soczewki SofLens 59 to miękkie, miesięczne soczewki kontaktowe znajdujące się w ofercie uwielbianej marki z branży optycznej - Bausch Lomb. Materiał Hilafilcon B - gwarantuje wysoki poziom uwodnienia soczewki, dzięki czemu oczy są stale nawilżone i tym samym widocznie bardziej wytrzymałe na wysychanie, podrażnienia i idące za tym nieestetyczne zaczerwienienie.

Najwyższej jakości atrybuty utleniające - soczewki znamionują się bardzo korzystną przepuszczalnością tlenu do rogówki, co przekłada się na jeszcze zdrowsze oczy i wyższy komfort codziennego użytkowania.

staranne i momentalne przypasowanie do oka - soczewki są w stanie wyjątkowo prędko oraz dokładnie związać się do jednostkowego kształtu, a także rozmiaru oka, dzięki czemu aplikacja jest skuteczna i przystępna, a noszenie soczewek jeszcze komfortowojsze.

niepodatność na powstawanie osadów - postępowe rozwiązania materiałowe zastosowane w soczewkach powodują, że te są wyjątkowo niepodatne na powstawanie osadów białkowo-lipidowych. Nie grozi Ci więc nieprzyjemne uczucie ciągłej występowaniu obcego ciała w oku.

Równomiernie rozmieszczenie masy - dzięki temu parametrowi powieki lekko i łagodnie przesuwają się po soczewkach, nie wywołując efektu przedwczesnego zmęczenia i podrażnienia oka. Jedna para na miesiąc - z jednej pary soczewek możesz korzystać nawet przez cały miesiąc.

Ważne jest jednak, żebyś co wieczór umieścił je w specjalnym płynie asygnowanym do ich pielęgnacji. Charakterystyka soczewek Soflens 59: Soczewki kontaktowe SofLens 59 to wysokiej jakości towar, dedykowany dla osób dotkniętych takimi wadami wzroku jak krótkowzroczność oraz dalekowzroczność.

Szkła kontaktowe od Bausch Lomb dedykowane są do miesięcznego wykorzystywania. Zostały one tworzone z najwyższej jakości tworzyw - dzięki temu ich powierzchnia jest wysoce niepodatna na powstawanie osadów białkowo - lipidowych oraz na osiadanie pyłków i zabrudzeń, a komfort używania jest wyjątkowo wysoki przez cały czas ich noszenia - aż do ostatniego dnia.

Najwyższej jakości materiał z którego wytwarzano soczewki to Hilafilcon B, który w połączeniu z wysokim uwodnieniem soczewki (na poziomie 59%), niezwykle wysoki komfort noszenia soczewek i utrzymanie właściwego poziomu nawilżenia w trakcie noszenia szkieł kontaktowych.

w dodatku produkt cechuje się nad wyraz dobrą przepuszczalnością powietrza do rogówki, dzięki czemu pole widzenia jest jak najmocniej czyste i niczym niezmącone, a widoczność nad wyraz ostra i wyraźna.

W soczewkach Soflens 59 zastosowano także progresywną technologię UniFit zapewniającą równomierne rozmieszczenie masy soczewki oraz bardzo łagodne przesuwanie się soczewki po rogówce, a także pod powiekami - co pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia tarcia i nadmiernej suchości oka, czy również podrażnień.

na dodatek towar dzięki zaimplementowaniu pionierskich technice jest w stanie nad wyraz prędko i precyzyjnie związać się do kształtu i rozmiaru oka. Mocne strony soczewek Soflens 59: Komfort, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania na najwyższym poziomie; wyjątkowo wysoka niepodatność na tworzenie się osadów białkowo - lipidowych, a także powstawanie zabrudzeń, osiadanie bakterii i grzybów; Soczewka pozostaje nieruchoma na oku i nie zaburza ostrości widzenia; Nie sprawia - niezwykle często spotykanego u osób noszących szkła kontaktowe - efektu suchego oka, zapewniając optymalny poziom nawilżenia; Miesięczny tryb wymiany soczewek sprawia,towar jest ekonomiczny i oszczędny.

Dla kogo soczewki Soflens 59? produkt asygnowany jest dla każdego klienta zmagającego się z wadami wzroku - takimi jak krótkowzroczność, a także nadwzroczność oraz dla osób poszukujących soczewek najwyższej jakości w nad wyraz dostępnej cenowo ofercie.

ponadto soczewki zalecane są dla osób, które: mają skłonność do częstego występowania zjawiska suchego oka w trakcie wykorzystywania soczewek kontaktowych; aktywnych, uprawiających sport, a także kochających obszerne dawki ruchu; wszystkich tych, którzy preferują soczewki planowanej wymiany, niż szkła jednodniowe.

Pielęgnacja soczewek: Ponieważ soczewki kontaktowe Soflens 59 to towar miesięczny do dziennego korzystania - należy otoczyć je szczególną higieną i pielęgnacją. Każdego wieczora po usunięciu soczewek z oczu należy przechowywać je w specjalnym pojemniczku wypełnionym płynem do dezynfekcji oraz przechowywania szkieł kontaktowych.

Zaleca się do tego celu płyny z rodziny Clean Active, bądź też każdy inny płyn przystępny w ofercie sklepu. Cechy soczewek Soflens 59: Kategoria Soczewki miesięczne firma Soczewki Soflens marka BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -6,00 D (co 0,50 D) -6,00 do +6,00 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 22 x 10-9 Uwodnienie 59% Materiał Halafilcon B technologia UniFit Tryb wymiany Dzienny Soczewki dostępne są także w promocyjnym opakowaniu: WYPRZEDAŻ - SofLens 59 - 6 szt.

+0,75 dostawa w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych.

SofLens 59 - 6 szt. (0785810980260)

od PLN