wysyłka w 24 godziny dotyczy tylko mocy ujemnych. Na soczewki o mocach dodatnich czas realizacji wynosi do 15 dni roboczych. Soczewki Soflens Daily Disposable to jednodniowe soczewki sferycze, obecne w oferciejednego z najpopularniejszych producentów soczewek - Bausch Lomb.

Całodniowy komfort użytkowania - soczewki, dzięki zastosowaniu progresywnej technologii, wykazują dużą wygodę używania przez cały dzień, choćby w nieprzystępnych warunkach, takich jak np. Wielogodzinna praca przy komputerze.

Asferyczna optyka - przekłada się na jeszcze lepszą jakość widzenia, nawet po całym dniu noszenia soczewek oraz w przypadku niedostatecznej ilości światła. Bez szumów, refleksów i efektu halo. Idealny poziom nawilżenia - kształtuje się na wysokości 59% i zapewnia stały poziom wilgoci na powierzchni oka, dzięki czemu wyeliminowane zostaje ryzyko efektu suchego oka, a także podrażnień.

niezwykle cienka budowa - dzięki niej soczewka jest wręcz niewyczuwalna na oku i nietrudna w aplikacji, choćby u osób, które sięgają po takie rozwiązanie po raz pierwszy. Charakteryzuje się również jedwabistą miękkością.

wytrzymałość na osady białkowe - dzięki zastosowaniu progresywnego materiału Comfort Moist soczewki są odporne na wszelkiego rodzaju zabrudzenia oraz osady białkowe, powstałe w naturalnym procesie tworzenia się łez.

Widzenie jest więc ostre i czyste. Jednodniowy tryb wykorzystywania - wyśmienity dla osób prowadzących aktywny tryb życia i tych, którzy cenią sobie komfort nowej, świeżej pary soczewek każdego dnia. Charakterystyka soczewek SofLens Daily Disposable: Soflens Daily Disposable 30 szt.

to jednodniowe soczewki sferyczne wytworzone poprzez markę Bausch Lomb. Jest to rodzaj szkieł kontaktowych dedykowany do korekcji wad dalekowzroczności i krótkowzroczności. Do ich produkcji zastosowano materiał Hilafilcon B, który zagwarantuje wysoki poziom nawilżenia (uwodnienie soczewki 59%).

dodatkowo są to pierwsze szkła kontaktowe jednodniowe, w których wykorzystano technologię High Definition Optics. Jest to innowacja, która redukuje zjawisko rozmazywania obrazu, a także efekt halo (halo to świetlisty, biały lub zawierający barwy tęczy pierścień widoczny wokół słońca lub księżyca).

Inna technika, której nazwa brzmi Comfort Moist powoduje natomiast, iż soczewka jest istotnie cienka, miękka wyśmienicie nawilżona. Dla kogo soczewki SofLens Daily Disposable? Soczewki jednodniowe polecane są w szczególności osobom o wrażliwych oczach, dla których całodobowe szkła kontaktowe są zbyt obfitym obciążeniem, a dzienne stanowią niewystarczające zabezpieczenie przez drobnoustrojami.

Z sukcesem będą z nich korzystać także osoby prowadzące aktywny tryb życia. Jako jednorazowe soczewki Soflens Daily Disposable dedykowane są do jednokrotnego użytkowania. Oznacza to, iż po ich zdjęciu należy je bezzwłocznie wyrzucić do kosza, żeby kolejnego dnia założyć nową parę.

atuty soczewek SofLens Daily Disposable: perfekcyjny poziom widzenia nawet w sytuacji niedostatecznego oświetlenia, który został uzyskany dzięki asferycznej optyce soczewek; niepodatność na zabrudzenia i osady białkowe, które powstają w naturalnym procesie tworzenia się łez.

w konsekwencji widzenie jest ostre i wyraźne. Cel ten został osiągnięty dzięki zaimplementowaniu materiału Comfort Moist; znakomity poziom nawilżenia gałki ocznej, który znacząco ogranicza ryzyko zachorowania na zespół suchego oka i chroni przed podrażnieniami; brak wyczuwalności na oku, które stało się osiągalne dzięki stworzeniu szczególnie cienkiej konstrukcji.

Jej zasługą jest też łatwość w zakładaniu i zdejmowaniu soczewek. Soczewki SofLens Daily Disposable to znakomite rozwiązanie dla osób poszukujących soczewek jednodniowych z gwarancją wyraźnego widzenia w każdej sytuacji i w każdym otoczeniu.

Spełnią one także wymogi tych, którzy cenią sobie komfort i czas. Parametry soczewek SofLens Daily Disposable: Kategoria Soczewki jednodniowe marka Soczewki Soflens firma BAUSCH LOMB Moc sferyczna -9,00 do -6,50 D (co 0,50 D) -6,50 do +6,50 D (co 0,25 D) Krzywizna 8,6 Średnica 14,2 Dk/t 24 x 10-9 Uwodnienie 59% Materiał Hilafilcon B technika High Definition Optics, ComfortMoist Tryb noszenia Dzienny Soczewki dostępne są także w pokaźniejszym opakowaniu: Soflens Daily Disposable 90 szt.

Soflens Daily Disposable 30 szt., 186

od 34.99 PLN