Opis
Sofa Mirar to uosobienie bezkompromisowego szyku standardowego dla mebli skandynawskich, które sprawi, iż Twoje wnętrze będzie jeszcze ładniejsze, przytulniejsze i bardziej wyjątkowe. Specyficzny efekt nadają jej stabilne szykowne drewniane nóżki, które podkreślają ponadczasowy charakter tej sofy. Dzięki bardzo miłej w dotyku włoskiej tkaninie sofa Mirar jest idealna do odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu. Dzięki odpowiedniej wielkości jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób chcących spędzić czas z rodziną na wspólnym oglądaniu filmu lub wieczornym siedzeniu przy winie z przyjaciółmi. Miękkie poduchy wprost namawiają do tego żeby się rozsiąść i delektować wolną chwilą. Trzyosobowa sofa Mirar to nie tylko wysokiej jakości ręczna produkcja, ale także gwarancja wygody i wieloletniego bezproblemowego wykorzystywania. Twoim ulubionym miejscem stanie się właśnie ta sofa, a meble skandynawskie na stałe zagoszczą w Twoim domu...
nadzwyczajnym towarzystwem dla trzyosobowej sofy Mirar, będą inne meble skandynawskie dostępne w naszym sklepie internetowym, między innymi wyszukane i wyszukane fotele z tej samej kolekcji lub mniejszarównie stylowa dwuosobowa sofa.
niedługi termin realizacji
krótki termin realizacji możliwy jest dzięki czemu, że nasze meble produkujemy w fabryce w Polsce. Wszystkie materiały niezbędne do produkcji mebla znajdują się w naszych magazynach tak więc po złożeniu zamówienia możemy bezzwłocznie przystąpić do jego realizacji.
gratisowa przesyłka
Meble dostarczane są pod wyznaczony przez Klienta adres za pośrednictwem producenta transportowej. Niezależnie od docelowej lokalizacji czy piętra zamówiony towar zostanie wniesiony z należyta dbałością. Pracownicy producenta transportowej rozpakują zakupiony mebel i ustawią we wyznaczonym przez Klienta miejscu niezależnie od gabarytu.
sprawdź film
Włoskie tkaniny
Współpracujemy tylko z uwielbianymi producentami tkanin z Włoch. Wykorzystywane poprzez nas tkaniny wykonane są z włókien naturalnych takich jak len i bawełna.
Drewno bukowe
konstrukcja mebli stworzona jest z najwyższej klasy drewna bukowego.
Ręczna produkcja
Ręce zdolnego rzemieślnika to najmocniej skrupulatna linia produkcyjna. Dlatego właśnie zatrudniamy tylko najwyższej klasy fachowców, dbających o najmniejsze detale. To praca człowieka i poszanowanie najkorzystniejszych tradycji rzemiosła daje ostateczny, unikalny i wysokiej jakości efekt w postaci przepięknych, komfortowych i trwałych mebli.
informacje techniczne
rozmiary

Sofa mirar marki Scandicsofa

od PLN