Nowa profesjonalna odśrodkowa sokowirówka amerykańskiej marki L'Equip łączy w sobie funkjonalność, bezawaryjność i ekskluzywny wygląd. Korzystając z sokowirówki L'Equip XL ekspresowo i prosto przygotujesz świeże soki owocowe i warzywne, które są podstawowym elementem zdrowego odżywiania.

W dzisiejszym zalatanym świecie, wielu z nas z pewnością doceni możliwość przygotowania dziennej dawki witamin ze świeżo wyciśniętego soku naprawdę szybko. Czy jesteś zajętym profesjonalistą lub zajętą gospodynią, sokowirówka zawsze jest przydatna. Będziesz w stanie efektywnie zarządzać czasem i nadal dbać o swoje zdrowie. Skuteczna sokoworówka L´Equip XL z szerokim otworem, do którego zmieszczą się owoce w całości, jest tym najlepszym sposobem, jak dostarczyć ciału cenne witaminy, minerały i enzymy.

opatentowany kontynualny system usuwa problemy z gromadzeniem błonnika i pozwala przygotować szerokie ilości świeżych soków dla całej rodziny, bez przerw niezbędnych do ciągłego czyszczenia. Pomimo, że świeże soki owocowe i warzywne są z zasady przygotowywane ze wględu na smak, konsystencję i aromat, ich niewątpliwą zaletą są korzyści zdrowotne. Rodzice docenią, iż ich dzieci otrzymują regularne spożycie cennych elementów odżywczych poprzez picie pysznych świeżych soków z sokowirówki L´Equip XL.

produktywny i wytrzymały uniwersalny silnik zagwarantuje bezproblemową pracę sokowirówki, nawet przy wyciskaniu twardych surowców nie dochodzi do zmniejszenia szybkości ani skuteczności. Jakość tworzyw zagwarantuje długą żywotność urządzenia, a perfekcyjnie przemyślana budowa ogranicza wymogi utrzymywania.

Siłę, szybkość i łatwość obsługi sokowirówek L'Equip XLW doceni naprawdę każdy, kto oczekuje maksymalne korzyści zdrowotne przy minimalnym wydatku wysiłku. Montaż i wyciskanie jest szybkie i instynktowne. Najważniejszą cechą jest w całości bezproblemowe czyszczenie części sokowirówki, które można myć w zmywarce. Przygotowanie dziennej dawki świeżego soku nigdy nie było łatwiejsze! W sokowirówce L'Equip XL podczas całego cyklu sok nie ma kontaktu z plastikiem, ale wyłącznie z maksymalnie higieniczną stalą nierdzewną. Nadstandardowa gwarancja producenta - 3 lata, daje pewność, iż zakup sokowirówki L'Equip XL jest korzystną inwestycją stanowczo dla zdrowia.

(firma L'Equip jest jeden z producentów naturalnie zorientowanych i jest partnerem stowarzyszenia Day Arbor. Za każdy sprzedany artykuł zostaje zasadzone drzewo w ramach programu zalesianie na przyszłość).

Podaruj sobie coś dla swego zdrowia i przyczyń się do ochrony przyrody - wybierz L'Equip XL.

Najlepiej wyciska: gruszki, jabłka, marchew, rzodkiewki...

Nie pasuje do wyciskania: warzyw liściastych, ziół, większej ilości owoców jagodowych

NASZA RADA:

delikatny napój jabłkowy
Ten finezyjny, lekko pikantny sok pomoże przy wstawaniu. Dodając jogurt powstanie doskonała namiastka śniadania, która daje ci energię na cały dzień.

elementy: 1 jabłko, 2 pomarańcze, 75 ml jogurtu, 10 listków mięty (niewielka gałązka)

Sposób przygotowania: jabłka i pomarańcze pokrój i wyciśnij. Soki zmieszaj w szklance.
Wraz z jogurtem wlej do blendera i rozmiksuj. Na koniec pokrój liści mięty i posypaj napój. Jeżeli wolisz dłuższe napoje, można go rozcięczyć wodą.

Chudnięcie dzięki sokom owocowym

Świeże owoce zawierają dużo błonnika, który wspiera aktywność jelit. Dlatego eksperci radzą konsumać świeże owoce. Dzięki sokom owocowym są substancje odżywcze z owoców w przewodzie pokarmowym przetwarzane szybciej. Uzyskasz niezbędne witaminy i minerały. Najlepiej zrobisz, kiedy przygotujesz świeży sok w domu. Kupując soki, upewnij się, iż nie gromadzi zapachów, barwników albo rafinowany cukier.

Sok nektarynkowy
Są lekko kwaśniejsze i nie posiadają tak subtelny i pachnący smak jak brzoskwinie, ale i tak są doskonałymi owocami. Zawierają dostateczną liczba minerałów - potas i fosfor, jak i brzoskwinie są bogate w beta-karoten, kwas foliowy i witaminę C. Najlepsze na: potas i fosfor, które chronią układ nerwowy. Kalorie: 45kcal/100g.


VIDEO: Test odśrodkowej sokowirówki L'Equip XL

L'Equip L'Equip XL

od PLN