kilku lat można kupić w Polsce absolutnie rewolucyjne szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów.

Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są bardzo praktyczne i zajmują niedużo miejsca. Ich zarys można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która z łatwością gromadzi się w żeńskiej dłoni zezwalając chwycić ją w taki sposób, by się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała.

W swojej klasycznej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do we wnętrzu, tworząc kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej parametry.

W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe dużo, lecz wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: genialne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Szczotki do włosów Tangle Teezer idealnie rozczesują nawet najmocniej splątane kosmyki włosów i to bez stosowania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i finezyjnie je wygładzają.

Jak gwarantują producenci i użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały cykl jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer.

Im głębiej zanurzysz szczotkę w swoich włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,na ogół – korzystnie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je.

Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów podczas rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, dedykowane dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, nienaturalnymi pasmami.

Tangle teezer szczotka compact styler lulu (5060173370312)

od PLN