Szlifierka kątowa GWS 22-230 2200 W, marki Bosch.Jest to, produktywne i bezpieczne urządzenie, przeznaczone do zastosowań fachowych. Szlifierka przystępne przycinanie, zdzieranie, szczotkowanie, polerowanie i szlifowanie.

nadzwyczajnie nadaje się do cięcia płytek, kostki betonowej, kamienia, cegły, metalu, prędkiego szlifowania składników z litego metalu i odlewów, wygładzania spawów, usuwania zadziorów, szczotkowania i usuwania rdzy itp.Zoptymalizowany przepływ powietrza broni przed wzrostem temperatury urządzenia.

Wyjątkowo szybką i produktywną zamianę osprzętu, przy użyciu jednego klucza, ułatwia blokada wrzeciona. Przestawna osłona ochronna, zabezpiecza użytkownika przed odpryskami metalu i iskrami. Jest możliwość, dobrania ustawienia do każdych warunków pracy.

Opancerzone uzwojenie chroni silnik przed wnikaniem pyłu, wydłużając okres użytkowania. Podwójnie uszczelnione łożysko kulkowe oraz wyjątkowo wytrzymała przekładnia zapewniają długą żywotność. Obciążenie i moment obrotowy silnika są czasowo zredukowane w trakcie rozruchu.Blokada samoczynnego rozruchu gwarantuje,w przypadku przerwania zasilania urządzenie nie włączy się po jego przywróceniu.Szlifierka kątowa GWS 750-125 750 W, producenta Bosch.Jest to, sprawne i bezpieczne urządzenie, asygnowane do zastosowań fachowych.

Szlifierka proste przycinanie, zdzieranie, szczotkowanie, polerowanie i szlifowanie. Świetnie pasuje do cięcia płytek, kostki betonowej, kamienia, cegły, metalu, szybkiego szlifowania składników z litego metalu i odlewów, wygładzania spawów, usuwania zadziorów, szczotkowania i usuwania rdzy itp.Zoptymalizowany przepływ powietrza chroni przed wzrostem temperatury urządzenia.

Wyjątkowo szybką i sprawną wymianę osprzętu, przy użyciu jednego klucza, upraszcza blokada wrzeciona. Przestawna osłona ochronna, zabezpiecza użytkownika przed odpryskami metalu i iskrami. Jest możliwość, dopasowania ustawienia do każdych warunków pracy.Dzięki antywibracyjnemu uchwytowi, zmniejszone zostają drgania przenoszone na przegub dłoni, co jest nad wyraz widoczne, zwłaszcza przy długookresowych i innowacyjnych pracach.Blokada automatycznego rozruchu zagwarantuje,w sytuacji przerwania zasilania urządzenie nie włączy się po jego przywróceniu.*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wyprodukowanej poprzez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.bosch-professional.com/warranty.Do rejestracji konieczny jest dowód zakupu i numery seryjne z zakupionego urządzenia.Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Bosch GWS 22-230 JH

od 477 PLN