SMARTFON HUAWEI P8 LITE HUAWEI P8 LITE DualSIM LTE 16GB ANDROID
ulepszona jakość i funkcjonalność ze smartfonem na Androidzie

Huawei P8 Lite zaskakuje swoim przepięknym designem i możliwościami. Ten smartfon stanowczo cienkiej budowy, która rewelacyjnie leży w rąk, znakomitej jakości aparat i procesor, który odpowiada za produktywne działanie telefonu. P8 Lite pozostał także wyposażony w wysokiej klasy głośniki, które gwarantują pełen wszystkich detali dźwięk, co pozwala z radością słuchać swych ulubionych utworów muzycznych.

  • - wyświetlacz 5,2"
  • - bateria 2200 mAh
  • - pamięć 16GB
  • - system Android 6.0.1
  • - aparat 13 Mpix tylny i 5 Mpix przedni
  • - nagrywanie wideo w jakości 1080p HD
cena: 599 zł
atrakcyjny design obfite MOŻLIWOŚCI, prawidłowA cena

Huawei P8 Lite to nic innego, jak nieco odchudzona wersja nadzwyczajnego P8. Telefon zaskakuje swym błyskotliwym designem, będąc wyjątkowo smukłym smartfonem o grubości zaledwie 7,7 mm. Dzięki niewielkiej wadze, telefon bardzo komfortowo trzyma się w dłoni, dzięki czemu nawet długi czas pracy na nim powoduje przyjemność. Huawei P8 Lite niewątpliwie zrobi ogromne wrażenie na tobie i twoich bliskich!

Dlaczego warto kupować u nas?
mnóstwo ułatwień w jednym urządzeniu
8-dzeniowy procesor

Smartfon firmy Huawei ma 64-bitowy procesor Kirin 620, co sprawia wyjątkowo sprawną obsługę kilku aplikacji równocześnie. Niewiele tego P8 Lite pozwoli na nagrywanie filmów w HD 1080p, wydajną obsługę multimediów, czy prędkie połączenie z internetem.

fotografie wysokiej klasy

Huawei P8 Lite wykonuje istotnie szczegółowe zdjęcia. Nagrywanie filmów, czy uwiecznianie momentów z życia na fotografiach nie będzie stanowiło problemu dla aparatu jaki posiada smartfon i sprawdzi się choćby podczas braku adekwatnego oświetlenia!

Cienka pokrywa i ładny design

Telefon Huawei P8 Lite jest istotnie cienki i lekki, a jego pokrywa wynosi zaledwie 7,7 mm grubości. Ten smartfon bez wątpienia zaskoczy swym designem najmocniej wymagających użytkowników smartfonów!

Stan i gwarancja
Stan towaru - outlet

Zamieszczone fotografie przedstawiają rzeczywisty stan oferowanego produktu. Pamiętaj jednak, iż fotografia może wyolbrzymiać, bądź delikatnie odbiegać od stanu rzeczywistego.

Sprzęt oferowany na tej aukcji to urządzenie z kategorii outlet, ma oryginalne opakowanie - otwarte.

GWARANCJA firmy MALANET - 12 MIESIĘCY

Gwarancja 12-miesięczna marki Malanet pozwoli Ci spokojnie korzystać ze sprzętu. Detalowe warunki gwarancji przedstawione są w Regulaminie sklepu Malanet (strona 'O mnie').

O firmie Malanet kim jesteśmy?

Malanet sp. Z o.o. Jest nowoczesną, prężnie działającą firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego uwielbianych producentów z branży IT i elektroniki użytkowej, konsumenckiej.

W naszej ofercie znajdują się zarówno sprzęty elektroniczne nowe, jak i stosowane, a także towary z działu outlet i renew. Produkty oferowane przez naszą markę to na ogół elektronika użytkowa. Nasze magazyny zasilane są sprzętami poleasingowymi, pochodzącymi z nadwyżek magazynowych i produkcyjnych, zwrotów konsumenckich czy anulowanych zamówień przede wszystkim z zachodniej Europy.

cechy techniczne

Huawei Ascend P8 Lite

od PLN