SMARTFON, KTÓRY cieszy WZROK I nieprzeciętnie LEŻY W dłoni

doskonałY, surowY DESIGN, ELEGANCJA W KAŻDYM CALU

postępowy styl HUAWEI Nova znakomicie współgra z jego opływowym kształtem.

 • Szkło 2,5D
 • niezrównany design
 • Radość w zasięgu Twojej dłoni

piękny I delikatnY

Smartfon HUAWEI Nova to dowód na to, że nasz delikatny design wkroczył właśnie na całkiem nowy poziom. Pomyśl o świecie przyrody i elementach innowacyjnej architektury zamkniętych w jednym urządzeniu ukrytym w Twojej kieszeni. Wszystkie kąty stanowią swoje lustrzane odbicie, a światło i cień idealnie się uzupełniają. Niezwykłe opływowe kształty HUAWEI Nova powodują, że urządzenie przypomina niewiele znaczące dzieło sztuki, które finezyjnie spoczywa w dłoniach. W przypadku tego smartfona określenie „kompaktowy" dotyczy nie tylko tego, co widać gołym okiem, ale także wyjątkowych podzespołów ukrytych w jego wnętrzu.

INDUSTRIALNA, METALOWA kompozycja

Tylna pokrywa HUAWEI Nova jest stworzona ze stopu magnezu i aluminium o oporności spotykanej w lotnictwie. Jest to gwarancja stosownej wytrzymałości konstrukcji. Obudowę poddaje się piaskowaniu za pomocą pieczołowicie przypasowanych komponentów ceramicznych, wytwarzając świetną fakturę, która upraszcza korzystanie z urządzenia i dodaje mu blasku. Podłużna, kompozytowa płytka ozdabia metaliczną obudowę tylną, stwarzając progresywny kontrast. Ultracienki, industrialny design HUAWEI Nova dopełnia finezyjnie zaprojektowany ekran pokryty szkłem 2.5D. Wyświetlacz płynnie wtapia się w krawędzi zewnętrzne urządzenia, dzięki temu znakomicie dostosowuje się do Twojej dłoni.

RADOŚĆ W ZASIĘGU TWOJEJ dłoni

Dzięki zaimplementowaniu technice cięcia diamentem krawędzie HUAWEI Nova są nadzwyczajnie zaokrąglone. W ten sposób stworzyliśmy hipnotyzującą symetrię, która powoduje, że światło odbija się i załamuje we wszelkich rogach. Zanim otrzymaliśmy rewelacyjny efekt, nasz dział badań i rozwoju poświęcił dużo godzin eksperymentując i wytwarzając kolejne prototypy. W procesie produkcji wykonujemy więcej prób sterowania systemem CNC (komputerowego sterowania numerycznego). Dzięki czemu inżynierowie Huawei są w stanie wykonywać cięcia diamentem z jeszcze większą precyzją. To sprawia, iż szerokość krawędzi HUAWEI Nova wyśmienicie współgra z pozostałymi krawędziami urządzenia.

unikatowY APARAT, KTÓRYM ZROBISZ świetnE zdjęcia choćby PRZY SŁABYM OŚWIETLENIU

Ciesz się najbardziej nowoczesnymi funkcjami wykonywania zdjęć. Osiągaj atrakcyjne rezultaty nawet wtedy, gdy warunki pozostawiają sporo do życzenia.

 • pokaźniejsze piksele o wymiarze 1,25μm
 • fotografie w niełatwych warunkach
 • wideo w standardzie 4K
 • Tryb upiększania zdjęć

pokaźniejszY PIKSEL

12-megapikselowy tylny aparat HUAWEI Nova sprawia,prosto zrobisz istotne i pełne kolorów zdjęcia. Obiektyw typu F2.2 z szeroką przesłoną, większy wymiar piksela (1,25μm), a także niepowtarzalna powłoka zapewnią nieprzeciętną jasność i uchwycą najdrobniejsze szczegóły.


fotografie W trudnYCH WARUNKACH

Obiektyw z szeroką przesłoną i pokaźny zakres działania czujnika w połączeniu z pokaźniejszym wymiarem piksela 1,25μm powodują, iż HUAWEI Nova pozwoli ci wykonać zdjęcia w nieprzeciętnej jasności i kontraście nawet przy słabym świetle. Warstwa obiektywu na dodatek polepsza współczynnik odbicia, co pozwala ograniczyć smużenie i zredukować odblaski.

FUNKCJA FAST FOCUS

Dzięki złożonemu systemowi auto Focus w nowym HUAWEI Nova uchwycisz nawet najmocniej spontaniczne ujęcie. To efekt wspólnego działania dwóch technice samoczynnego ustawiania ostrości: systemu detekcji fazy PDAF oraz wykrywania kontrastu CAF. PDAF jest używany do szybkiego ustawiania ostrości, zaś CAF porównuje wyrazistość dwóch zróżnicowanych obrazów, żeby jeszcze lepiej oddać choćby najdrobniejsze detaly. Dzięki połączeniu obu trybów HUAWEI Nova umożliwia realizowanie zdjęć o unikatowej jakości w czasie rzeczywistym.


wideo 4K

HUAWEI Nova ma funkcję nagrywania filmów w standardzie ultra-HD (4K), które zaskoczą cię ożywionym obrazem i niezwykłą dbałością o detale. Choćby wtedy, gdy twoje filmiki mają zadebiutować na obszernym ekranie, masz pewność, iż ich jakość będzie bez zarzutu.

atrakcyjnieJSZE SELFIE

Przedni aparat 8MP, funkcje Beauty Skin 3.0 oraz Beauty Make-up 2.0, a także panel uruchamiany za pomocą odcisku palca znajdujący się z tyłu urządzenia – te funkcjonalności powodują,błyskotliwe selfie jest na wyciągnięcie Twojej dłoni. Nowy algorytm w trybie beauty to owoc współpracy z wizażystami z całego świata. Odcienie różu i błyszczyka do ust zostaną indywidualnie dopasowane do Twoich rysów twarzy oraz karnacji. Wybieraj spośród ośmiu szablonów oraz przejrzyj swoje selfie w trybie podglądu w czasie rzeczywistym. Możesz choćby poeksperymentować z pierwszym na rynku wynikiem makijażu brwi. Co więcej lepsze oprogramowanie HUAWEI Nova optymalizuje rysy twarzy jednocześnie na zdjęciach, jak i na nagraniach wideo. Dzięki czemu podkreślisz swoją karnację i widocznie rozszerzysz oczy.

IMPONUJĄCA produktywnOŚĆ

Oto niesłychany duet: imponujący procesor wyprodukowany w technologii 14nm oraz niewiarygodnie żywotna bateria, która przy standardowym użytkowaniu zasila urządzenie nawet do dwóch dni.

 • Procesor wykonany w technologii 14nm
 • Długi czas pracy baterii
 • Czytnik linii papilarnych 3D
 • Funkcja Easy roaming
 • Dual SIM (model CAN-L11)

Huawei Nova

od PLN