pokaźny ekran dla genialnej zabawy
Kiedy odkrywasz nowe światy, vlogi i gry obszerniejszy ekran telefonu Galaxy A20s zapewnia Ci lepszy widok. Jego 6,5-calowy ekran Infinity-V rozciąga się po brzegi, zmieniając codzienne wrażenia z prawidłowych w niesamowite.

lśniąca, wygodna obudowa
Telefon z błyszczącą obudową i delikatnymi zakrzywieniami. Model Galaxy A20s wspaniale układa się w dłoni, zapewniając wygodę, którą odczujesz od pierwszego zastosowania. Jest dostępny w kolorze czarnym i niebieskim - dobór należy do Ciebie.

Potrójny aparat, by każde ujęcie się wyróżniało
Aparat z trzema obiektywami - głównym 13 MP, głębi ostrości 5 MP i ultraszerokokątnym 5 MP, sprawi, iż fotografowane chwile będą unikatowe. Aparat głębi ostrości podkreśla fotografowany obiekt, a ultraszerokokątny uchwyci Twoje wspomnienia w panoramie 120.

Ultraszerokokątny aparat dla ulepszonej perspektywy
Uchwyć jeszcze więcej na zdjęciach, dzięki możliwościom, które daje aparat ultraszerokokątny. Znaczny kąt 77 stopni i ultraszeroki kąt 120 stopni pozwalają uchwycić to, co widzisz, dzięki czemu nie umknie Ci żaden szczegół miejsca, w którym jesteś.

Aparat, który wyróżnia fotografowane obiekty
Aparat 5 MP pozwala regulować głębię ostrości równocześnie przed, jak i po wykonaniu zdjęcia. Nowoczesny obiektyw eliminuje niechciany szum tła w realizowanych zdjęciach, wywołując, że wyglądają bardziej profesjonalnie.

Aparat, dzięki któremu zabłyśniesz
teraz aparat masz zawsze przy sobie, czas więc zabłysnąć. Przedni aparat 8 MP telefonu Galaxy A20S sprawi, iż Twoje selfie będą jeszcze bardziej zachwycające. Dzięki funkcji Live Focus uzyskasz delikatne rozmycie tła, które spowoduje, iż to Ty będziesz w centrum uwagi.

Zaprojektowany aby działać szybciej i bez zakłóceń
konkretny ośmiordzeniowy procesor i 3 GB pamięci RAM wspaniale sobie radzą ze skomplikowanymi graficznie grami i zezwalają na wysoką szybkość transmisji na żywo. Dzięki 32 GB pamięci wewnętrznej i do 512 GB pamięci zewnętrznej masz dużo miejsca na strumieniowanie, pobieranie i publikowanie.

Bateria, która dotrzyma Ci kroku przez cały dzień
Łatwo sprostasz codziennym obowiązkom i pracy, korzystając z telefonu, który dotrzyma Ci kroku. Bateria 4000 mAh (charakterystyczna) w modelu Galaxy A20s * i technika prędkiego ładowania 15 W sprawią, że nie zabraknie Ci mocy. Dziel się plikami z przyjaciółmi, oglądaj transmisje i rób to, co chcesz.

intuicyjny design - proste wykorzystywanie
One UI Core pomaga skupić się na tym, co ważne. Sprzęt i oprogramowanie współpracują ze sobą, abyś miał prędki i intuicyjny dostęp do funkcji i treści. Tryb nocny pomaga Ci zakończyć dzień, uruchamiając przyciemnienie, które pozwala odprężyć wzrok i gwarantuje komfortowy odpoczynek w nocy.

Utrzymuj telefon w perfekcyjnym stanie
Decyzja o zakupie smartphona Galaxy to gwarancja spokoju. Możliwość interaktywnej diagnostyki i optymalizacji dostępna w aplikacji Samsung Members sprawi,łatwo podniesiesz produktywność swych sprzętów, a nasze Centrum Pomocy pomoże Ci rozwiązać problemy, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Odkryj nową linię Galaxy A i wybierz model genialny dla Ciebie
demonstrujemy serię smartfonów, które umożliwiają pokoleniu dzisiejszych użytkowników robienie tego, czego inni nie mogą dokonać. Poznaj nową Galaxy A zbudowaną na miarę ery życia.

Zamień urządzenie Galaxy J na nowy model smartfonu Galaxy A
Wzięliśmy to, co było najkorzystniejsze w modelach serii J, żeby stworzyć doskonalszą linię maszyn - nową linię Galaxy A. Zobacz, jak seria J odrodziła się w nowej linii Galaxy A.

Samsung Galaxy A20s

od 549 PLN